W roli głównej: Negocjator czyli jak negocjować świadomie, chętnie i skutecznie?

Najbliższy termin: 12–13.12.2017 Wrocław Dołącz do szkolenia

Szkolenie z negocjacji w biznesie - Praktyczny kurs negocjacji

Program zaprojektowany na negocjacyjny obszar sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem jego psychologicznego aspektu, uczestników negocjacji oraz technik budowania spójnego wizerunku w roli negocjatora. Połączenie wiedzy i umiejętności jakie wynieśliśmy z dziedzin negocjacji, mediacji, sprzedaży oraz psychologii behawioralnej – pozwoliło nam przygotować program, który stanowi unikalną wartość na polskim rynku szkoleń.

Szkolenie z negocjacji handlowych, to intensywny trening po którym każdy uczestnik spojrzy na siebie w roli Negocjatora zupełnie inaczej – zacznie negocjować świadomie, chętniej i skuteczniej niż dotychczas, ciesząc się szacunkiem i zaufaniem swoich Partnerów. Uczestnicy odnajdą w szkoleniu oprócz bogatego arsenału nowych technik również unikalne metody pracy nad rolą negocjatora, stanowiące kluczowe kompetencje do nowoczesnego i przede wszystkim skutecznego negocjowania w relacjach handlowych.

Kto może skorzystać ze szkolenia?

  • PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

  • KADRA ZARZĄDZAJĄCA SPRZEDAŻĄ

  • WŁAŚCICIELE FIRM

  • OSOBY NEGOCJUJĄCE WARUNKI WSPÓŁPRACY

  • OSOBY PROWADZĄCE NEGOCJACJE ZAKUPOWE

Tematy szkolenia

Jak przygotować się do roli Negocjatora?
Podczas szkolenia przejdziesz interaktywny test pozwalający określić Twoje naturalne zasoby co do stylu negocjowania. Poznasz niezbędne narzędzia do tworzenia roli negocjatora wykorzystując, aż 9 Twoich osobistych zasobów. Dowiesz się czym naprawdę jest asertywność – stany Ego i jak się po nich poruszać.

Jakie zasady panują w negocjacjach i jak je wykorzystywać?
Dowiesz się jakie są główne zasady postępowania w negocjacjach, m.in. kiedy i w jaki sposób ustępować w sposób korzystny dla obu stron; poznasz kontr-techniki drugiej strony, jak i techniki, dzięki którym Oponent staje się Partnerem.

Jak prowadzić negocjacje?
Poznasz i zrozumiesz różne style negocjacji oraz w jakich okolicznościach i których warto używać. W świadomy sposób będziesz potrafił dobierać odpowiednie style do sytuacji.

Jak świadomie rozpoznawać etapy i procesy negocjacyjne?
Poznasz pojęcia jak: BATNA (Best Alternative To a Negotiated Agreement), ZOPA (Zone of Possible Agreement) – dowiesz się jak prawidłowo je zrozumieć oraz używać mądrze i skutecznie. Poznasz wiążące się z nimi szanse i zagrożenia.

Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?
Podczas szkolenia przećwiczysz umiejętności związane z zarządzaniem konfliktami, nauczysz się jak doprowadzać do zgody w wyjątkowo trudnych kwestiach, neutralizować wpływ czynników destabilizujących proces negocjacyjny oraz jak rozpoznawać intencje partnerów.

Jak stosować taktyki i scenariusze negocjacyjne?
Podczas warsztatów otrzymasz nasze autorskie strategie i taktyki negocjacyjne – które są jednymi z kluczowych wartości szkolenia. Dzięki tym narzędziom i Twoim zaangażowaniu nauczysz się skutecznie negocjować – zawodowo, prywatnie i… sam ze sobą.

Czytaj więcej

negocjacje

Korzyści

Zostaniesz odpowiednio przygotowany do roli negocjatora – zidentyfikujesz swoje naturalne zasoby i nauczysz się z nich korzystać, tak aby skutecznie Cię wspierały podczas rozmów handlowych.

Pogłębisz wiedzę w zakresie psychologicznych aspektów negocjacji, mediacji, sprzedaży.

Przejdziesz przez cały proces negocjacji, poznasz jego etapy, będziesz potrafił dobrać odpowiednią strategie i taktykę do danej sytuacji.

Na szkolenie zaprasza

Dawid Marecki

Świadomość swoich możliwości to dobry początek w kierunku zmian

Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami (...). Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe, które będą dla nich wsparciem w późniejszej pracy. Program szkoleń został dostosowany do potrzeb (...) z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń dostosowanych do branży, którą reprezentuje LIGUM. Szkolenia cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników. Już wkrótce będziemy realizować kolejny cykl szkoleń dla menadżerów wyższego szczebla, a to najlepsza rekomendacja!
 
Piotr Walkowiak
Prezes Zarządu
Ligum
Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży". Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym jak i technicznym szkolenia. (...). Po pierwszym doświadczeniu szkoleniowym podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy.
Piotr Szymczak
Menedżer ds. Zarządzania Relacjami Biznesowymi
Grupa RMF FM

Zobacz pozostałe
opinie w naszych
Referencjach

Wartość
inwestycji

Szkolenie dostępne już od 1290,00 zł netto

Zapisz się na szkolenie do 30 lub 60 dni przed datą i zyskaj rabat w wysokości 100,00 lub 300,00 zł

*rabat zostanie uznany, przy wyborze właściwej daty szkolenia

1590 PLN
Zapisz się online Wydrkuj formularz

Co otrzymasz?

