(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia w Rzeszowie

SZKOLENIA Rzeszów

Z ogromnym entuzjazmem witamy Cię na stronie, na której znajdziesz aktualnie zaplanowane szkolenia biznesowe w Rzeszowie. Cieszymy się, bo skoro tu jesteś, z pewnością szukasz sposobu na własny rozwój – tak trzymaj!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA szkolenie online

Podwładny Manipulant

24/07/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 2 dni

Wywieranie wpływu i motywowanie

29–30/07/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 7 dni

Komunikacja Interpersonalna

19–20/09/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 59 dni

Innowacyjność, edukacja, aktywny wypoczynek i zagraniczna współpraca – to słowa, które charakteryzują Rzeszów. Jest to miasto, które posiada wysoką świadomość samokształcenia, potrzeby rozwoju, jednym słowem – dąży na przód. Szkolenia w Rzeszowie wydają się być w tym przypadku inicjatywą naturalną z naszej strony, bowiem w Witalnych stawiamy na nieustanne udoskonalanie naszych programów szkoleniowych i wypracowywanie coraz to bardziej innowacyjnych sposobów przekazywania praktycznej wiedzy, dostosowując ją do potrzeb naszych Klientów. Doskonale rozumiemy potrzebę rozwoju Uczestników naszych szkoleń, a sami kierując się tą ideą pragniemy rozszerzyć naszą działalność, dlatego wybraliśmy to miasto, by realizować szkolenia również w Rzeszowie. Mamy nadzieję, że bliskość licznych ośrodków edukacyjno-badawczych i otwartość na zmianę będą sprzyjały pozyskiwaniu wiedzy.

SZKOLENIA RZESZÓW – NIE PRZEGAP OKAZJI!

Z myślą o nadchodzących szkoleniach przygotowaliśmy dla Ciebie małą promocję – 30/60. Zapisz się na dowolne 2-dniowe szkolenie 30 bądź 60 dni przed terminem, aby uzyskać na nie zniżkę o wartości 100 lub 300zł!

Nieodpowiedni termin? Jeśli interesuje Cię szkolenie w Rzeszowie, jednak termin podany w terminarzu jest Tobie „nie na rękę” – daj nam o tym znać, skontaktuj się z nami w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób (formularz kontaktowy, kontakt telefoniczny, chat), a my zaproponujemy termin, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Zapytaj o inny termin

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+12 311 07 66

NIE CZEKAJ

POROZMAWIAJMY NA CHACIE

Od poniedzialku do piątku, od 8:00 do 16:00

LIVECHAT

SZUKASZ WSPARCIA DLA TWOJEJ FIRMY?

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE

Fundusze Europejskie

Zgłoś się do jednego z operatorów programu i uzyskaj dofinansowanie na działania rozwojowe w Twojej fimie:

Operatorzy

Szkolenia Rzeszów  – region podkarpacki:

Powiat: rzeszowski grodzki, rzeszowski ziemski, dębicki, leżajski, łańcucki, ropczycko-sędziszowski:

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

tel. (17) 86 76 226 lub (17) 86 76 22

 

Powiat: krośnieński grodzki, krośnieński ziemski, jasielski, brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki, strzyżowski:

Podkarpacka Izba Gospodarcza

tel. (13) 43 695 90 wew. 37 lub (13) 43 234 47 wew. 37

Partnerzy

Powiat: tarnobrzeski grodzki, tarnobrzeski ziemski, stalowowolski, mielecki, niżański, kolbuszowski

Stalowowolska Strefa Gospodarcza Sp. z o.o.

tel. 15 814 91 90