Black Friday startuje, weekend promocji na Witalnych!

Juz tylko parę godzin dzieli nas od północy, po której rozpocznie się istne szaleństwo i prawdziwe święto branży handlowej. Black Friday nadchodzi, a w tym roku wystaruje również na Witalnych!

 

Kod promocyjny:
BF50

Do końca akcji zostało:

W tym roku dołączyliśmy do nowego na naszym rynku trendu obchodów – Czarnego Piątku.Z tej okazji nie mogło zabraknąć specjalnej oferty, kodów rabatowych i szerokiego wyboru nadchodzących szkoleń, których cena spadnie o połowę!

Co to jest Black Friday?

Black Friday – od kilku lat obecny także w Polsce, pod koniec listopada dosłownie zalewa sklepy i galerie handlowe, a każdą wolną przestrzeń wypełnia zachęcającymi hasłami do tego, abyśmy porzucili nasze oszczędności i poddali się szaleństwu zakupów. Czy to źle? – oczywiście nie! Black Friday to  największe święto wyprzedaży, rabatów i przecen w roku. Dlatego przy zachowanym zdrowym rozsądku możemy sporo zaoszczędzić i kupić produkty przecenione nawet do 80%. Prawdziwe szaleństwo, ale to nie koniec! Zaraz po weekendzie, w poniedziałek, startuje Cyber Monday, czyli internetowy odpowiednik Czarnego Piątku.

Co przygotowaliśmy w naszej ofercie Black Friday/Cyber Monday?

Bierzemy udział w szaleństwie Black Friday/Cyber Monday i liczymy, że Nasi Klienci również wezmą w nim udział – razem z nami. Od północy 23 listopada obniżamy ceny wszystkich naszych szkoleń. Akcja potrwa do końca poniedziałku – do północy (26.11.18) – i będzie dostępna w naszym systemie zapisów na szkolenie. Decydujac się sie na udział w tym okresie, otrzymają Państwo specjalne warunki promocyjne, które obniżą cenę szkolenia, aż o 50%!

  • Nie ma limitów zapisów na szkolenie, każdy może zapisać się na dowolną ilość szkoleń
  • Dowolna liczba uczestników, każdy może zapisać dowolną liczbę osób
Nasze propozycje szkoleń z najkorzystniejszą wartością promocyjną:
Wstęp do zrządzania projektem
Wstęp do zarządzania projektem

Początkujący menedżer

Zatrudnianie cudzoziemców

Jak skorzystać z akcji Black Friday Witalnych?

W pierwszej kolejności zapoznaj się z kodem rabatowym, który opublikujemy na stronie wpisu oraz naszej stronie głównej. Przejdź do szkolenia, które Cię interesuje.

Jeśli chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń zapoznaj się z naszym Kalendarium szkoleń. Jeśli szukasz nowego, inspirującego szkolenia dla siebie lub pracowników, poznaj nasze szkolenia, które podzieliliśmy na dopasowane kategorie szkoleń.

Kolejnym krokiem jest zapis na wybrane szkolenie, którego można dokonać wybierając „Zapisz się” z menu głównego lub korzystając z linku zamieszczonego na zakładce każdego szkolenia. Wypełnij formularz zapisu podając wymagane dane i przejdź do podsumowania zamówienia. W podsumowaniu skorzystaj ze specjalnego pola przeznaczonego na podanie kodu rabatowy, który po zatwierdzeniu obniży cenę szkolenia o 50%. Wybierz formę płatności, która Cię interesuje i potwierdź zapis na szkolenie. I gotowe – udało Ci się uzyskać, aż 50% rabatu na szkolenie.