WITALNI

Wspieramy sukces i rozwój

Firma szkoleniowa Witalni

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową działającą na rynku od 2002. Głównym obszarem naszej działalności są szkolenia biznesowe dla firm i instytucji, usługi doradcze w zakresie restrukturyzacji i optymalizacji procesów biznesowych oraz wsparcie rozwojowe dla osób indywidualnych. Projektujemy produkty edukacyjne w oparciu o rzeczywiste potrzeby klientów, proponując tylko sprawdzone narzędzia.

Rozwijanie kompetencji ma zawsze cel, za którym stoi osiągnięcie korzyści. Szkolenia oraz produkty rozwojowe muszą być skuteczne. Ta myśl wyznacza sposób w jaki działamy. Nasze szkolenia odpowiadają na potrzeby Klientów i pozwalają przekuwać zdobyte doświadczenia w korzyści biznesowe. Misją Witalnych jest przekazywanie wiedzy w przystępny i dostępny, inspirujący oraz profesjonalny sposób. Naszą ambicją jest bycie bliskim partnerem naszych Klientów, dlatego działamy na terenie całego kraju organizując szkolenia otwarte w większości miast. Dla tych z Państwa, którzy potrzebują spersonalizowanych i dostępnych produktów oferujemy organizację cykli szkoleń dedykowanych w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu na terenie Polski.

Wartości, którymi się kierujemy

We współpracy z Klientami oferujemy dopasowane i skuteczne rozwiązania. Wierzymy, że profesjonalna i etyczna postawa w biznesie przynosi najlepsze rezultaty i pozwala stworzyć trwałe relacje oparte na zaufaniu i wspólnym osiąganiem korzyści. W naszym centrum zainteresowania jest drugi człowiek. Witalnych rozumiemy, jako tych, którzy działają, mają otwarty umysł i gotowość do podejmowania śmiałych kroków. Cenimy postawę osób, które nieustannie poszukują nowych rozwiązań; których ciekawość i chęć poznawania prowadzi do najlepszych rezultatów oraz sukcesu biznesowego. Od wielu lat pozostajemy wierni naszym wartościom, dzięki czemu mieliśmy okazję współpracować i przyczynić sie do osiągnięcia sukcesów wielu osób oraz organizacji, które nam zaufały.

Kim jesteśmy

Witalnych tworzy grupa Trenerów specjalizujących się w tematach m.in.: sprzedaży, negocjacji, zarządzania, odporności psychicznej, umiejętności interpersonalnych, komunikacji. Jesteśmy zespołem zajmującym się profesjonalnym wsparciem dla firm oraz osób indywidualnych, na wielu płaszczyznach biznesowych. Współpracujemy z Klientami, wspierając ich pracowników oraz zarządzając obszarami organizacji; prowadzimy zajęcia na uczelniach wyższych, a także rozwijamy własne inicjatywy biznesowe. Kierujemy sie wspólnymi wartościami, które są częścią filozofii Witalnych. Uwielbiamy naszą pracę i możliwość poznawania osób, z którymi spotykamy się na szkoleniach. Jesteśmy otwarci, aktywni i różnorodni. Cenimy profesjonalną i etyczną postawę w biznesie, gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć poszerzania horyzontów. W pracy z ludźmi najważniejsze dla nas jest zaufanie i wsparcie ich rozwoju, który wpłynie na osiągnięcie sukcesu osobistego oraz zawodowego. Zachęcamy do poznania nas bliżej przez zakładki Trenerzy.

Jesteśmy zrzeszeni w inicjatywach

Jesteśmy członkiem największej organizacji branżowej zrzeszającą firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski. Ponad 300 firm i organizacji współpracujących w kierunku wytyczania standardów i kodeksu dobrych praktyk szkoleniowych.

Certyfikowany standard zarządzania i świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych, potwierdzony audytem realizowanym przez DEKRA Certification – światowego lidera w dziedzinie, specjalistycznych audytów, certyfikacji systemów zarządzania oraz badań.

Ogólnokrajowy rejestr instytucji świadczących usługi szkoleniowe. Celem RIS jest dostarczenie rzetelnych informacji o instytucjach, ich ofercie oraz szacunkowych cenach za produkty edukacyjne, co pozwala porównać dostępną ofertę rynkową.

Jakość Szkoleń Witalnych to nasz standard zgodnie z którym organizujemy i przeprowadzamy szkolenia. Od 2002 r. łączymy nasze doświadczenia z jakością oferowanych usług. Więcej informacji o naszym standardzie mogą Państwo przeczytać w zakładce.

Działamy w całej Polsce

Działamy w całej Polsce Jesteśmy obecni w większości dużych miast w Polsce, w każdym kwartale organizując nawet kilkanaście wydarzeń w formie szkoleń, asyst doradczych, projektów rekrutacyjnych lub warsztatów rozwojowych. Zapraszamy Państwa na szkolenia otwarte w Gdańsku, Opolu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Dla każdego z tych miast planujemy indywidualne kalendarium warsztatów. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem, którego nie ma w rejonie zachęcamy do kontaktu, co pozwoli Nam uwzglednić zapotrzebowanie w kolejnym kalendarium. Dla tych z Państwa, którzy mają szczególne potrzeby oferujemy indywidualne rozwiązania o których więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

Historia Witalnych

Historia Witalnych Rozwijanie kompetencji ma zawsze cel, za którym stoi osiągnięcie korzyści. Szkolenia oraz produkty rozwojowe muszą być skuteczne. Ta myśl wyznacza sposób w jaki działamy. Nasze szkolenia odpowiadają na potrzeby Klientów i pozwalają przekuwać zdobyte doświadczenia w korzyści biznesowe. Misją Witalnych jest przekazywanie wiedzy w przystępny i dostępny

 • 2018
  Nowe kategorie szkoleń

  Kierujemy sie wspólnymi wartościami, które są częścią filozofii Witalnych.

 • 2017
  PIFS, Baza usług rozwojowych

  Kierujemy sie wspólnymi wartościami, które są częścią filozofii Witalnych.

 • 2017
  Standard Usług Rozwojowych 2.0

  Kierujemy sie wspólnymi wartościami, które są częścią filozofii Witalnych.

Pusty boks z miejscem na dowolne wypełnianie

Rozwijanie kompetencji ma zawsze cel, za którym stoi osiągnięcie korzyści. Szkolenia oraz produkty rozwojowe muszą być skuteczne. Ta myśl wyznacza sposób w jaki działamy. Nasze szkolenia odpowiadają na potrzeby Klientów i pozwalają przekuwać zdobyte doświadczenia w korzyści biznesowe. Misją Witalnych jest przekazywanie wiedzy w przystępny i dostępny