{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/abonament-szkoleniowy\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/abonament-szkoleniowy\/","headline":"Finansowanie szkoleń w formie abonamentu","datePublished":"2019-07-08T16:13:38+02:00","dateModified":"2019-07-30T14:23:43+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Akcje promocyjne","description":"Wprowadzamy możliwość finansowania szkoleń i usług rozwojowych w formie cyklicznych płatności ratalnych.","author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Finansowanie szkoleń w formie abonamentu

WPROWADZAMY MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA SZKOLEŃ I USŁUG ROZWOJOWYCH W WYGODNYCH TRANSZACH

Zachęcamy do swobodniejszego finansowego rozwoju Kadry poprzez zakup usług szkoleniowych dedykowanych w jednej z 3 form miesięcznego abonamentu. Główna korzyść, to możliwość finansowania procesu szkolenia korzystając już z ich efektów. Wybierając formę abonamentu można bez jednorazowego obciążenia budżetu w sposób łagodny zapewnić najwyższe umiejętności zatrudnianym pracownikom i uniknąć kosztów i strat będących wynikiem popełnianych przez niewyszkoloną kadrę błędów. Różnorodność pakietów abonamentu dodatkowo pozwoli na optymalizację inwestycji oraz uniezależnia ją choćby od sezonowości przychodów.

CO ZYSKUJESZ KORZYSTAJĄC Z FINANSOWANIA SZKOLEŃ W FORMIE ABONAMENTU?

.


JAK WYGLĄDA PROCES FINANSOWANIA SZKOLEŃ I USŁUG ROZOWJOWYCH?

Wybierz Szkolenie

1.

Wybierasz dowolne szkolenie z naszej oferty, w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie, które chciałbyś zrealizować dla Twojego zespołu. Możesz zaplanować dowolną liczbę sesji i tematów.

Skontaktuj sie

2.

Kontaktujesz się z nami i w trakcie zapytania ofertowego, zgłaszasz chęć finansowania w formie ratalnej / wypełniasz formularz kontaktowy, komunikując chęć skorzystania z wybranego pakietu.

Podpisz umowę

3.

Podpisujesz umowę i otrzymujesz od nas co miesiąc fakturę vat (przez wybrany okres), szkolenie realizujemy w dowolnym terminie, nawet przed pierwszą wpłatą.

REGULAMIN FINANSOWANIA SZKOLEŃ W RAMACH „ABONAMENTY SZKOLENIOWEGO”

1. Z oferty mogą skorzystać jedynie przedsiębiorcy, firmy i instytucję. Finansowanie szkoleń w postaci abonamentu nie dotyczy osób prywatnych.

2. W przypadku wyboru płatności ratalnych, wartość szkolenia która dzielona jest przez liczbę wybranych miesięcy jest wartością nominalną. Wartość usługi nie obejmuje żadnych dodatkowych rabatów.

3. Z oferty możesz skorzystać w dowolnym momencie, kontaktując się z nami i zgłaszając chęć wyboru tej formy płatności.

4. Oferta obejmuje jedynie usługi dedykowane i szkolenia realizowane w siedzibie Klienta, nie dotyczy szkoleń otwartych.

5. Abonament szkoleniowy umożliwia podzielenie płatności w formie jednej z trzech form: 3, 6, lub 12 miesięcy – nie umożliwiamy finansowania w większej liczbie transz.

Masz pytania związane z naszym abonamentem szkoleniowym? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

WYBIERZ OFERTĘ „ABONAMENTU SZKOLENIOWEGO”

Skontaktuj się z naszym doradcą