{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/praktyczne-szkolenie-wywieranie-wplywu-i-motywowanie-28-29-06-2023-wroclaw\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/praktyczne-szkolenie-wywieranie-wplywu-i-motywowanie-28-29-06-2023-wroclaw\/","headline":"Praktyczne szkolenie:
Wywieranie Wpływu i Motywowanie <\/strong>
28-29.06.2023, Wrocław","datePublished":"2023-05-18T09:21:54+02:00","dateModified":"2023-05-18T12:14:43+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Akcje promocyjne","description":"Dołącz już teraz do 2-dniowego szkolenia menedżerskiego.","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Praktyczne szkolenie:
Wywieranie Wpływu i Motywowanie
28-29.06.2023, Wrocław

Czy chciałbyś jako menedżer rozwijać swoje umiejętności motywowania pracowników oraz etycznego wywierania wpływu?

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ SZKOLENIA: WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE WE WROCŁAWIU

✓ GWARANCJA TERMINU
28-29 czerwca 2023 w godz. 09:00-17:00 we Wrocławiu

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Tylko teraz w promocyjnej wartości 1790 zł1390 zł netto

Standardy Jakości firmy WITALNI
Ocena Jakości firmy WITALNI

Rozwijaj swoje kompetencje menedżerskie w praktyce!

Czy chcesz poznać skuteczne narzędzia i strategie, dzięki którym Twoi pracownicy będą bardziej zaangażowani i produktywni? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne szkolenie!

Nasze szkolenie dla menedżerów z zakresu motywowania pracowników oraz etycznego wywierania wpływu jest stworzone z myślą o osobach, które chcą się rozwijać i stać się bardziej efektywnymi liderami. W czasie szkolenia będziesz miał okazję poznać najnowsze metody i techniki motywowania pracowników oraz sposoby etycznego wywierania wpływu.

Tylko teraz możesz wziąć udział na preferencyjnych warunkach. Dla Uczestników przewidziane są dodatkowe przywileje, o których dowiesz się będąc na szkoleniu.

Tylko teraz zamiast 1790 zł netto -> specjalna promocja -400 zł. To inwestycja 1390 zł netto w szkolenie stacjonarne i możliwość uzyskania porad trenera dopasowanych do Twojej sytuacji, branży i specyfiki podwładnych, którymi zarządzasz.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Teraz masz szansę naucz się, jak wywierać wpływ na swoich podwładnych i motywować ich do osiągania lepszych wyników. Ale uwaga, liczba miejsc na naszym szkoleniu jest ograniczona, więc jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności i stać się bardziej efektywnym liderem, to musisz działać już teraz!

W ciągu dwóch dni nauczysz się skutecznych strategii i metod, które pozwolą Ci wpłynąć na postawy i zachowania Twoich pracowników, a także zmotywować ich do osiągania lepszych wyników. Będziesz miał okazję poznać metody etycznego wywierania wpływu i odkryć, jak zbudować zespół, który działa jak zegarek.

Nauczysz się niwelować postawy manipulacyjne podwładnych i w rezultacie panować nad sytuacją.

 

✓ GWARANCJA JAKOŚCI

21 lat doświadczenia firmy WITALNI w skutecznym szkoleniu handlowców oraz trener praktyk, który na co dzień w ramach outsouricng’u wspiera firmy w zarządzaniu ich handlowcami oraz czynnie zarządza zespołem handlowców w swojej firmie.

 

✓ GWARANCJA TERMINU

Termin 28-29 czerwca 2023 jest objęty gwarancją realizacji. Dodatkowo zapisując się, możesz w każdej chwili przepisać się na inny termin lub zapisać na Twoje miejsce inną osobę. Jeśli będzie taka konieczność, gwarantujemy również zwrot pieniędzy, jeśli Twoje uczestnictwo będzie niemożliwe.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na nasze szkolenie „Wywieranie Wpływu i Motywowanie”.

 

2-dniowe szkolenie stacjonarne Wywieranie Wpływu i Motywowanie
28-29.06.2023 w godz. 09:00-17:00, Wrocław
W ramach inwestycji w szkolenie: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dodatkowe przywileje tylko dla Uczestników szkolenia.

Zapisz się teraz taniej  1790 zł1390 zł netto

 

Trener Leszek Sergiel

TRENER BIZNESU, TRENER MOTYWACYJNY, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL FIRMY WITALNI.

Leszek Sergiel od 25 lat pomaga handlowcom osiągać efekty w sprzedaży i rozwijać rynki.

Licencjonowany trener biznesu, sprzedaży, zarządzania, trener motywacyjny. Licencjonowany trener metodą hae (horse assisted education). Specjalizuje się w szkoleniach Kadry Handlowej oraz Zarządzającej. Do tej pory przeprowadził blisko 20 000 godzin szkoleń. W ramach outsourcingu zarządza zespołami handlowymi w wielu firmach. Jest doradcą w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania, handlu i rekrutacji.

 

Firmy, które skorzystały ze szkoleń to m.in.:

Daikin Europe N.V. | Wielton S.A. | HBMS Sp. z o.o. | VETREX Sp. z o.o. | GRUPA RMF Sp. z o.o., sp.k. | Frigo Logistics Sp. z o.o. | ZAKMED Sp. z o.o. sp. kom. | Europejski Fundusz Leasingowy SA | Mitsubishi Electric Europe B.V. | Panalpina Polska Sp. z o. o.

 

Na naszej stronie znajdziesz wiele pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych szkoleń. Ich opinie mówią same za siebie i są najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług.

 

 

Dołącz do ponad 23 000 Absolwentów szkoleń firmy WITALNI

Zdjęcia ze szkoleń firmy WITALNI

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Szczegółowy program, znajdziesz na stronie szkolenia.

 

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila