(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Warunki oferty Voucher 50%

voucher50_icon

Voucher 50%

Chcemy, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni z poziomu i jakości naszych usług. Każdy klient, który do nas wraca to sukces, o który warto zadbać, to nasza korzyść, którą chcemy się z Państwem podzielić.
Mamy przyjemność wręczyć Państwu Voucher, który umożliwi udział w dowolnie przez Państwa wybranym szkoleniu na wyjątkowych warunkach. Posiadacz vouchera będzie mógł skorzystać ze specjalnego rabatu, który pomniejszy wartość inwestycji aż o 50%. Oferta dotyczy wszystkich produktów z oferty szkoleń otwartych firmy Witalnych.

Szkolenia Witalnych

Jak skorzystać?

W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń otwartych. Następnie przygotuj kod rabatowy vouchera i wybierz szkolenie w interesujacym Cię terminie. Kalendarz organizowanych przez nas szkoleń możesz sprawdzić tutaj. Teraz wybierz wygodny dla Ciebie sposób i skorzystaj z oferty zapisując się na specjalnych warunkach poprzez formularz zgłoszenia online lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Pamiętaj, żeby zapoznać się z warunkami oferty Voucher 50%, który znajduje się poniżej.

Jak skorzystać z vouchera?

Warunki

  1. Voucher 50% upoważnia okaziciela do zakupu wybranego szkolenia otwartego organizowanego prze firmę Witalni w wartości pomniejszonej o 50% od początkowej (netto).
  2. Voucher umożliwia uzyskanie rabatu dla maksymalnie jednej osoby. Może być to dowolny pracownik organizacji, dla której zarejestrowano rabat.
  3. Podstawą do skorzystania z oferty jest posiadanie i przedstawienie kodu rabatowego. Kod rabatowy podlega rejestracji i ograniczony jest terminem obowiązywania 180 dni od daty wystawienia (lub wystawioną datą ważności).
  4. Rejestracja kodu z vouchera odbywa się przez formularz online dostępny na stronie witalni.pl/ lub przez zgłoszenie naszym pracownikom drogą telefoniczną lub mailową.
  5. Voucher nie podlega odsprzedaży, przekazaniu innym osobom niż pracownicy firmy, której voucher został przyznany.

 

Jeżeli mieliby Państwo pytania dotyczące Vouchera lub kwestii prawnych regulaminu, prosimy o kontakt poprzez tę zakładkę (klik)