Zapis na sesje Mastermind

Zapytaj o nurtujące Cię pytania naszego Trenera Leszka Sergiela!

Zapisz się już teraz!

Data: 23.10.2025 18:00

Okazja do zadania pytań!

Sesja mastermind to spotkanie w formule pytań i odpowiedzi z naszym trenerem, Leszkiem Sergielem. To przestrzeń, w której możesz na żywo skonsultować swoje wyzwania i uzyskać konkretną pomoc.

Czym jest sesja mastermind?

Spotkanie odbędzie się na Zoomie – zachęcamy do włączenia kamerek, by rozmowa była bardziej swobodna i ludzka

Możesz zadać dowolne pytanie – trener pomoże Ci spojrzeć na problem z nowej perspektywy

Masz wyzwanie w zespole, sprzedaży lub komunikacji? Porozmawiamy o tym i poszukamy konkretnego rozwiązania

Nie musisz nic przygotowywać – wystarczy, że opowiesz o sytuacji, a trener pomoże Ci ją uporządkować

Inni uczestnicy też zadają pytania – masz szansę usłyszeć różne spojrzenia i inspiracje z innych firm

Czego możesz oczekiwać?

Konkretnej wiedzy, która pomoże Ci rozwiązać realne wyzwania

Burzy mózgów wokół Twojej sytuacji – z pomysłami do wdrożenia

Otwartej atmosfery i życzliwej przestrzeni do zadawania pytań

Leszek Sergiel

O trenerze - Leszek Sergiel

Trener Witalni

Leszek Sergiel – licencjonowany Trener Sprzedaży i Zarządzania, Doradca, Interim Manager, Mentor oraz Trener metodą Horse Assisted Education. Założyciel i właściciel firmy Witalni. Od ponad 22 lat aktywnie wspiera rozwój firm oraz ich pracowników, koncentrując się na realnych efektach i skutecznych rozwiązaniach. W tym czasie przeszkolił ponad 1000 menedżerów, prowadząc blisko 25 000 godzin warsztatów.

Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry handlowej i zarządzającej, zarówno w formule otwartej, jak i dedykowanej, dla firm działających w różnych branżach. W ramach outsourcingu zarządza zespołami handlowymi u swoich klientów, wspierając ich w osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych i operacyjnych. Doradza także w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania, handlu i rekrutacji, dzieląc się swoim doświadczeniem i wnikliwym spojrzeniem na procesy zachodzące w firmach.

Szkolenia Leszka są zawsze oparte na aktualnych realiach rynkowych i autentycznych przykładach biznesowych. Każdy warsztat jest dopasowany do rzeczywistych potrzeb uczestników, a interaktywna forma prowadzenia zajęć pozwala zaangażować grupę i pracować na konkretnych celach.

Charakterystyczne dla jego pracy jest budowanie długofalowych relacji z klientami – wiele firm, które zaczęły współpracę od pojedynczego szkolenia, decyduje się na kolejne, kontynuując wspólne działania przez lata. Uczestnicy doceniają nie tylko skuteczność szkoleń, ale też autentyczne zaangażowanie i zdolność do słuchania – Leszek nie tylko mówi, ale przede wszystkim uważnie wsłuchuje się w potrzeby grupy, dostosowując metodykę pracy do sytuacji i oczekiwań.

Co jeszcze o Leszku?

Witalni x Livespace

Wystąpienie Leszka podczas webinaru organizowanego przez Livespace osiągnęło najwyższy w historii tych wydarzeń wskaźnik NPS.

Mentor dla wielu

Ponad 1000 wyuczonych menedżerów

Prowadzący na MBA

prowadził zajęcia na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i Opolu, w ramach prestiżowych programów MBA.

Specjalizacje Trenera

Zarządzanie ludźmi

Zarządzanie sprzedażą

Mentoring

Opinie naszych klientów

Zobacz inne webinary

Jak rozpoznać i odpierać manipulacje klientów? (webinar)
Darmowy webinar
Jak rozpoznać i odpierać manipulacje klientów?
19.11.2025 20:00:00
Przewijanie do góry