(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia biznesowe w Warszawie

SZKOLENIA WARSZAWA

Z wielką radością witamy Cię na stronie prezentującej szkolenia biznesowe w Warszawie. Znajdziesz tutaj aktualne terminy szkoleń biznesowych, które pomogą rozwinąć wiedzę i umiejętności w danym obszarze. Szczegółowe informacje o możliwości dofinansowania oraz organizacji szkoleń znajdziesz na dole strony, zapraszamy do zapoznania się z ofertami.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA szkolenie online

Budowanie Pewności Siebie

19/04/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 6 dni

Podwładny Manipulant

11/05/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 28 dni

Mistrz Sprzedaży

21–22/05/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 38 dni

Jak Założyć Agencję Pracy?

24/05/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 41 dni

Podwładny Manipulant

29/05/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 46 dni

Kompetencje Menedżerskie

04–05/06/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 52 dni

Wywieranie wpływu i motywowanie

05–06/06/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 53 dni

Obsługa Trudnego Klienta

11/06/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 59 dni

Zarządzanie Sobą i Zadaniami w Czasie

17–18/06/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 65 dni

Komunikacja Interpersonalna

20–21/06/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 68 dni

Warszawa jako stolica Polski to najbardziej zróżnicowane miasto pod różnymi względami np. rynku pracy, ofert, firm. Oznacza to, że przyjeżdżając do Warszawy otwiera się przed Tobą ogromny wachlarz wyboru oraz możliwości. My jako firma Witalni cieszymy się, że możemy również tutaj świadczyć nasze usługi i organizować szkolenia biznesowe w Warszawie. Tematy, które obejmują nasze warsztaty, skierowane są do małych, średnich i dużych firm, jak i do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Do tej pory prowadziliśmy szkolenia w Warszawie głównie poświęcone tematom sprzedaży, kompetencjom menedżerskim czy też rozwijaniu własnych umiejętności osobistych.

Skorzystaj ze zróżnicowanego wachlarza ofert, które usprawnią Twoje umiejętności z zakresu sprzedaży, zarządzania, negocjacji, obsługi klienta, czy też umiejętności, które znajdą zastosowanie w codziennych sytuacjach. Dobierając najkorzystniejszy dla Ciebie termin pamiętaj, że szkolenia nie są prowadzone w okresie wakacyjno-urlopowym (lipiec, sierpień). Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie szkolenie otwarte i dołączysz do grupy – zajmie Ci to jedyne 5 minut.

 

SZKOLENIA WARSZAWA – ZŁAP KORZYŚCI

Znajdź się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie! Zachęcamy do skorzystania z promocji 30/60, która obowiązuje również w Warszawie. Co to oznacza? Jeżeli zapiszesz się 30 bądź 60 dni przed terminem szkolenia – otrzymasz zniżkę, która zmniejszy koszt o kolejno 100 lub 300 zł netto.

Nie ten termin, nie to szkolenie! Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym terminem, bądź szkoleniem – nie czekaj, skontaktuj się z nami w trzech najkorzystniejszych dla Ciebie opcjach: e-mailowo, telefonicznie lub przez livechat. Z przyjemnością odbędziemy z Tobą rozmowę i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Zapytaj o inny termin

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48690305858

NIE CZEKAJ

POROZMAWIAJMY NA CHACIE

Od poniedzialku do piątku, od 8:00 do 16:00

LIVECHAT

SZUKASZ WSPARCIA DLA TWOJEJ FIRMY?

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE

Fundusze Europejskie

Zgłoś się do jednego z operatorów programu i uzyskaj dofinansowanie na działania rozwojowe w Twojej fimie:

Operatorzy

 

Partnerzy