{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/","headline":"Referencje","datePublished":"2016-07-14T15:59:33+02:00","dateModified":"2022-01-18T10:17:17+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"admin-kuba","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/admin-kuba\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/da6a19fc8f519ac41f23ef88f6c4da70?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

Graff

W dniach 3 i 4 września 2005 roku odbyło się szkolenie w zakresie technik sprzedaży, prowadzone przez pana Leszka Sergiela z firmy „Witalni”. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli pod dużym (...)

W dniach 3 i 4 września 2005 roku odbyło się szkolenie w zakresie technik sprzedaży, prowadzone przez pana Leszka Sergiela z firmy „Witalni”. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i fachowości prowadzącego. Szkolenie odbywało się w bardzo dobrej, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy atmosferze, w sposób prostu i zrozumiały poparty licznymi przykładami z życia. Wszyscy uczestnicy wypowiadali się z uznaniem na temat fachowości pana Leszka Sergiela. Jestem przekonany, że przyczyni się…

LOOS International

W imieniu firmy LOOS International z prawdziwą przyjemnością udzielam referencji firmie WITALNI za przeprowadzone dla pracowników naszej Spółki w dniach 04-05.06.2004 szkolenie pt „Profesjonalna Sprzedaż”. W szkoleniu (...)

W imieniu firmy LOOS International z prawdziwą przyjemnością udzielam referencji firmie WITALNI za przeprowadzone dla pracowników naszej Spółki w dniach 04-05.06.2004 szkolenie pt „Profesjonalna Sprzedaż”. W szkoleniu wzięli udział wszyscy pracownicy naszej Spółki, którzy m.in. tak ocenili szkolenie: „… inne niż wszystkie dotychczasowe szkolenia, udane i bardzo wartościowe szkolenie, praktyczne, do wykorzystania w codziennej pracy, ciekawe inspirujące, poprowadzone charyzmatycznie i z pasją…”

Domel

W dniach 26-27 marca 2004r. nasi pracownicy z punktów handlowych i działu obsługi klienta uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna” organizowanym przez Pana Leszka Sergiela i firmę „Witalni”. (...)

W dniach 26-27 marca 2004r. nasi pracownicy z punktów handlowych i działu obsługi klienta uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna” organizowanym przez Pana Leszka Sergiela i firmę „Witalni”.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny – wiedza teoretyczna przekazana została w formie prostej i klarownej, poparta wieloma przykładami z życia. Jestem przekonany, iż szkolenia takie są bardzo potrzebne, nie jest to koszt, lecz inwestycja, która z pewnością zaowocuje lepszą obsługą klienta przez pracownika, co wprost proporcjonalnie przekłada się na zwiększenie zaufania do firmy. Sądzę, że najlepszą referencją…

Jarexs

Wszystkim firmom oraz organizacjom typu non profit, które chcą zainwestować w szkolenia dla swoich pracowników rekomendujemy szkolenia organizowane przez firmę WITALNI. Rekomendacja ta wynika z oceny szkolenia w (...)

Wszystkim firmom oraz organizacjom typu non profit, które chcą zainwestować w szkolenia dla swoich pracowników rekomendujemy szkolenia organizowane przez firmę WITALNI. Rekomendacja ta wynika z oceny szkolenia w którym w pracownicy spółki „Jarexs” mieli przyjemność uczestniczyć. Na bardzo wysoką ocenę poziomu szkolenia wpływ ma klika elementów.

Po pierwsze jest to wartość merytoryczna przekazywanej wiedzy. Poznanie mechanizmów działania socjotechnicznych narzędzi wywierania wpływ przy równoczesnym podnoszeniu świadomości etycznej…

Daikin

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni”. Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwó(...)

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni”.

Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwóch turach w styczniu i w lutym 2004r., otrzymało bardzo dobrą ocenę od wszystkich uczestników. Udział w nim wzięli głównie pracownicy działów sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, fazę przygotowawczą, tj. opracowanie programu, materiały oraz poziom i sposób prowadzenia, możemy rekomendować firmę „Witalni” jako…

Dierre Polska Sp. z o.o.

W dniach 06-07 grudnia 2002 roku Przedstawiciele Handlowi DIERRE Polska Sp. z o.o. uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna”, organizowaną przez firmę firmę szkoleniową „WITALNI”. Jesteśmy pełni uznania dla (...)

W dniach 06-07 grudnia 2002 roku Przedstawiciele Handlowi DIERRE Polska Sp. z o.o. uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna”, organizowaną przez firmę firmę szkoleniową „WITALNI”. Jesteśmy pełni uznania dla fachowości i profesjonalizmu osoby prowadzącej oraz samej organizacji zajęć trenerskich. Szkolenie, które odbyliśmy utwierdza nas w przekonaniu, że poczyniliśmy dobrą inwestycję w naszych pracowników, która z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na dalszy rozwój naszej firmy….