Firma szkoleniowa witalni

Misją firmy Witalni jest przekazywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w formie dopasowanej do potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – skutecznie wyposażamy naszych klientów w narzędzia, które umożliwiają rozwój ich organizacji.

MISJA

Misją firmy Witalni jest przekazywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w formie dopasowanej do potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – skutecznie wyposażamy naszych klientów w narzędzia, które umożliwiają rozwój ich organizacji.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową działającą od 2002 roku. Głównym obszarem naszej działalności są szkolenia biznesowe dla firm i instytucji oraz usługi doradczo – szkoleniowe w zakresie restrukturyzacji i optymalizacji procesów biznesowych: audyty organizacyjne; tworzenie profili kompetencyjnych; systemy ocen okresowych; systemy motywacyjne dla pracowników; doradztwo w zakresie kultury organizacyjnej przedsiębiorstw; usługi assessment center i development center, usługi rekrutacyjne, usługi dla działów HR.

Firma Witalni realizuje usługi na terenie całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia, gdzie znajduje się główna siedziba firmy, sala konferencyjna i to właśnie tutaj na co dzień pracuje zespół Witalnych. Witalnych tworzy zespół złożony z trenerów i specjalistów posiadających wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie. Znajomość różnych branż pozwala nam odnieść się do problemów naszych klientów w nieszablonowy sposób.

Każdy produkt edukacyjny projektujemy w oparciu o rzeczywiste potrzeby klientów – proponujemy tylko sprawdzone narzędzia. Głównym profilem działalności są szkolenia i treningi biznesowe, realizowane w formie otwarte, m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

 

Wspieramy sukces
i rozwój

Historia Witalnych

 

Witalni rozpoczęli działalność w kwietniu 2002 roku, zaczynając od skromnego biura i zespołu dwóch Trenerów.  Aktualnie firma to zespół kilku trenerów, ekspertów, doradców pracujących wyłącznie  pod marką firmy WITALNI oraz zaplecze w postaci kilkunastu ekspertów zapraszanych do realizacji konkretnych zadań i projektów szkoleniowo – doradczych.

Ideą powołania firmy była chęć połączenia środowisk pracobiorców i pracodawców „dostarczając” tym pierwszym zasoby w postaci kompetencji handlowych oraz menedżerskich a tym drugim wykwalifikowanych pracowników. Permanentnie realizujemy tę ideę poprzez szkolenia otwarte i wewnątrzfirmowe.

Doświadczenie wyniesione ze współpracy z przedsiębiorstwami, w sposób naturalny pozwoliły nam na rozszerzenie działalności o doradztwo w zakresie m.in. naboru kadr, strategii handlowych i porządku organizacyjnego. Obecnie Witalni to firma posiadająca strukturę, w ramach której obok Działu Szkoleń i Doradztwa rozbudowane zostały Dział Sprzedaży i Dział Marketingu, które niezależnie od  realizacji swoich głównych funkcji stanowią wewnętrzny Inkubator dla przyszłych trenerów sprzedaży.

Firma szkoleniowa witalni
5 (100%) 3 votes

WITALNI W LICZBACH

ikona_tysiace_certyfiikatow

ikona_certyfikaty_dziennie

ikona_certyfikaty_rocznie

ikona_dzialalnosc_firmy

ikona_dzialanosc_w_calej_polsce

ikona_zespol_witalnych

ikona_pozytywne_opinie

ikona_opinie_wagowo

ikona_ilosc_firm

ikona_projekty_doradcze

ikona_wspolpraca_z_branzami

POZNAJ NASZE SZKOLENIA