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia

2 dni szkoleniowe, które składają się z 15h aktywnego treningu umiejętności negocjacji oraz kompetencji interpersonalnych

Produkt szkoleniowy wysokiej jakości co potwierdzają opinie naszych Klientów

Komplet profesjonalnych materiałów i opracowań szkoleniowych

Dwudaniowy obiad oraz serwis kawowy wraz z poczęstunkiem

Obiekty o wysokim standardzie w pełni przystosowane do potrzeb uczestników

Komfortowe warunki szkoleniowe dzięki małym grupom uczestników

Najbliższe terminy

12–13 .12.17
Wrocław Dawid Marecki
07–08 .02.18
Poznań Dawid Marecki
20–21 .03.18
Warszawa Dawid Marecki

Wrocław

najbliższe szkolenie:

12–13 .12.2017
Hotel Bacero***, ul. Ołtaszyńska 107, 53-034 Wrocław Sprawdź w Google Maps

Poznań

najbliższe szkolenie:

07–08 .02.2018
(dokładny adres już wkrótce) Sprawdź w Google Maps

Warszawa

najbliższe szkolenie:

20–21 .03.2018
(dokładny adres już wkrótce) Sprawdź w Google Maps

Jesteś zainteresowany innym terminem?

Zostaw kontakt, a powiadomimy Cię o nowych terminach

Sprawdź opinie z ostatniego szkolenia!

Negocjator w roli głównej? Wow:) jeżeli jesteś gotów podróżować po swoich stanach emocjonalnych i świadomie je wybierać i realizować cel sprzedażowy z poczuciem radości (...)

Negocjator w roli głównej? Wow:) jeżeli jesteś gotów podróżować po swoich stanach emocjonalnych i świadomie je wybierać i realizować cel sprzedażowy z poczuciem radości wygranej dla obu stron? Nie czekaj. Gorąco polecam;))))

Anna Ślazyk Ryszard Ślazyk P.H.U. Maj.R.

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "W roli głównej: Negocjator" we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do (...)

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "W roli głównej: Negocjator" we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do wykorzystania w praktyce. Polecam, ze względu na prowadzącego, który stworzył świetną atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kompetencji.

Paweł Szponik Przedstawiciel Handlowy | CzeMar sp. z o.o.

Szkolenie: ciekawe, niesztampowe, pomocne, dobra tematyka, Trener: profesjonalny, interesujący, kompetentny, zabawny

Szkolenie: ciekawe, niesztampowe, pomocne, dobra tematyka, Trener: profesjonalny, interesujący, kompetentny, zabawny

Aneta Ostrowska-Malczyk Gaz Petrol Sp. z o.o.

Szkolenie bardzo ciekawe. Dużo informacji merytorycznych. Prowadzący potrafi zaciekawić słuchacza, odpowiada na wszystkie pytania. Chętnie dzieli się doświadczeniem osobistym, które uwierzytelnia informacje ze szkolenia. (...)

Szkolenie bardzo ciekawe. Dużo informacji merytorycznych. Prowadzący potrafi zaciekawić słuchacza, odpowiada na wszystkie pytania. Chętnie dzieli się doświadczeniem osobistym, które uwierzytelnia informacje ze szkolenia. Bardzo przyjemne, ciekawe i kreatywne ćwiczenia. Prowadzący umiał odpowiednio zachęcić do udziału oraz tak wpłynąć pozytywnie na osobę, że nawet jak obawiał się, lub czuł lęk przed występem publicznym i tak brał udział w zadaniu.

Ewelina Ziebura Specjalista ds. zamówień publicznych i gospodarki odpadami | SG Synergia Sp. z o.o. S.K.A.

Dawid ma bardzo dużą wiedzę – również popartą wieloletnią praktyką, przez co bardzo trafiają do mnie jego tezy. Szkolenie bardzo ciekawe, inspirujące – na pewno przydatne w mojej pracy. Wiedza (...)

Dawid ma bardzo dużą wiedzę – również popartą wieloletnią praktyką, przez co bardzo trafiają do mnie jego tezy. Szkolenie bardzo ciekawe, inspirujące – na pewno przydatne w mojej pracy. Wiedza przekazywana w bardzo interesujący (zapamiętywalny) sposób – SUPER! Moim zdaniem mogłoby być więcej scenek do przećwiczenia.

Marzena Serafińska Prezes Zarządu | DENTAL COLOR

Pan Dawid Marecki wykazał się dużym zaangażowaniem w trakcie szkolenia i często wchodził w kontakt z uczestnikami (wciągając ich do rozmowy). Z mojego punktu widzenia, (...)

Pan Dawid Marecki wykazał się dużym zaangażowaniem w trakcie szkolenia i często wchodził w kontakt z uczestnikami (wciągając ich do rozmowy). Z mojego punktu widzenia, szczególnie II dzień szkolenia przyniósł informacje, jakich oczekiwałem - praktyczne sytuacje - ich symulacja i proponowane zachowanie w kontakcie z partnerem negocjacji. Uważam, że jeszcze lepszym byłoby prowadzenie szkoleń dla grup osobowych z jednej branży. Wówczas jeszcze lepiej można by dopasować (zamodelować), sytuacje występujące życiu uczestników szkolenia.

Paweł Babiarz Specjalista ds. wycen i rozliczeń | ECO-BAZA PW

Jak wyglądały poprzednie edycje szkolenia "W roli głównej: Negocjator"?

Zorganizuj te szkolenie w swojej firmie.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną

Znasz kogoś kto mógłby dowiedzieć się nowych rzeczy na szkoleniu?

Podziel się: