Łukasz Połubianko - trener biznesu oraz kompetencji sprzedażowych i obsługi klienta - Witalni.pl

Łukasz Połubianko

MANAGER, TRENER I KONSULTANT - PRAKTYK BIZNESU

SPECJALIZUJE SIĘ W SZKOLENIACH M.IN. ZE SPRZEDAŻY B2B, ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM, OBSŁUGI KLIENTA, KOMUNIKACJI CZY WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Łukasz Połubianko na Linkedin

""PRAKTYCZNE SZKOLENIA DAJĄ REALNĄ WARTOŚĆ""

Motto

Trener umiejętności sprzedażowych i obsługi klienta: Łukasz Połubianko

Już od 15 lat z sukcesami prowadzi samodzielne projekty dla czołowych firm w swoich branżach, szkoli oraz buduje efektywne zespoły.
W swojej karierze zawodowej przeszedł drogę od doradcy telefonicznego do managera wysokiego szczebla. Wielokrotnie nagradzany za ponadprzeciętne wyniki w pracy – zarówno indywidualnie jak i zespołowe.

Specjalizuje się z szkoleniach ze sprzedaży B2B, zarządzania zespołem, obsługi Klienta, komunikacji oraz wystąpień publicznych. Praktykę trenerską popiera bogatym doświadczeniem zawodowym, zdobytym podczas prowadzenia projektów dla wiodących marek z sektora telekomunikacyjnego (Vectra, Orange) czy farmaceutycznego (Novartis, Bauch&Lomb). Zbudował największe zewnętrzne biuro obsługi dla Klienta dla firmy Energa.

Jest dyplomowanym inżynierem katedry Technicznej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ukończył trzy kierunki studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej: Menedżerskie, Trenera Biznesu oraz Wystąpienia publiczne i przywództwo w biznesie. Jest certyfikowanym trenerem Szkoleń Online Akademii SET® oraz IES London.

Jak prowadzę szkolenia?

Jedną z nadrzędnych zasad jakimi się kieruję w pracy trenera to „Praktycznie szkolenia dają realną wartość”. Prowadzę szkolenia w taki sposób, aby kompetencje czy narzędzie, które Uczestnicy zdobywają podczas warsztatów była możliwa do wdrożenia już pierwszego dnia po treningu. W projektowaniu szkoleń bazuję na latach doświadczeń, sukcesach i błędach jakie popełniłem, a to wszystko w atmosferze budującej zaangażowanie i mobilizującej do rozwoju. Duża ilość ćwiczeń i case study pozwala budować dynamiczne spotkania, jednocześnie dostarczając dużą wartość praktyczną Uczestnikom.


Łukasz Połubianko - sylwetka trenerska - szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta - Witalni.pl

 • 15-LETNIE

  DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE POTWIERDZONE PRAKTYKĄ W ZAWODZIE

 • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  ZBIERANE PODCZAS ŚCIEŻKI OD DORADCY TELEFONICZNEGO DO DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO

 • SPECJALIZUJE SIĘ

  W ROZWOJU KOMPETENCJI M.IN. SPRZEDAŻOWYCH I OBSŁUGI KLIENTA

 • PRAKTYK BIZNESU

  TRENER NA CO DZIEŃ REALIZUJĄCY PROJEKTY BIZNESOWE