Sobotnia Akademia Handlowca

SOBOTNIA AKADEMIA HANDLOWCA, SZKOLENIA ONLINE ZE SPRZEDAŻY

Przedstawiamy cykl szkoleń handlowych online realizowanych w ramach ,,Sobotniej Akademii Handlowca”. Celem akademii jest przekazanie gruntownej wiedzy z zakresu kompetencji handlowych, niezbędnych dla osób pracujących w zawodzie Handlowca lub zarządzających zespołami Handlowymi. Starannie przygotowane moduły mogą zostać zrealizowane osobno – w zależności od zainteresowania przedstawionym tematem lub łącznie, jako uzupełniająca się całość.

 

Kurs handlowy online -Planowanie Działań Handlowych - szkolenia online - Witalni.pl

Planowanie Działań Handlowych

18/07/2020 godz. 09:00-14:00

399,00 zł netto Zapisz się na szkolenie online

Moduł skupia się na przekazaniu narzędzi z zakresu planowania sprzedaży. Podczas szkolenia Uczestnicy dowiedzą się jak bezpiecznie pod kątem wpływów dbać m.in. o działania, aby unikać tzw. poduszek powietrznych w przychodach lub „sezonowej” skokowości obrotów. Szkolenie online odnosi się także do umiejętności zarządzania portfelem klientów i angażowania sił proporcjonalnie w trzy rodzaje rynków: zimnego (cold), potencjalnego (prospect) i kupującego (hot lead). Mówi się tu o plusach i minusach PROSPECTINGU i o zagrożeniach wynikających z braku jego realizacji. Całość zaczyna się omówieniem psychologicznej fazy kupowania i sprzedawania: od braku świadomości klientów o istnieniu firmy, po pierwsze i ponowne zakupy.

Podczas szkolenia online skupimy się na tematach m.in.:

1. Instrumenty wpływu na wynik handlowy – jak świadomie planować działania i unikać efektu inercji, co w jednym z wymiarów oznacza okresy bez przychodów?

2. Jak wykorzystywać programy CRM (ang. Customer Relationship Management) do analizy i kontroli działań i wyników?

3. Jak planować, organizować i koordynować działania handlowe? (rynek zimny, potencjalny, kupujący).

4. Jak planować działania, aby uniknąć efektu „poduszki powietrznej” i zachować ciągłość wypłat? (okresowe spadki i wzrosty obrotów).

+ Sesja pytań do trenera.

Promocja szkolenia online - Sobotnia Akademia Menedżera - Witalni.pl
Kurs handlowy online - Wywieranie Wpływu w Sprzedaży - szkolenia online - Witalni.pl

Wywieranie Wpływu w Sprzedaży

25/07/2020 godz. 09:00-14:00

399,00 zł netto Zapisz się na szkolenie online

Celem modułu jest wyposażenie Handlowców w narzędzia socjotechniczne, które w etyczny sposób pomogą im wywierać wpływ na klientów, bronić proponowanych cen oraz szybciej i skuteczniej finalizować rozpoczęte procesy sprzedaży. Wartością tego szkolenia online jest uświadomienie Handlowców o możliwościach zarządzania relacją z klientem, aby nie sprzedawać jedynie na warunkach klientów.

Po szkoleniu Uczestnicy będą świadomi zaawansowanych technik wywierania wpływu, otrzymają gotowe wzorce do zastosowania w praktyce. Dodatkowo, nauczą się rozpoznawać i niwelować skutki manipulacyjnych gier klientów mających na celu np. uległość sprzedawcy, rezygnację ze swojego stanowiska czy osiągnięcia wyłącznie korzystnych warunków transakcji dla klienta. Dzięki poznanym umiejętnościom, skuteczniej zmotywują klientów do podjęcia decyzji i szybciej sfinalizują rozpoczęte procesy sprzedaży.

Realizowane podczas szkolenia online zagadnienia to m.in.:

1. Jakie są obszary wywierania wpływu na ludzi?

2. Jaka jest rola mowy ciała, słów i zależności psychologicznych w narzędziach socjotechnicznych?

3. Jak rozpoznawać prowadzone gry ze strony klientów i odczytać ich zamiary, aby uniknąć manipulacji?

4. Zwroty hipnotyczne, czyli jak kreować relacje i wrażenia, a nie jedynie przekazywać treść?

5. Jakie są najczęściej spotykane praktyki negatywnego wpływu na handlowców ze strony klientów?

+ Sesja pytań do trenera.

Zaoszczędź budżet kupując pakiet 2 szkoleń online!

Kurs handlowy online -Planowanie Działań Handlowych - szkolenia online - Witalni.pl

Planowanie Działań Handlowych

18/07/2020 godz. 09:00-14:00

399,00 zł netto

Promocja szkolenia online - Sobotnia Akademia Menedżera - Witalni.pl
Kurs handlowy online - Wywieranie Wpływu w Sprzedaży - szkolenia online - Witalni.pl

Wywieranie Wpływu w Sprzedaży

25/07/2020 godz. 09:00-14:00

399,00 zł netto

Promocja szkolenia online - Sobotnia Akademia Menedżera - Witalni.pl

Zainwestuj w 2 szkolenia i zapłać mniej!

Łącznie 798,00 zł netto 600,00 zł netto

Zapisz się na szkolenie online z rabatem!
lub zobacz instrukcję ⬇︎

Możesz kupić osobno konkretne szkolenie online, które interesuje Ciebie najbardziej lub kupić oba w pakiecie – taniej. Tym samym zaoszczędzisz budżet przeznaczony na rozwój i zyskasz możliwość wykorzystania go na inne działania, które podniosą Twoje kompetencje i zwiększą skuteczność Twojej pracy!


JAK SKORZYSTAĆ Z PAKIETU SZKOLENIOWEGO?

Wybierz Szkolenie

1.

Aby skorzystać z rabatu na pakiet szkoleń online zarejestruj się na każde z nich po kolei, ponieważ są to różne terminy. Podczas rejestracji podaj za każdym razem kod rabatowy „SAH2020”. Dzięki temu rabat naliczy się przy obu zamówieniach i tym samym łącznie otrzymasz 198,00 zł zniżki!

Skontaktuj sie

2.

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub maila, komunikując chęć skorzystania z pakietu.

Podpisz umowę

3.

Po rejestracji / skontaktowaniu się z nami: jeśli zakup był na firmę – otrzymasz fakturę proforma na zakupiony pakiet, płatną w terminie 7 dni, jeśli zakup był na osobę prywatną – otrzymasz potwierdzenie i podsumowanie transakcji.

Masz pytania związane z naszym pakietem szkoleniowym? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

WYBIERZ SPRZEDAŻOWY PAKIET SZKOLENIOWY