{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/sale-szkoleniowe-wroclaw\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/sale-szkoleniowe-wroclaw\/","headline":"Sale szkoleniowe Witalnych","datePublished":"2018-07-31T23:18:19+02:00","dateModified":"2018-08-01T08:51:34+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Działalność Witalnych","keywords":"oferta sal konferencyjnych, sale konferencyjne, sale szkoleniowe","description":"Poznaj ofertę sal szkoleniowych Witalnych!","author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Sale szkoleniowe Witalnych

Szkolenia otwarte realizowane we Wrocławiu organizujemy we własnych salach konferecyjnych. Na Państwa życzenie, również szkolenie dedykowane możemy zorganizować w naszej siedzibie, w jednej z sal szkoleniowych. Pomieszczenia wyposażone są w sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz miejsca dostosowane do komfortowej realizacji szkoleń. W salach do dyspozycji uczestników jest nielimitowany bufet kawowy z przekąskami oraz bezpłatny dostęp do internetu WiFi.

Dla Państwa potrzeb dysponujemy:

Sala szkoleniowa dla 12 osób
Sala szkoleniowa dla 20 osób

Parking

Uczestnikom szkolenia zapewniamy bezpłatny parking na terenie centrum biznesowego.

Rezerwacje

Na Państwa życzenie możemy dokonać rezerwacji noclegu w pobliskich hotelach.

Catering

Uczestnikom zapewniamy pełną ofertę gastronomiczną z nieograniczonym obiadem w restauracji znajdującej się w budynku.

.


Zdjęcie sali szkoleniowej
Zdjęcie sali szkoleniowej
Zdjęcie sali szkoleniowej

.

Sale szkoleniowe we Wrocławiu
Sale szkoleniowe we Wrocławiu

Wszystkich Państwa z okolic Wrocławia zachęcamy do realizacji szkolenia dedykowanego w siedzibie naszej firmy przy ul. Ostrowskiego 7. Organizacja szkolenia z Witalnymi to oszczędności związne z wynajemem sali konferencyjnej i cateringiem (*w porównaniu do obiektów hotelowo-konferecyjnych)

Chciałbyś zrealizować szkolenie w naszej siedzibie?

Zapytaj nas o oferte szkolenia dedykowanego!