(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Nowy trener

Same dobre wieści,

Dawid MareckiOd marca nasz zespół trenerski powiększa się o nowego współpracownika – Dawida Mareckiego. Cieszymy się, a Dawidowi życzymy samych sukcesów i mnóstwa inspirujących spotkań z Wami na szkoleniach. Pisząc bardzo ogólnie, Dawid jest doświadczonym specjalistą w obszarze sprzedaży, wie wszystko na temat negocjacji, sposobów autoprezentacji i zasad jakimi rządzą się publiczne wystąpienia. Tutaj możecie znaleźć więcej informacji o nim: Zakładka trenera lub Dawid na Facebooku.

Ale to nie koniec nowości. Nowy trener to kolejne szkolenie w naszej ofercie. Jednym z bardziej wymagających zadań w sprzedaży i w kontaktach biznesowych są negocjacje. Bardzo często sprawiają kłopoty, wiążą się ze stresem i dużym wpływem na powodzenie całych projektów. Te, które dotyczą finansów są szczególnie wymagające. Jak bronić swoich cen? Jak interpretować zachowania partnera w rozmowie? Jak ją prowadzić? Jak rozpoznać kluczowe etapy negocjacji? Jak świadomie kontrolować swoje zachowanie w toku rozmów?

Na te wszystkie pytania da się odpowiedzieć i zrobiliśmy to tworząc razem z Dawidem program szkolenia „W roli głównej: Negocjator”.

Wszystkie informacje możecie znaleźć na stronie szkolenia lub w programie PDF. Zachęcamy Was do sprawdzenia pierwszych terminów szkolenia, które już się znajdują w naszym terminarzu.

Umiejętność komunikowania się, stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który gotów jestem płacić więcej, niż za jakikolwiek inny.
John D. Rockefeller

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Witalni