ksiazkaLS

Książka „Zarządzaj i Sprzedawaj”

Szukasz pomysłu na prezent dla pracownika, współpracownika lub kontrahenta? Zamów książkę autorstwa Leszka Sergiel, trenera i właściciela firmy Witalni! ? To ponad 20 lat doświadczenia i praktycznej wiedzy Leszka zamknięte w jednej książce.

Książka „Zarządzaj i sprzedawaj” to zbiór przystępnych oraz wartościowych w wiedzę merytoryczną artykułów, które Leszek pisał przez lata swojej kariery jako zawodowy trener, profesjonalny handlowiec oraz skuteczny menedżer. Jest to pozycja dla osób, które poszukują wiedzy na temat wsparcia handlu i biznesu. Zawiera sporo praktycznych rozwiązań i porad, jak zadbać o skuteczną sprzedaż i odpowiedzialne prowadzenie firmy.

Leszek Sergiel – Trener biznesu, trener motywacyjny, założyciel i współwłaściciel firmy Witalni. Specjalizuje się w szkoleniach Kadry Handlowej oraz Zarządzającej. Do tej pory przeprowadził blisko 20 000 godzin szkoleń. W ramach outsourcingu zarządza zespołami handlowymi w wielu firmach. Jest doradcą w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania, handlu i rekrutacji. Dodatkowo, prowadził zajęcia we wrocławskiej i opolskiej Wyższej Szkole Bankowej, również na poziomie MBA.

Jak zamówić książke? – wybierz wybraną ilość i kliknij w przycisk „Zamów Książkę”, znajdujący się po prawej stronie. Po kliknięciu, przejdziesz do formularza zamówienia przelewy24.pl, na którym wybierzesz sposób dostawy i podasz dane do wysyłki.

Książkę wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Zamów książkę i opłać zamówienie przez przelewy24.pl

Co mówią inni o autorze?

O Leszku…

Szkolenia tzw. miękkie, nawet najbardziej fascynujące, mają tendencję, powodowania wprost proporcjonalnego do czasu trwania zajęć wzrostu stężenia kofeiny we krwi uczestników. I nagle pojawia się Leszek Sergiel, który który swoim błyskotliwym dowcipem i trafnymi przykładami umiejętnie kieruję uwagą uczestników, tak aby przekazywana wiedza do samego końca pozostawała interesująca Wiele razy doświadczyłem na sobie i swoim zespole, że tak przekazana wiedza wyłania się w najbardziej potrzebnych momentach. Z leszkiem współpracujemy już trzeci rok, a każde spotkanie to inspirująca lekcja, która jak Nowy Rok – powduje mocne postanowienie zmian :-).

Karol Pilch
Hotel Bania**** Thermal & Ski

Spotkałem Leszka w czasie, gdy przebudowywał dział handlowy jednego z największych polskich touroperatorów. Moja firma zajmowała się wówczas tworzeniem wizerunku marki i prowadzeniem kampanii reklamowej dla tej firmy. Leszek przygotował strategią sprzedażową, przeszkolił kadry i wprowadził systemy kontroli i motywacji. Efekt był oszałamiający. Ciesze: się, że los pozwolił mi spotkać takiego eksperta od zarzqdzania handlem. Wiele się od niego nauczyłem.

Maciej Czajka
CEO Red Baron Brand Support

[kkstarratings]

pasek ksiazka