Ludmiła Pisiewicz

TRENER I EKSPERT ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI, EKSPERT AGILE, AGILE COACH

Posiada certyfikat Project Management Professional PMP®. Dyplom MBA. Absolwentka The Art and Science of Coaching Wszechnicy UJ.

"Zrób to, zanim będziesz gotów, gdyż nigdy nie będziesz gotów, jeśli będziesz czekać – Les Brown"

Motto

Trener zarządzania projektami: Ludmiła Pisiewicz

Ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami wdrożeniowymi oraz zarządzaniu departamentami rozwoju oprogramowania. Posiada certyfikat Project Management Professional PMP®. Dyplom MBA. Absolwentka The Art and Science of Coaching Wszechnicy UJ. Zarządzała wdrożeniem wielu złożonych projektów biznesowo –technologicznych. Jako Project Manager i Dyrektor Zarządzający przeprowadziła transformację LEAN Agile w ING, która należała do największych w Polsce. Prelegent ekspert wielu biznesowych konferencji oraz wykładów na uczelniach .

Zajmuje się coachingiem biznesowym, wdrożeniami, szkoleniami i konsultingiem. Podstawą oferty szkoleniowo-doradczej jest kompleksowe i praktyczne podejście do zmiany, komunikacji i zarządzania w kontekście konkretnej wartości biznesowej.

Moje hobby?

W wolnych chwilach tworzy nowe klimaty, pisząc bajki – nie tylko dla najmłodszych. Choć nie są to „Bajki robotów”, znajduje wdzięcznych odbiorców.


„Ludmiła zwinnie dostosowuje warsztaty do oczekiwań uczestników – po prostu Agile. Warsztaty pokazują w jaki sposób przełożyć Agile na podejście do biznesu, począwszy od strategii firmy, poprzez podejście do klienta, a skończywszy na praktyce i codzienności. Przedstawione przez prowadzącą szerokie spojrzenie na zagadnienia biznesowe rysują Agile jako ogólne podejście do wyzwań współczesnego, nastawionego na konsumpcję świata oraz dynamicznie zmieniających się rynków. Zwinność dotyczy nie tylko sposobu działania zespołów, w szczególności programistycznych. Zwinne dostosowanie organizacji do zmiennych okoliczności biznesowych, zwinne zarządzanie, zwinne działanie i zwinne podejście do kontraktów oraz klienta są kluczowymi czynnikami sukcesu przedsiębiorstwa działającego na tzw. krawędzi chaosu. Dostosowanie organizacji do bycia Agile może jednak napotkać na szereg wyzwań, ograniczeń i przeszkód. Jakie one mogą być i jak zwinnie do nich podchodzić, tego właśnie dowiadujemy się od praktyka podczas warsztatów. …i co istotne, warsztaty są na bieżąco dostosowywane przez Panią Ludmiłę do oczekiwań uczestników. …ale jakże mogło by być inaczej niż zwinnie – po prostu Agile.”

Maciej Libiński IT Manager at InstalSoft

  • Wieloletnie doświadczenie w implementacji lean, agile, scrum

  • Trener ekspert w zakresie zarządzania projektami

  • Absolwentka

    The Art and Science of Coaching Wszechnicy UJ

  • Certyfikat

    Project Management Professional PMP®

Uczestnicy m.in. z poniższych firm brali udział w szkoleniach Pani Ludmiły Pisiewicz:

IDG S.A, Fundacja Governica, DM BOŚ S.A., Grupa Agraf, SIG Sp. z o.o, Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Cybercom Group, Instalsoft, Euro-Net sp. z o.o., DHL Express Sp. Z o.o., Coveris Rigid Polska Sp. z o.o., T-mobile Polska S.A., Grupa LUXMED, Postdata S.A, Pramerica, Życie TUiR S.A.