Odbierz video kurs za 1 zł!

Dowolnie wybrany video kurs za 1 zł przy zapisie na szkolenie otwarte-stacjonarne dla pierwszych 20 wysłanych formularzy zapisu!

Teraz zapisując się na dowolne szkolenie otwarte-stacjonarne otrzymasz wybrany przez Ciebie materiał rozwojowy w formie video dostępny w ofercie Witalnych Video Kursów jedynie za złotówkę. Skąd takie połączenie?

Chcemy zapewnić komfortowy i kompleksowy dla Uczestnika rozwój

Od 2002 roku wspieramy rozwój firm i osób indywidualnych w formie stacjonarnej, dziś idziemy naprzód proponując także nowocześniejsze rozwiązania m.in. video kursy, które są wygodną formą edukacji w myśl zasady – rozwijaj swoje umiejętności, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Dobrze wiemy, że wygospodarowanie czasu na udział w szkoleniu stacjonarnym nie jest łatwym zadaniem. Uważamy jednak, że spotkanie stacjonarne daje zdecydowanie więcej możliwości rozwoju poprzez m.in. ćwiczenia i program dopasowany do poziomu wiedzy i doświadczenia grupy szkoleniowej, dostosowanie formy i przebiegu szkolenia do każdego Uczestnika z osobna czy chociażby wyeliminowanie jak największej ilości barier komunikacyjnych, podnosząc tym samym jakość szkolenia i zapewniając dokładność w przekazywaniu materiału rozwojowego.

Biorąc to pod uwagę proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu raz wygospodarowany czas na inwestycję w szkolenie stacjonarne przyniesie dualne korzyści – udział w praktycznym szkoleniu otwartym-stacjonarnym oraz po jego zakończeniu dodatkowy materiał rozwojowy w postaci video kursu, który Uczestnik może odtworzyć w dogodnym dla niego czasie i miejscu, dzięki multiplatformowemu charakterze formatu video.

Zapisz się na szkolenie otwarte i otrzymaj wideo kurs za złotówkę! - Witalni.pl

Wybierz szkolenie otwarte-stacjonarne

Poznaj aktualnie zaplanowane szkolenia w Terminarzu

Zapisz się na szkolenie online

 

Najpierw poznaj aktualne terminy szkoleń otwartych-stacjonarnych i programy zaproponowanych szkoleń. Wybierz to co najbardziej Cię interesuje – zakres tematyczny, w którym chcesz rozwinąć swoje praktyczne umiejętności, wyposażyć się w solidną dawkę wiedzy i doświadczyć jej podczas szkolenia stacjonarnego.

 

Czym jest szkolenie otwarte?

Szkolenie otwarte to jedna z dwóch form realizacji usług rozwojowych, drugą jest szkolenie zamknięte-dedykowane (szyte na miarę dla firm i ich pracowników, na podstawie indywidualnych potrzeb rozwojowych). Realizacja szkolenia otwartego oznacza, że na zaproponowany przez nas termin zapisują się osoby indywidualne tworząc grupę szkoleniową do 15 Uczestników. Wybór takiej formy jest świetną okazją do poznania nowych, wartościowych znajomości – rozszerzenia sieci kontaktów biznesowych. Podczas naszych szkoleń otwartych zawiązało się sporo owocnych współprac pomiędzy biznesami z różnorodnych branż!

Czym jest szkolenie stacjonarne?

Szkolenie realizowane w formie stacjonarnej to opcja jedna z obecnie trzech dostępnych w ofercie Witalnych szkoleń, dwie pozostałe to szkolenia online oraz video kursy. Szkolenia stacjonarne to wydarzenia rozwojowe, które odbywają się w wybranych przez nas obiektach – najczęściej hotelach, które dysponują salą szkoleniową o wysokim standardzie i spełniającą warunki, które zapewnią wysoką jakość szkolenia. Krótko mówiąc, szkolenia stacjonarne to wydarzenia „na miejscu”.

Promocja szkolenia online - Sobotnia Akademia Menedżera - Witalni.pl

Wybierz video kurs

Poznaj aktualnie dostępne materiały rozwojowe video.

