var dataLayer_content = {"siteID":0,"siteName":"","pagePostType":"trener","pagePostType2":"single-trener","pagePostAuthor":"Michał","ecomm_pagetype":"other"}; dataLayer.push( dataLayer_content );

Trener Robert

TRENER BIZNESU, EXECUTIVE COACH, MÓWCA INSPIRACYJNY

TRENER – PRAKTYK POSIADAJĄCY DOŚWIADCZENIE W REALIZACJI PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA BIZNESEM, WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH, MÓW INSPIRACYJNYCH I ROZWOJU KREATYWNEGO MYŚLENIA

""ŻYCIE TO CIĄGŁY RUCH - ŻYCIE TO CIĄGŁA NAUKA""

Motto

Trener szkoleń miękkich.

Przedsiębiorca, trener biznesu i executive coach. Od lat pozostaje inicjatorem i organizatorem Mistrzostw Polski w Szybkim Czytaniu. W ciągu blisko 34 lat swojej kariery przeszkolił około 300 tysięcy osób. Wiedza i doświadczenie zbierane wśród najlepszych praktyków, pozwoliło na przeprowadzenie projektów dla ponad 5000 firm, w tym dla ponad 3000 osób z zakresu coachingu. Między 1992, a 2012 rokiem, jako Menedżer Kontraktowy dokonał wprowadzania na rynek krajowym kilku międzynarodowych marek.

Jest absolwentem socjologii i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jego umiejętności i wiedza pozwalają na skalowanie i optymalizację modeli biznesowych. Wdraża do biznesu gry symulacyjne i grywalizację. Brał udział w licznych konferencjach i seminariach, jako prelegent. Aktualnie, trener biznesu, wykłada coaching na SGH.

Wiedzę i kompetencje zdobywał u takich mentorów jak: Aleksiej Sitnikow (NLP), Anthony Robbins (Motywacja), Marshall Goldsmith (Coaching), Wojciech Eichelberger (Stres). Swoją aktywność zawodową opiera na doświadczeniu pochodzącego ze współpracy z Tonym Buzanem (Szybkie Czytanie) oraz Brianem Tracy (Psychologia Biznesu i Sprzedaży).

Jak prowadzę szkolenia?

Warsztatowo, zgodnie z maksymą minimum teorii a maksimum praktyki. Realizuje cele szkolenia i potrzeby Uczestników. Robię to interaktywnie i z poczuciem humoru. Z pełnym poszanowaniem Uczestników, ich doświadczeń, wiedzy i stylu uczenia. Co o tym myślisz? Kiedy spotkamy się na szkoleniu?


Robert Buszta - trener biznesu - Witalni.pl

 • 30-LETNIE

  DOŚWIADCZENIE BUDOWANE DO CHWILI OBECNEJ JAKO PRAKTYK BIZNESU

 • ZAŁOŻYCIEL

  INSTYTUTU METOD EDUKACJI IMPULS

 • SPECJALIZUJE SIĘ M. IN.

  W ROZWOJU KREATYWNEGO MYŚLENIA, UMIEJĘTNOŚCI WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH I NEGOCJACJI

 • SPECJALISTA

  W SZKOLENIACH MIĘKKICH

Poznaj innych członków zespołu Trenerów i Doradców Witalnych!