Recenzje

Zawsze zwracamy się do uczestników naszych szkoleń o ich opinię na temat produktów. Wiemy jak bardzo ważne jest zaufanie oraz satysfakcja, dlatego chcemy podzielić się tym, co sądzą o nas nasi klienci.

Dodaj opinie
28 października 2019

Polecam gorąco! Kameralna grupa szkoleniowa, program doskonale dostosowany do potrzeb kadry zarządzającej nieruchomościami turystycznymi, przejrzysta forma materiałów szkoleniowych, wiedza podana w ławy do przyswojenia sposó(...)

Polecam gorąco! Kameralna grupa szkoleniowa, program doskonale dostosowany do potrzeb kadry zarządzającej nieruchomościami turystycznymi, przejrzysta forma materiałów szkoleniowych, wiedza podana w ławy do przyswojenia sposób, pogłębiona przykładami praktycznymi i scenkami sytuacyjnymi. Serwis kawowy ciągły. Zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe. Praktyczne porady w zakresie sprzedaży usług hotelowych, możliwe do bezpośredniego wdrożenia w funkcjonowaniu ośrodków. Wartościowe szkolenie, przydatne w codziennej pracy każdego hotelarza. Trener i jednocześnie założyciel i właściciel firmy – Leszek Sergiel – petarda!

Katarzyna Czajkowska INCO

2 października 2019

We wrześniu 2019 roku członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lgocie Wielkiej byli uczestnikami szkolenia wyjazdowego w Juracie. Do zgłoszenia się na szkolenie organizowane wł(...)

We wrześniu 2019 roku członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lgocie Wielkiej byli uczestnikami szkolenia wyjazdowego w Juracie. Do zgłoszenia się na szkolenie organizowane właśnie przez Oficynę Profilaktyczną, SBC Szkolenia Badania Consulting Agnieszka Kot-Cienkosz, skłoniły nas pozytywne opinie o firmie i się nie zawiedliśmy! Program szkolenia idealnie wpasował się w nasze potrzeby, a członkowie Komisji mieli okazję dogłębnie zapoznać się z regulacjami prawnymi, dobrymi praktykami i profilaktyką. Profesjonalni, pełni pasji wykładowcy, chętnie dzielili się z uczestnikami szkolenia swoja wiedzą i doświadczeniem. Dużym plusem jest fakt, że tematy poruszane na wykładach wychodziły daleko poza ramowy program szkolenia, a prowadzący w sposób wyczerpujący udzielali odpowiedzi na nasze pytania. Samo szkolenie bardzo dobrze zorganizowane, zarówno od strony dydaktycznej (wykładowcy, sale wykładowe, otrzymane materiały szkolenie), jak i organizacyjnej (usytuowanie hotelu w malowniczym miejscu, smaczne posiłki i atrakcje w czasie wolnym od zajęć). Nie bez znaczenia jest też fakt, że kontakt z firmą jest bardzo dobry. Rzetelnie i wyczerpująco udzielali odpowiedzi na nasze, czasami zbyt uciążliwe pytania i rozwiali wszelkie wątpliwości dotyczące organizacji szkolenia. Szkolenie spełniło wszystkie nasze oczekiwania :)) Dziękujemy i polecamy!!!

Alicja Lichosik Przewodniczący | GKRPA w Lgocie Wielkiej

28 września 2019

Wiele kwestii nie związanych ze sposobem działalności firmy w której pracuję udało się trenerowi przedstawić w łatwo konwertowalny sposób, możliwy do adaptacji na (...)

Wiele kwestii nie związanych ze sposobem działalności firmy w której pracuję udało się trenerowi przedstawić w łatwo konwertowalny sposób, możliwy do adaptacji na stanowisku kierownika sekcji badań i rozwoju rynku.

Rafał Ruciak Doradca techniczno-handlowy | MPI S.C.

27 września 2019

Szkolenie bardzo trafione, dobrze przygotowane i prowadzone przez b. kompetentną osobę, z dużym doświadczeniem i umiejętnością przekazania wiedzy. Również pytania i uwagi były wysł(...)

Szkolenie bardzo trafione, dobrze przygotowane i prowadzone przez b. kompetentną osobę, z dużym doświadczeniem i umiejętnością przekazania wiedzy. Również pytania i uwagi były wysłuchane przez Ludmiłę, jak również pojawiały się hojne odpowiedzi. Przyszłam z dużym zainteresowaniem tematem agile PM, z bardzo niskim poziomem wiedzy. Uzyskałam świetne materiały i informacje, które będę się starała stopniowo wprowadzać. Dziękuję :-). Uśmiech i miła atmosfera.

Magdalena Czarnecka Kierownik działu zakupów |

27 września 2019

Pani Ludmiła wprowadziła grupę w tajniki wiedzy o Agile w prowadzeniu projektów. Niesamowita wiedza prowadzącej, jak i doświadczenie. Inspirująca osoba, dzięki której (...)

Pani Ludmiła wprowadziła grupę w tajniki wiedzy o Agile w prowadzeniu projektów. Niesamowita wiedza prowadzącej, jak i doświadczenie. Inspirująca osoba, dzięki której mam nadzieję lepiej i pewniej prowadzić projekty w firmie. Z chęcią wzięłabym udział w zespole wdrożeniowym, który poprowadziłaby pani Ludmiła :-).

Urszula Estko-Piotrowska Asystent ds. wsparcia procesów biznesowych | ALUPROF S.A.

3 września 2019

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Małgorzatę Henke spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Trenerka wzbogaciła szkolenia o szereg interesujących materiałów. Z pewnością możemy polecić osobę (...)

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Małgorzatę Henke spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Trenerka wzbogaciła szkolenia o szereg interesujących materiałów. Z pewnością możemy polecić osobę Pani Henke, jako profesjonalnego i kreatywnego trenera.

Adrianna Michalewska

11 czerwca 2019

Szkolenie, na wysokim poziomie, prowadzone w oparciu o konkretne firmy,zdarzenia. Prowadzący sugeruje jaki typ dialogu może zaistnieć w danej branży,o co pytać ,co jest dla (...)

Szkolenie, na wysokim poziomie, prowadzone w oparciu o konkretne firmy,zdarzenia. Prowadzący sugeruje jaki typ dialogu może zaistnieć w danej branży,o co pytać ,co jest dla danego resortu ważne ,na temat każdej branży Leszek potrafi szybko wykreować dialog,określoną sytuację jaka może zaistnieć,wie jakie są zasady funkcjonowania na rynku,szybko i wnikliwie potrafi określić przykładowe problemy z jakimi można się spotkać,jak unikać papierowych dialogów z których nic nie wynika.Zwraca uwagę na każde wypowiedziane słowo w czasie rozmowy z klientem.Ja osobiście po szkoleniu zmieniłem technikę rozmowy i zachowania z klientem ,jeszcze nie ma wymiernych efektów ,muszę uzbroić się w cierpliwość ale jedno już zauważyłem ,moja pewność siebie i kierowanie dialogiem znacząco poszły do góry(zachęcam do dialogu klienta-lejek ma duże znaczenie).Bardziej klei się dialog ,moje prezentacje nie są odklepane,suche , wprowadzenie empatii,emocji,zmienia stan rzeczy,telefon po pierwszej wizycie-zamówieniu inaczej mnie pozycjonuje,wzrasta zaufanie w relacji za mną . Jak na dwa tygodnie po kursie to dużo. Pewnie na bieżąco będę się kontaktował z Leszkiem szczególnie przed wyjazdem na targi handlowe do Norymberi(Fach-Pack) lub do Opola na targi automotive CEE-DAY,na tego typu imprezach jest diametralnie inaczej,wzrasta presja ,klienci to głównie korporacje o globalnym zasięgu.

Tomasz Rychlik delesgroup.com

7 marca 2019

Szkolenie odbyte w dniach 05-06.03.19 we Wrocławiu jest szkoleniem bardzo inspirującym, które w sposób przejrzysty zarówno porządkuje nabytą wcześniej wiedzę jak i dostarcza (...)

Szkolenie odbyte w dniach 05-06.03.19 we Wrocławiu jest szkoleniem bardzo inspirującym, które w sposób przejrzysty zarówno porządkuje nabytą wcześniej wiedzę jak i dostarcza nowych rozwiązań. Bardzo przydatne są przykłady z firm, które można wcielić w "życie" w sposób bezpośredni.

Joanna Romaszewska Dyrektor Zarządzający | Ex-Con Polska Sp. z o.o.

6 marca 2019

Szkolenie przeprowadzone w sposób ciekawy z dodatkami praktycznymi. Wiedza pozyskana pozwala na lepsze zrozumienie zagadnień i mechanizmów występujących w codziennym życiu zawodowym. Prowadzący szkolenie posiada (...)

Szkolenie przeprowadzone w sposób ciekawy z dodatkami praktycznymi. Wiedza pozyskana pozwala na lepsze zrozumienie zagadnień i mechanizmów występujących w codziennym życiu zawodowym. Prowadzący szkolenie posiada bardzo szeroki zakres doświadczenia z różnych gałęzi gospodarki, zarządzania firm, co dodatkowo wzbogaca całość szkolenia.

Kierownik Działu Handlowego | Tora-Zajdel II Sp. z o.o.