{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/","headline":"Referencje","datePublished":"2016-07-14T15:59:33+02:00","dateModified":"2022-01-18T10:17:17+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"admin-kuba","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/admin-kuba\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/da6a19fc8f519ac41f23ef88f6c4da70?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

ART

Na pierwszych szkoleniach z firmą WITALNI spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez WITALNYCH. Jednym ze szkoleń, które gorą(...)

Na pierwszych szkoleniach z firmą WITALNI spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez WITALNYCH. Jednym ze szkoleń, które gorąco polecam jest „Profesjonalny Montaż” dla pracowników montażu i serwisu.

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym, a wiedza przekazana w luźny sposób. Zaangażowanie prowadzącego, Leszka Sergiela i humorystyczne przedstawienie sytuacji zdarzających się na co dzień podczas prac montażowych i serwisowych oraz praktyczne sposoby radzenia sobie z nimi, zjednuje sympatię uczestników, co z pewnością pozwala przyswajać wiedzę.

Dzięki temu szkoleniu, nasi pracownicy podnieśli umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami, co w zdecydowany sposób przełożyło się na wzrost konkurencyjności naszej firmy.

mgr Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz
WŁAŚCICIEL FIRMY „ART”

T-G DNALOP SP. Z O.O.

W dniach 11-12 kwietnia 2017r uczestniczyłem w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez Pana Leszka Sergiela z firmy Witalni. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, a program (...)

W dniach 11-12 kwietnia 2017r uczestniczyłem w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez Pana Leszka Sergiela z firmy Witalni.

Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, a program szkolenia nie tylko został w całości wypełniony, ale był również na bieżąco uzupełniany o zagadnienia, które w danym momencie wymagały rozszerzenia na prośbę grupy lub wynikały z rezultatów przeprowadzonych w trakcie szkolenia ćwiczeń.

Prowadzący szkolenie Pan Leszek Sergiel dysponuje zarówno niezwykle szeroką wiedzą teoretyczną w dziedzinie, której dotyczyło szkolenie, jak również okazał się być bardzo dobrze przygotowany pod względem praktycznym, co wynika z jego długoletniej współpracy z firmami działającymi w bardzo różnych branżach.

Niezwykle ważne byto dla mnie to, że Prowadzący bardzo często używał przykładów dotyczących bieżących sytuacji oraz przedsiębiorstw aktualnie funkcjonujących na rynku, oczywiście zachowując daleko idącą dyskrecję.

Przyznaję, że już dawno nie uczestniczyłem w szkoleniu, które nie tylko spełniło, ale i przekroczyło moje oczekiwania.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić ofertę szkoleń organizowanych przez firmę Witalni oraz zachęcić do podjęcia współpracy z tą firmą.

TATRA STYLE

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku Pan Leszek Sergiel prowadził szkolenie dla pracowników naszej firmy. Szkolenie z zakresu „Kompetencje Menedżerskie” – dla kadry zarządzającej oraz ”Obsługa Trudnego (...)

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku Pan Leszek Sergiel prowadził szkolenie dla pracowników naszej firmy.

Szkolenie z zakresu „Kompetencje Menedżerskie” – dla kadry zarządzającej oraz ”Obsługa Trudnego Klienta” – dla kadry handlowej zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyczyniło się do poszerzenia oraz usystematyzowania wiedzy uczestników.
Należy podkreślić, że szkolenie miało charakter zajęć warsztatowych prowadzonych przez doświadczonego trenera z Firmy Witalni, posiadającego umiejętności dydaktyczne i szerokie kwalifikacje w zakresie wykorzystania aktywnych form doskonalenia umiejętności i podnoszenia kompetencji. Wysoko oceniamy poziom i skuteczność szkolenia i z cała rzetelnością możemy polecić usługi Firmy Witalni

Grzegorz Ślimak
TATRA STYLE

Alles Cool

Firma WITALNI przeprowadziła dla naszej firmy szkolenie pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”, obejmujące swoją tematyką najważniejsze aspekty profesjonalnej prezentacji oferty, operowania językiem korzyści czy budowy ofert (...)

