Finansowanie szkoleń w formie abonamentu

WPROWADZAMY MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA SZKOLEŃ I USŁUG ROZWOJOWYCH W WYGODNYCH RATACH

Zachęcamy do swobodniejszego finansowego rozwoju Kadry poprzez zakup usług szkoleniowych w jednej z 3 form miesięcznego abonamentu. Główna korzyść, to możliwość finansowania procesu szkolenia korzystając już z ich efektów. Wybierając formę abonamentu można bez jednorazowego obciążenia budżetu w sposób łagodny zapewnić najwyższe umiejętności zatrudnianym pracownikom i uniknąć kosztów i strat będących wynikiem popełnianych przez niewyszkoloną kadrę błędów. Różnorodność pakietów abonamentu dodatkowo pozwoli na optymalizację inwestycji oraz uniezależnia ją choćby od sezonowości przychodów.

CO ZYSKUJESZ KORZYSTAJĄC Z FINANSOWANIA SZKOLEŃ W FORMIE ABONAMENTU?

.


JAK WYGLĄDA PROCES FINANSOWANIA SZKOLEŃ I USŁUG ROZOWJOWYCH?

Wybierz Szkolenie

1.

Wybierasz dowolne szkolenie z naszej oferty, w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie. Możesz dokonać zapisu na dowolną liczbę szkoleń, dla wybranych osób z Twojej firmy.

Skontaktuj sie

2.

Kontaktujesz się z nami i zgłaszasz chęć finansowania w formie ratalnej / wypełniasz formularz zgłoszeniowy online, w uwagach wpisując chęć skorzystania z wybranego pakietu.

Podpisz umowę

3.

Podpisujesz umowę i otrzymujesz od nas co miesiąc fakturę vat (przez wybrany okres) – ze szkolenia możesz skorzystać w dowolnym terminie, nawet przed pierwszą wpłatą.

REGULAMIN FINANSOWANIA SZKOLEŃ W RAMACH „ABONAMENTY SZKOLENIOWEGO”

1. Z oferty mogą skorzystać jedynie przedsiębiorcy, firmy i instytucję. Finansowanie szkoleń w postaci abonamentu nie dotyczy osób prywatnych.

2. W przypadku wyboru płatności ratalnych, wartość szkolenia która dzielona jest przez liczbę wybranych miesięcy jest wartością nominalną. Wartość usługi nie obejmuje żadnych dodatkowych rabatów, w szczególności promocji 30/60 i nie łączy się z innymi promocjami.

3. Z oferty możesz skorzystać w dowolnym momencie, zapisując się lub kierując na szkolenie dowolną liczbę osób.

4. Oferta obejmuje również usługi dedykowane i szkolenia realizowane w siedzibie Klienta.

Masz pytania związane z naszym abonamentem szkoleniowym? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

WYBIERZ OFERTĘ „ABONAMENTU SZKOLENIOWEGO”

Skontaktuj się z naszym doradcą