Grzegorz Blaut

COACH ZESPOŁOWY, LIFE AND BUSSINESS COACH, LIDER PAFW, PRAKTYK ZARZĄDZANIA

DOŚWIADCZONY TRENER, COACH I MENADŻER Z KILKUNASTOLETNIĄ PRAKTYKĄ SPRZEDAŻOWĄ W B2B I B2C

"UMIEJĘTNOŚĆ POSTĘPOWANIA Z LUDŹMI JEST TAKIM SAMYM TOWAREM HANDLOWYM JAK CUKIER CZY KAWA. I ZAPŁACĘ ZA TĘ UMIEJĘTNOŚĆ WIĘCEJ NIŻ ZA JAKĄKOLWIEK INNĄ POD SŁOŃCEM.” (JOHN D. ROCKEFELLER)"

Motto

Coach zespołowy: Grzegorz Blaut

Grzegorz od 20 lat zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem zespołów, jest praktykiem biznesu i pasjonatą zarządzania w oparciu o przywództwo organiczne. Prowadzi kilka organizacji – dwie biznesowe, dwie z sektora NGO i jedną proobronną (dowódca drużyny i struktur PO CombatAlert w woj. lubuskim), prowadzi trzy zespoły współpracowników, jest właścicielem, bądź współwłaścicielem 5 marek. W swojej działalności mocno akcentuje „work-life balance” z naciskiem na wartości chrześcijańskie i rodzinne, stąd też m.in. zamiłowanie life coachingu oraz tematyki rodzinnej i pracy prospołecznej.

Jest doświadczonym menedżerem, wykładowcą na studiach Master of Business Administration przy WSZP w Warszawie, a prywatnie mężem i ojcem dwójki synów. Specjalizuje się w tematach jak: budowanie efektywnej kultury organizacyjnej, zarządzanie, przywództwo, motywowanie pozafinansowe, budowanie silnych i efektywnych zespołów oraz profesjonalny handel i obsługa klienta.

Prowadzi zajęcia m.in. na studiach MBA przy WSZP w Warszawie. Inicjator i organizator lokalnego życia społecznego, aktywnie promuje znaczenie rozwoju osobistego mężczyzn, ze szczególnym naciskiem na branie odpowiedzialności za rozwój rodziny i lokalnej społeczności. Twórca inicjatywy SpokoTato, Zielonogórskich Morsów, Dziecięcego Klubu Morsika oraz aktywny współpracownik Tato.net.

Sprawdź wybrane szkolenia, których autorem jest Grzegorz Blaut

Komunikacja interpersonalna, czyli jak budować porozumienie i efektywną współpracę?


Szkoła średnia ukończona w Niemczech. Roczny pobyt na Europa-Universität Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Uniwersytet Zielonogórski – studia z zakresu pedagogiki, następnie ukończył Akademię Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachingu Biznesowego Akademii SET i Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego. Ukończył również program CoachWise Essentials™

  • PRAKTYKA OD PONAD 15 LAT

  • LIFE & BUSSINESS COACH

  • TWÓRCA INICJATYWY SPOKOTATO

  • ZAŁOŻYCIEL DZIECIĘCEGO KLUBU MORSIKA

BOSCH, CAPGEMINI, ZAKŁADY MIĘSNE BALCERZAK I SPÓŁKA, „DR. OETKER“, BUDIMEX S.A., POLSKIE GÓRNICTWO NAFTA I GAZY, SRG GLOBAL, TAURON POLSKA ENERGIA, ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, 4.-Y ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY, BUSINESS BRIDGE GROUP, PKO BANK POLSKI, UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA PERSONELEM, OŚ-EKO SP. Z O.O., KLINIKA DENTYSTYCZNA DENTI CAPIRA, FACTORY CENTRUM SP. Z O.O., AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA – LOR LFP INDUSTRIAL SOLUTIONS SP. Z O.O., HERBUD SP. Z O.O.