Recenzje

Zawsze zwracamy się do uczestników naszych szkoleń o ich opinię na temat produktów. Wiemy jak bardzo ważne jest zaufanie oraz satysfakcja, dlatego chcemy podzielić się tym, co sądzą o nas nasi klienci.

Dodaj opinie
24 listopada 2018

Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie, konkretnie i rzeczowo. Uwzględniało informacje, z mojego punktu widzenia, ważne odfiltrowane z bardzo szerokiego tematu. Pani Trener posiadała szeroką wiedzę, potrafiła (...)

Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie, konkretnie i rzeczowo. Uwzględniało informacje, z mojego punktu widzenia, ważne odfiltrowane z bardzo szerokiego tematu. Pani Trener posiadała szeroką wiedzę, potrafiła odpowiedzieć na pytania uczestników szkolenia.

Mateusz Giza Programista PLC | KBA Automatic

24 listopada 2018

Bardzo kompetentna i komunikatywna trenerka. Chętnie dzieli się wiedzą, nawet poszerzając zakres zajęć poza bazę. Motywuje i zachęca uczestników do "rozruszania" szarych komórek. GORĄCO (...)

Bardzo kompetentna i komunikatywna trenerka. Chętnie dzieli się wiedzą, nawet poszerzając zakres zajęć poza bazę. Motywuje i zachęca uczestników do "rozruszania" szarych komórek. GORĄCO POLECAM!

Krzysztof Bochenek Właściciel firmy | KBA Automatic

23 listopada 2018

Szkolenie to przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Duży zakres wiedzy przekazanej w sposób zrozumiały i prosty.

Szkolenie to przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Duży zakres wiedzy przekazanej w sposób zrozumiały i prosty.

Łukasz Klar Project Specialist | KBA Automatic

11 października 2018

Dobre przedstawienie różnych sytuacji i sposób ich rozwiązywania. Materiały dają możliwość zachowania wiedzy i rozwiązań na dłużej. Wiele przykładów, któ(...)

Dobre przedstawienie różnych sytuacji i sposób ich rozwiązywania. Materiały dają możliwość zachowania wiedzy i rozwiązań na dłużej. Wiele przykładów, które możemy wykorzystać w swojej pracy zawodowej. Szczerze polecam.

10 października 2018

Bardzo profesjonalne szkolenie. Jestem naprawdę zaskoczony. Będę korzystał w przyszłości.

Bardzo profesjonalne szkolenie. Jestem naprawdę zaskoczony. Będę korzystał w przyszłości.

Klaudiusz Kamiński manager | KWANG DUCK

10 października 2018

Wysoki poziom - polecam.

Wysoki poziom - polecam.

Marcin Szymański kierownik produkcji | Ligum Pol

27 września 2018

Szkolenie ciekawe, wykwalifikowany prowadzący posiadający wiedzę merytoryczną oraz bogate i ciekawe doświadczenie w temacie szkolenia. Szkolenie odnoszone było indywidualnie do każdego uczestnika. Przyjemna atmosfera. Polecam (...)

Szkolenie ciekawe, wykwalifikowany prowadzący posiadający wiedzę merytoryczną oraz bogate i ciekawe doświadczenie w temacie szkolenia. Szkolenie odnoszone było indywidualnie do każdego uczestnika. Przyjemna atmosfera. Polecam każdemu.

Anna Macinowska asystent prezesa | Spółdzielnia Pionier

26 września 2018

Świetnie przeprowadzone szkolenie, od początku do końca bardzo angażujące i ciekawe. Bogata ilość przykładów i ćwiczeń na pewno przyda się w praktyce. Polecam każ(...)

Świetnie przeprowadzone szkolenie, od początku do końca bardzo angażujące i ciekawe. Bogata ilość przykładów i ćwiczeń na pewno przyda się w praktyce. Polecam każdemu kto chce poznać tajniki zawodu handlowca i praktykę sprzedaży od podszewki.

Agnieszka Plewa sprzedawca/pracownik biurowy | Dom-Art-Styl

20 września 2018

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, w bardzo przystępny sposób, zrozumiałym językiem. Cel w jakim przyjechałam na szkolenie myślę, że został osiągnięty, rozwiane zostały (...)

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, w bardzo przystępny sposób, zrozumiałym językiem. Cel w jakim przyjechałam na szkolenie myślę, że został osiągnięty, rozwiane zostały najbardziej nurtujące pytania.

Angelika Możdżanowska specjalista ds. sprzedaży hurtowej | HDH Group