PRZEJDŹ

 

Poznaj nasze materiały video, zdecyduj się na jeden, ale nie wykonuj zakupu. Podczas szkolenia otwartego-stacjonarnego trener prowadzący poprosi Cię o złożenie podpisu na liście obecności, na której będzie również miejsce na Twój adres e-mail i opcjonalnie na numer telefonu, który posłuży nam, aby skontaktować się z Tobą celem uzyskania informacji o interesującym Ciebie video kursie. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z dostępem do materiału rozwojowego w formie video oraz fakturą pro-forma na wartość 1 zł netto + 23%VAT płatną do 7 dni od daty jej wystawienia. Wszystkie szczegóły otrzymasz razem z e-mailem.

Jakie są główne korzyści płynące z formy video kursu?

Nielimitowany czasowo dostęp do materiału. Oglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Nieograniczona licencja. Oglądaj sam/a lub udostępnij video każdemu z członków Twojego Zespołu.

Dodatkowo po szkoleniu stacjonarnym, materiał rozwojowy video stanowi pogłębienie wątków i jest dobrym sposobem na odświeżenie i ugruntowanie zdobytej wiedzy w późniejszym czasie, jeśli jest zbliżony tematycznie do szkolenia stacjonarnego lub będzie to idealny sposób na rozszerzenie wiedzy w odrębnym zakresie!

Proste równanie rozwojowe!

Szkolenie otwarte-stacjonarne

Sprawdź Terminarz i wybierz
dogodny termin

TERMINARZ

Promocja szkolenia online - Sobotnia Akademia Menedżera - Witalni.pl

Video kurs

Poznaj dostępne materiały
video

PRZEJDŹ

Promocja szkolenia online - Sobotnia Akademia Menedżera - Witalni.pl

Rozszerzony plan rozwojowy!

Połącz praktyczne szkolenie otwarte-stacjonarne oraz
kontynuuj rozwój dzięki video kursowi i materiałom
do samokształcenia po szkoleniu stacjonarnym!

 


JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Wybierz Szkolenie

1.

Aby skorzystać z promocji zarejestruj się na szkolenie otwarte-stacjonarne dostępne w Terminarzu – przejdź. Kiedy zdecydujesz się na konkretny termin kliknij znajdujący się z prawej strony żółty przycisk „ZAPISZ SIĘ”.

Skontaktuj sie

2.

Wypełnij formularz zapisu uzupełniając wymagane do realizacji szkolenia dane Uczestnika lub Uczestników. Przejdź przez wszystkie etapy zapisu, a na końcu opłać rejestrację opcją przelewy24 bądź wybierz fakturę pro-forma płatną 7 dni od daty jej wygenerowania. Możesz także skontaktować się z nami bezpośrednio mailowo na adres: biuro@witalni.pl lub telefonicznie: 71 757 52 19 zgłaszając chęć udziału w wybranym szkoleniu. Poprosimy Cię wówczas o podanie danych Uczestnika lub Uczestników.

Podpisz umowę

3.

Następnie weź udział w szkoleniu otwartym-stacjonarnym. Po zrealizowanym wydarzeniu rozwojowym skontaktujemy się z Tobą na podany podczas szkolenia adres e-mail i/lub numer telefonu. Zapytamy o Twój wybór konkretnego video kursu. Po uzyskaniu informacji wyślemy wiadomość e-mail zawierającą dostęp do video oraz fakturę pro-forma.

Regulamin promocji „Szkolenie otwarte stacjonarne z video kursem za 1 zł”

Organizatorem promocji jest firma WITALNI Katarzyna Sergiel.

1. Oferta promocyjna „Szkolenie otwarte stacjonarne z video kursem za 1 zł” polega na przyznaniu Zamawiającemu, w ramach gratyfikacji za zapisanie się na stacjonarną i otwartą usługę rozwojową zwaną szkoleniem otwartym, jednego i dowolnie wybranego przez Zamawiającego materiału rozwojowego video zwanego video kursem w promocyjnej cenie 1 zł netto (słownie: jeden złoty 0/100 netto) z oferty Video Kursów Witalnych dostępnej pod adresem internetowym https://witalni.pl/webinary/kursy-video/.