Firma WITALNI przeprowadziła dla naszej firmy szkolenie pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”, obejmujące swoją tematyką najważniejsze aspekty profesjonalnej prezentacji oferty, operowania językiem korzyści czy budowy ofert lepiej dopasowanych do potrzeb klienta. Szkolenie było przygotowane w profesjonalny sposób, dostosowane do specyfiki naszej firmy i rynku na którym działamy. Trener prowadzący zajęcia był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Wysoko oceniam również jego umiejętności pracy z grupą i podawania praktycznych przykładów.

Polecam współpracę z firmą WITALNI. Jestem przekonany, że poprawia ona umiejętności personelu, a tym samym konkurencyjność firmy.

Z poważaniem,

Jacek Stempin
Właściciel firmy Alles Cool

Ligum

„Firm zajmujących się szkoleniami jest dużo na rynku, wybrać tę właściwą jest sztuką… Nam się udało!”. Zarząd Spółki LIGUM z początkiem roku (...)

„Firm zajmujących się szkoleniami jest dużo na rynku, wybrać tę właściwą jest sztuką… Nam się udało!”.

Zarząd Spółki LIGUM z początkiem roku podjął współpracę z Firmą Witalni w zakresie realizacji celów określonych w Polityce Jakości na 2016r w zakresie rozszerzenia kompetencji stanowisk kierowniczych oraz przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych.

Dziś z perspektywy czasu mogę ocenić, że podjęta decyzja okazała się słusznym wyborem. Witalni do tej pory zrealizowali dla LIGUM cykl szkoleń dla Kadry Zarządzającej średniego szczebla oraz dla Przedstawicieli Handlowych.
Szkolenia zostały przygotowane przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe, które będą dla nich wsparciem w późniejszej pracy. Program szkoleń został dostosowany do potrzeb Spółki. Zajęcia zostały przeprowadzone metodą warsztatów, z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń dostosowanych do branży, którą reprezentuje LIGUM. Szkolenia cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników.

Na szczególną uwagę zasługuje osoba trenera – P. Leszek Sergiel którego pasja i zaangażowanie, łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz wysokie umiejętności interpersonalne przyczyniły się do znacznego zwiększenia efektywności realizowanych zajęć.

Już wkrótce będziemy realizować kolejny cykl szkoleń dla menadżerów wyższego szczebla, a to najlepsza rekomendacja!

mgr Piotr Walkowiak
Prezes zarządu

Hotel Bania

„Firma Witalni w miesiącach Październik i Listopad 2015 roku przeprowadziła dla pracowników działów sprzedaży Hotelu Bania Thermal & SKI zamknięte szkolenie. Szkolenie zostało (...)

„Firma Witalni w miesiącach Październik i Listopad 2015 roku przeprowadziła dla pracowników działów sprzedaży Hotelu Bania Thermal & SKI zamknięte szkolenie. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone z pełnym uwzględnieniem potrzeb oraz specyfiki naszej firmy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt kompleksowości przekazywanych informacji. Co bardzo ważne osoby szkolone otrzymały nie tylko ładunek wiedzy ale też pokazano im konieczność zmian, oraz korzyści wynikające z pracy jaką należy włożyć w praktyczne zastosowanie otrzymanych umiejętności i przewagę konkurencyjną jaką z tego można wynieść.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy trenerów firmy Witalni – zakres wiedzy, sposób jej przekazania oraz zaszczepienie potrzeby stosowania jej w codziennej późniejszej pracy są godne polecenia i dają gwarancję zwrotu poniesionej inwestycji.
Jeżeli w przyszłości pojawią się w naszym hotelu potrzeby szkoleniowe firma Witalni będzie na pewno pierwszym i głównym kandydatem do ich przeprowadzenia.”

Z poważaniem,

Marek Wnukowicz
Kierownik Sprzedaży Biznesowej