Szkolenia prawo pracy

Postaw na szkolenia prawa pracy z najnowszymi interpretacjami i stanowiskami organów kontrolujących.

Szkolenia w zakresie prawa pracy prowadzą osoby pracujące na co dzień w państwowych instytucjach kontrolnych, dzięki czemu szkolenia zawierają najbardziej aktualnej interpretacje przepisów wraz z opiniami i stanowiskami organów kontrolujących w zakresie prawa pracy.

Poznaj szeroki wybór praktycznych kursów prawa pracy.

Organizujemy i prowadzimy specjalistyczne szkolenia w zakresie prawa pracy, czasu pracy, tworzenia harmonogramów pracy, prawa związkowego czy przepisów związanych z prowadzeniem ZFŚS.

Oferta szkoleń z prawa pracy, obejmuje programy szkoleniowe zorientowane na usystematyzowanie posiadanej wiedzy w zakresie najnowszych zmian prawnych, w tym stanu prawnego na rok 2018. Podczas wybranych warsztatów, kursanci dowiedzą się m.in. na temat ostatnich nowelizacji przepisów w zakresie prawa pracy, otrzymają przykłady aktualnych interpretacji urzędowych, czy nowe orzecznictwa Sądu Najwyższego w wybranych zagadnieniach. Zastosowana formuła szkoleń ma charakter warsztatowy, ukierunkowany na stosowanie prawa pracy w praktyce.

Dla kogo kierujemy szkolenie z prawa pracy?

Wszystkie kursy i szkolenia obejmujące prawo pracy, skierowane są do osób zajmujące się szeroko pojętym prawem pracy. Warsztaty kierujemy do pracodawców, kadry zarządzającej, pracowników działu kadr i płac, kierowników niższego szczebla, pracowników biur rachunkowych, a także do osób prowadzących dokumentację związaną z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracowników w firmach.
[kkstarratings]