Trener szkoleń menedżerskich - Piotr Tytoń - Witalni.pl

Piotr Tytoń

COACH ACC ICF, DYPLOMOWANY TRENER BIZNESU I ROZWOJU OSOBISTEGO

CERTYFIKOWANY HR BUSINESS PARTNER, KONSULTANT BIZNESOWY

""POCZUCIE SENSU I CELU W ŻYCIU JEST ODCZUWALNE WTEDY, KIEDY WIESZ, ŻE TWOJE DZIAŁANIA PRZYNOSZĄ ZMIANĘ W ŻYCIU INNYCH LUDZI""

Motto

Trener szkoleń miękkich: Piotr Tytoń

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwa oraz zarządzania kryzysowego, które nabierał na stanowiskach wykonawczych oraz kierowniczych. Od 15 lat aktywnie wspiera edukację młodzieży oraz dorosłych w zakresie szeroko rozumianych kompetencji miękkich.

Piotr, jako doświadczony trener z solidnym doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi specjalizuje się w rozwoju kompetencji menedżerskich oraz podnoszeniu efektywności zespołu.

Jak prowadzę szkolenia?

Nadaję kierunek, pobudzam do działania, daję narzędzia, pokazuję opcje, zachęcam do wymiany doświadczeń, poglądów i przemyśleń. Pracuję na prawdziwych case study Uczestników szkolenia. Ćwiczenia praktyczne przeważają nad teorią, która jest tylko i wyłącznie wstępem lub klamrą zamykającą dane zagadnienie. Buduję atmosferę przyjazną do rozwoju opartą na wzajemnym szacunku, wsparciu, otwartości oraz zaufaniu.


Piotr Tytoń - sylwetka trenerska - szkolenia menedżerskie - Witalni.pl

 • 20-LETNIE

  DOŚWIADCZENIE POTWIERDZONE PRAKTYKĄ W ZAWODZIE MENEDŻERA

 • 15-LETNIE

  DOŚWIADCZENIE WE WSPIERANIU ROZWOJU FIRM I OSÓB INDYWIDUALNYCH

 • SPECJALIZUJE SIĘ

  W ROZWOJU KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH I EFEKTYWNOŚCI ZESPOŁU

 • SPECJALISTA

  W SZKOLENIACH MIĘKKICH