2. Aby skorzystać z oferty promocyjnej Zamawiający musi spełnić poniższe warunki:

a. dokonać rejestracji/zapisu na dowolne szkolenie, zaplanowane w Terminarzu szkoleń otwartych dostępnym pod adresem internetowym https://witalni.pl/terminarz, realizowane w formie otwartej i stacjonarnej poprzez rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej https://witalni.pl/formularz-zapisu, korzystając z przycisku „Zapisz się” znajdującego się przy każdym proponowanym terminie realizacji szkolenia otwartego na stronie https://witalni.pl/terminarz bądź poprzez kontakt elektroniczny wysyłając wiadomość e-mail z chęcią zapisu na szkolenie otwarte na adres poczty elektronicznej biuro@witalni.pl lub telefonicznie kontaktując się na numer 71 757 52 19 zgłaszając chęć udziału w szkoleniu otwartym stacjonarnym.

b. opłacić zamówienie przelewem na konto bankowe udostępnione Zamawiającemu w podsumowaniu zamówienia przy zapisie w formularzu korzystając z systemu przelewy24 lub wybierając opcję „faktura pro-forma” w ciągu 7 dni od wystawienia dokumentu zobowiązującego Zamawiającego do zapłaty.

c. wziąć udział w wybranym szkoleniu.

d. podczas realizacji szkolenia otwartego stacjonarnego podać adres poczty elektronicznej, na który zostanie wysłana wiadomość e-mail z dostępem do wybranego materiału rozwojowego video oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę WITALNI Katarzyna Sergiel w celu podjęcia kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie, aby przesłać wiadomość e-mail zawierającą link dostępowy do materiału rozwojowego video lub skontaktować się celem uzyskania szczegółowych informacji o wyborze Zamawiającego oraz w celach marketingu bezpośredniego do przesyłania drogą elektroniczną materiałów reklamowych, w tym informacji o przyszłych wydarzeniach realizowanych przez firmę WITALNI Katarzyna Sergiel, specjalnych ofertach promocyjnych i rabatach, a także innych wiadomości mających charakter informacyjny.

3. Oferta promocyjna „Szkolenie otwarte stacjonarne z video kursem za 1 zł” uwzględnia wszystkie szkolenia realizowane w formie otwartej oraz stacjonarnej i znajdujące się w Terminarzu dostępnym pod adresem internetowym https://witalni.pl/terminarz.

4. Zamawiający, po zrealizowanym szkoleniu otwartym stacjonarnym, otrzyma drogą elektroniczną na wskazany przez niego adres poczty elektronicznej wiadomość e-mail z dostępem do wybranego materiału rozwojowego video zwanego video kursem oraz fakturę pro-forma na wartość 1 zł netto + 23% VAT płatną do 7 dni od daty jej wystawienia na wskazany przez organizatora numer konta bankowego.

5. Jeden materiał rozwojowy video zwany video kursem przysługuje Zamawiającemu na jeden wypełniony i przesłany formularz zapisu na szkolenie otwarte stacjonarne. Akcja promocyjna uwzględnia możliwość ponownego skorzystania z promocji przy kolejnych wypełnionych i przesłanych formularzy zapisu.

6. Jeden formularz zapisu traktowany jest jako pojedynczy lub grupowy zapis na konkretny termin szkolenia otwartego stacjonarnego. Oznacza to, że poprzez jeden formularz może zapisać się jedna lub kilka osób.

7. Cena promocyjna materiału rozwojowego video „Szkolenie otwarte stacjonarne z video kursem za 1 zł” nie obejmuje certyfikatu ukończenia video kursu.

8. Promocja „Szkolenie otwarte stacjonarne z video kursem za 1 zł” jest ważna od 04.09.2020r. od godz. 00:01 do odwołania przez organizatora. Promocja jest ograniczona ilościowo i uwzględnia 20 pierwszych od chwili początku promocji zapisów na szkolenie otwarte stacjonarne.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie promocji podczas jej trwania.

POJAWIŁY SIĘ U CIEBIE PYTANIA ODNOŚNIE PROMOCJI?

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące promocji i pomoże przy wyborze i zapisie na szkolenie korzystając z akcji promocyjnej.

.