(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia w Szczecinie

SZKOLENIA Szczecin

Witaj na stronie poświęconej szkoleniom realizowanym w mieście Szczecin. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej ofercie szkolenie w Szczecinie, które pozwoli rozwinąć Twoje kompetencje i zdobyć nowe doświadczenia.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA szkolenie online

Podwładny Manipulant

24/07/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 2 dni

Wywieranie wpływu i motywowanie

29–30/07/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 7 dni

Komunikacja Interpersonalna

19–20/09/2024 - Szkolenie online
Pozostało: 59 dni

Szczecin jako bogate historycznie miasto ma wiele do zaoferowania pod względem kulturowym. To ogromny kompleks muzeów, zabytków i miejsc, które warto zobaczyć. Jest to również największy i najprężniej rozwijający się ośrodek morski w tej części Europy. Niepodważalnymi atutami tego miasta jest są atrakcyjne tereny przemysłowe, jak również dynamicznie rozwijający się rynek przestrzeni magazynowych. Wyjątkowemu położeniu sprzyja obecność Portu Szczecin-Świnoujście – jednego z największych, w regionie Morza Bałtyckiego, zespołów portowych. Jako firma szkoleniowo-doradcza jesteśmy pod wrażeniem tak dynamicznie rozwijającego się rynku w mieście Szczecin, dlatego postanowiliśmy dołączyć do tego przedsięwzięcia i wkroczyć na Szczeciński rynek z naszą ofertą szkoleniową. Z ogromną radością zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnym terminarzem, gdzie znajdziecie Państwo zaplanowane szkolenia w Szczecinie.

Przy wyborze szkolenia pamiętaj, aby zapisać się maksymalnie 10 dni przed terminem realizacji!

SZKOLENIA W SZCZECINIE

Kierując się ideą rozwoju polskiego rynku, chcielibyśmy ułatwić Tobie realizację tego celu. Skorzystaj z aktualnej promocji 30/60 – jak to zrobić? Zapisz się na dowolne szkolenie otwarte 30 lub 60 dni przed terminem planowanej realizacji i uzyskaj rabat o wysokości kolejno 100 lub 300zł!

Jeżeli nie odpowiada Tobie sugerowany termin szkolenia, nic straconego! Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta – chętnie Cię wysłuchamy i zaproponujemy alternatywny termin, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Zapytaj o inny termin

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

91 444 07 13

NIE CZEKAJ

POROZMAWIAJMY NA CHACIE

Od poniedzialku do piątku, od 8:00 do 16:00

LIVECHAT

SZUKASZ WSPARCIA DLA TWOJEJ FIRMY?

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE

Fundusze Europejskie

Zgłoś się do jednego z operatorów programu i uzyskaj dofinansowanie na działania rozwojowe w Twojej fimie:

Operatorzy

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Św. Ducha 2, 70-205 Szczecin

tel. (91) 432 93 03

 

Partnerzy