Zaczynamy Black Friday 2019! Już teraz skorzystaj wysokich rabatów

Atrakcyjne rabaty czas start! Rozpoczęliśmy jedną z największych akcji promocyjnych tego roku, a więc nie trać czasu i skorzystaj już teraz z wysokich obniżek cen naszych szkoleń oraz warsztatów rozwojowych. Jeszcze w tym roku zrealizuj postanowienie noworoczne związane z rozwojem i doskonaleniem umiejętności.

 

Kod promocyjny:

BLACKFRIDAY2019

Do końca akcji zostało:

 

Kontynuujemy w tym roku obchody największego święta handlowego – Czarnego Piątku. Ty również przyłącz się do celebrowania tej okazji i wykorzystaj czas szaleństwa rabatowego inwestując w rozwój, teraz zrobisz to taniej! Pamiętaj, że możesz skorzystać ze zniżki, by zapisać się na dowolne szkolenie w dowolnym terminie. Już dziś możesz dołączyć do szkoleń i zrealizować zaległe postanowienie noworoczne o rozwoju w nadchodzącym 2020 roku!

Co to jest Black Friday?

Black Friday – od kilku lat obecny także w Polsce, pod koniec listopada dosłownie zalewa sklepy i galerie handlowe, a każdą wolną przestrzeń wypełnia zachęcającymi hasłami do tego, abyśmy porzucili nasze oszczędności i poddali się szaleństwu zakupów. Czy to źle? – oczywiście nie! Black Friday to  największe święto wyprzedaży, rabatów i przecen w roku. Dlatego przy zachowanym zdrowym rozsądku możemy sporo zaoszczędzić i kupić produkty przecenione nawet do 80%. Prawdziwe szaleństwo, ale to nie koniec!

Co przygotowaliśmy w naszej ofercie Black Friday 2019?

Bierzemy udział w szaleństwie Black Friday i liczymy, że Nasi Klienci również wezmą w nim udział – razem z nami. Od północy 29 listopada obniżamy ceny wszystkich naszych szkoleń. Akcja potrwa do końca dnia – do północy 29 listopada – i będzie dostępna w naszym systemie zapisów na szkolenie. Decydując się na udział w tym okresie, otrzymają Państwo specjalne warunki promocyjne, które obniżą cenę szkolenia, aż o 50%!

  • Nie ma limitów zapisów na szkolenie, każdy może zapisać się na dowolną ilość szkoleń
  • Dowolna liczba Uczestników, każdy może zapisać dowolną liczbę osób

 

Nasze propozycje szkoleń z najkorzystniejszą wartością promocyjną:
AGILE PM - Adaptacyjne Zarządzanie Projektami
AGILE PM – Adaptacyjne
Zarządzanie Projektami
Początkujący menedżer Zarządzanie Stresem i well-being

Jak skorzystać z akcji Black Friday Witalnych?

Sprawdź aktualne, zaplanowane terminy szkoleń otwartych. Wybierz szkolenie i datę, która najbardziej Tobie odpowiada.

Przeglądając terminarz szkoleń otwartych, w łatwy sposób możesz przejść do szczegółów szkolenia, gdzie znajdziesz: szczegółowy program i zakres tematyczny poruszany na szkoleniu, warunki organizacyjne, metody szkoleniowe oraz sylwetki trenerskie. Wystarczy kliknąć w tytuł konkretnego szkolenia. Poznaj nasze szkolenia bliżej!

 

Jeśli już zdecydowałeś, które szkolenie interesuje Cię najbardziej, przyszedł czas na zapis na szkolenie i skorzystanie ze zniżki! Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

1.

Wybierz dowolne szkolenie otwarte z naszego terminarza szkoleń.

2.

Podczas rejestracji na wybrane wydarzenie (w drugim etapie zamówienia) aktywuj kod rabatowy „BLACKFRIDAY2019” i potwierdź zamówienie.

3.

Dołącz do wybranych szkoleń ze zniżką -50%!

Regulamin i warunki skorzystania ze zniżki.

  • Akcją promocyjną „Szkolenia Witalni.pl na Black Friday” objęte są wszystkie szkolenia otwarte realizowane zarówno w terminach w 2019 roku (grudzień) oraz do końca 2020 roku.
  • Warunkiem udzielenia rabatu jest dokonanie rejestracji na wybrany kurs do końca dnia 29.11.2019r do godz. 23:59 oraz opłacenie zamówienia do 7 dni.
  • Kod Vouchera „BLACKFRIDAY2019” można wykorzystać dowolną liczbę razy (z vouchera może skorzystać jedna osoba rejestrując się na kilka wydarzeń lub kilka osób na dowolnie wybrane szkolenia)
  • Kupon ważny jest w dniu 29.11.2019r. (piątek) od godz. 00:01 do godz. 23:59.

Często zadawane pytania (FAQ).

Czy trzeba korzystać z płatności online?

Z oferty możesz skorzystać również kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie – w takiej sytuacji, przygotujemy dla Ciebie fakturę pro-formę / fakturę VAT.

Gdzie mogę znaleźć dostępne szkolenia?

Wszystkie szkolenie zaplanowane na przyszły rok dostępne są w naszym terminarzu. Pełną ofertę szkoleń znajdziesz też – w tej zakładce.

Chciałbym zaplanować szkolenie wewnątrz-firmowe, tylko dla mojego zespołu, czy mogę skorzystać z promocji?

Promocja „Black Friday 2019” nie obejmuje szkoleń w formie zamkniętej. Jeśli chciałbyś zorganizować szkolenie w takiej formie, dopasowanej specjalnie tylko dla Ciebie i Twojego zespołu – skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. szkoleń otwartych

Kamila Straube

Kamila Straube
specjalista ds. obsługi klienta
+48 690 305 858

kamila.straube@witalni.pl

Wyślij maila

.