Małgorzata Wojciechowska

DORADCA, TRENER, CERTYFIKOWANY COACH ICF, TRENER KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH

SZEF PIONU DORADZTWA I ROZWOJU PERSONALNEGO W FIRMIE WITALNI. OD WIELU LAT PRAKTYK OBSZARU ZARZĄDZANIA I UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH.

"SUKCES NIGDY NIE JEST EFEKTEM „SŁOMIANEGO ZAPAŁU” — TU TRZEBA PRZEJŚĆ PRZEZ PRAWDZIWY OGIEŃ. (MADISON JAMES)"

Motto

Trener szkoleń miękkich: Małgorzata Wojciechowska

Od roku 2006 swoje doświadczenie i umiejętności wykorzystuje projektując oraz koordynując projekty doradczo-szkoleniowe dla Klientów firmy Witalni. Specjalizuje się w doradztwie, szkoleniach, coachingu, mentoringu dla kadry zarządzającej – liderów zespołów, brygadzistów, mistrzów, kierowników, dyrektorów. Szczególne doświadczenie ma w pracy z początkującymi menedżerami. Jest specjalistką w obszarze procesów personalnych, takich jak: audyty personalne, rekrutacje wewnętrzne i zewnętrzne, systemy ocen, systemy motywacyjne, analiza potencjału, diagnoza umiejętności i kompetencji.

Prowadzi szkolenia z zakresu doskonalenia kompetencji kierowniczych, m.in. z: kierowania zespołem, budowania autorytetu szefa; motywowania pozafinansowego i kształtowania postaw, skutecznej komunikacji, delegowania zadań i doskonalenia samodzielności i odpowiedzialności pracowników, efektywnej rekrutacji i selekcji kandydatów. Głównym celem jej pracy jest obudzić w kadrze zarządzającej pasję do kierowania dostarczając inspiracji, wiedzy i wspierając rozwój umiejętności.

Jak prowadzę szkolenia?

Zawsze zachęcam do zmiany perspektywy i przełamywania schematów, które są idealnym punktem startu na drodze rozwoju. Nie tylko nasze umiejętności oraz talenty definiują sukces, ale także postawa. Podczas szkolenia przekazuję wiedzę osadzoną w konkretnych i aktualnych realiach, co pozwala uczestnikom odnosić się do swoich doświadczeń, a przez to szybciej osiągać planowane rezultaty.


„(…) Jest wyśmienitym szkoleniowcem, trenerem i ekspertem w dziedzinie zarządzania ludźmi, wykazała się ogromną wiedzą merytoryczną popartą wieloma przykładami z życia i doświadczeniem. Za sprawą Pani Małgorzaty, profesjonalnie przygotowanej na każde spotkanie/sesję, nie tylko pod względem tematyki szkolenia dopasowanym do indywidualnych potrzeb, ale także pod względem dydaktycznym, mogłam poszerzyć posiadaną wiedzę (…). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i chętnie będą ją kontynuować.”

Marta Miller, Sales Manager, DS Smiths. Oława

  • PRAKTYKA SZKOLENIOWA OD 2006 ROKU

  • KIEROWNIK NAUKOWY I WYKŁADOWCA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI – WSB WE WROCŁAWIU

  • DORADCA PERSONALNY PRZEDSIĘBIORSTW

  • SPECJALISTA

    W SZKOLENIACH MIĘKKICH

Dotychczas współpracowałam m.in. z:

DS SMITH PACKAGING, PERN S.A, TORF CORPORATION, FORTUNA ZAKŁADY BUCHMACHERSKIE, BANK SGB, BADURA, ALSECCO, BEL-POL, BIOTEK, DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA, FRANCEPOL, INDEPRO, GRAJEWSCY, HOTEL GREENHILL, PROFISH