{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/praktyczne-szkolenie-kompetencje-menedzerskie-14-15-06-2023-wroclaw\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/praktyczne-szkolenie-kompetencje-menedzerskie-14-15-06-2023-wroclaw\/","headline":"Praktyczne szkolenie:
Kompetencje Menedżerskie <\/strong>
14-15.06.2023, Wrocław","datePublished":"2023-04-18T16:30:10+02:00","dateModified":"2023-05-18T13:31:33+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Akcje promocyjne","description":"Dołącz już teraz do 2-dniowego, praktycznego szkolenia menedżerskiego.","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Praktyczne szkolenie:
Kompetencje Menedżerskie
14-15.06.2023, Wrocław

Chcesz nauczyć się skutecznie wydawać polecenia, bronić się przed manipulacją podwładnych i budować autorytet jako menadżer?

Dołącz już teraz do 2-dniowego, praktycznego szkolenia menedżerskiego.

✓ GWARANCJA TERMINU
14-15 czerwca 2023 w godz. 09:00-17:00 we Wrocławiu

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Tylko teraz w promocyjnej wartości 1790 zł1390 zł netto

Standardy Jakości firmy WITALNI
Ocena Jakości firmy WITALNI

Rozwijaj swoje kompetencje menedżerskie w praktyce!

Jeśli jesteś kierownikiem lub menadżerem, który chce rozwijać swoje umiejętności, to trafiłeś idealnie. Nasze szkolenie „Kompetencje Menedżerskie” to wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Promocja:
Teraz możesz skorzystać z naszej promocji i zapisać się na szkolenie z rabatem -400 zł netto. To niesamowita okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności w jeszcze niższej cenie.

 

Jak skutecznie wydawać polecenia? Jak utrzymać konsekwencję w roli szefa? Jak bronić się przed manipulacją podwładnych? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas naszego szkolenia. Nauczysz się, jak skutecznie wydawać polecenia, aby Twój zespół działał sprawnie i osiągał założone cele. Dowiesz się również, jak utrzymać konsekwencję w roli szefa, aby Twoje decyzje były szanowane przez pracowników i Twoja praca była skuteczna. Nauczymy Cię również, jak obronić się przed manipulacją podwładnych i budować autorytet jako menadżer.

Ponadto, poruszymy również kwestię początku w roli kierownika. Jak się odnaleźć w nowej roli? Jak budować relacje z pracownikami? Nauczymy Cię, jak skutecznie wejść w rolę menadżera i rozpocząć pracę na nowym stanowisku.

 

✓ GWARANCJA JAKOŚCI

Gwarantujemy wysoką jakość szkolenia i satysfakcję z jego przebiegu. Nasz trener Leszek Sergiel pomoże Ci w rozwijaniu umiejętności kierowniczych i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania.

 

✓ GWARANCJA TERMINU

Termin 14-15 czerwca 2023 jest objęty gwarancją realizacji. Dodatkowo zapisując się, możesz w każdej chwili przepisać się na inny termin lub zapisać na Twoje miejsce inną osobę. Jeśli będzie taka konieczność, gwarantujemy również zwrot pieniędzy, jeśli Twoje uczestnictwo będzie niemożliwe.

 

10 kluczowych korzyści udziału w szkoleniu Kompetencje Menedżerskie

 1. Rozwój umiejętności przywódczych
  Wzmocnisz swoje umiejętności przywódcze, takie jak zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników i podejmowanie decyzji.
 2. Zwiększenie efektywności
  Zyskaj wiedzę i narzędzia, które zwiększą Twoją efektywność w zarządzaniu.
 3. Poprawa komunikacji
  Zredukujesz liczbę nieporozumień wynikającą z błędów w komunikacji.
 4. Lepsze wyniki finansowe
  Zoptymalizujesz dobór osób i metod wykonania zadań.
 5. Zwiększenie satysfakcji pracowników
  Zyskasz większą motywację i satysfakcję pracowników, wynikającą z Twojego profesjonalizmy w roli lidera.
 6. Poprawa relacji z klientami
  Podniesiesz poziom zaufania kontrahentów i klientów do Twojej firmy i struktury, którą zarządzasz.
 7. Lepsze zarządzanie czasem
  Odzyskasz swój czas, skutecznie delegując zadania, które inni zrobią równie dobrze jak Ty.
 8. Poprawa kreatywności
  Zainspirujesz się do innowacyjnych rozwiązań w zakresie pracy menedżerskiej.
 9. Lepsze decyzje
  Decyzje związane z podwładnymi oprzesz o faktyczne mechanizmy dotyczące zarządzania ludźmi.
 10. Rozwój zawodowy
  Nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale będziesz również przykładem dla swoich podwładnych w nawyku permanentnego rozwoju zawodowego.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na nasze szkolenie „Kompetencje Menedżerskie”, aby rozwijać swoje umiejętności kierownicze i stać się jeszcze lepszym menadżerem!

 

2-dniowe szkolenie Kompetencje Menedżerskie
14-15.06.2023 w godz. 09:00-17:00, Wrocław
W ramach inwestycji w szkolenie: materiały szkoleniowe i piśmiennicze, certyfikat ukończenia szkolenia, zaplecze gastronomiczne w tym: 2-daniowy posiłek, serwis kawowy, przekąski.

Zapisz się teraz taniej  1790 zł1390 zł netto

 

Dołącz do ponad 23 000 Absolwentów szkoleń firmy WITALNI

Zdjęcia ze szkoleń firmy WITALNI

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Szczegóły programu znajdziesz na stronie szkolenia.

 

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila