(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

TVH Polska Sp. z o.o.

Polecam firmę WITALNI do współpracy. Z firmą WITALNI rozpoczęliśmy współpracę w zakresie szkoleń naszej Kadry w roku 2019. Zrealizowaliśmy szkolenia z zakresu współpracy zespołowej (...)

Polecam firmę WITALNI do współpracy.

Z firmą WITALNI rozpoczęliśmy współpracę w zakresie szkoleń naszej Kadry w roku 2019.
Zrealizowaliśmy szkolenia z zakresu współpracy zespołowej oraz z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Były to szkolenia „tradycyjne” na sali szkoleniowej.

W kwietniu 2020 firma WITALNI przeprowadziła dla naszej Kadry Handlowej szkolenie ONLINE z zakresu wywierania wpływu w sprzedaży. To szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników a szczególne uznanie uzyskały interaktywne praktyczne ćwiczenia, które uczestnicy wykonywali podczas zajęć.

Firmę WITALNI cechuje rzetelność i profesjonalizm. Głównym czynnikiem decydującym o dalszym poleceniu firmy jest zaangażowanie i doświadczenie trenera, które znacząco wpływają na jakość szkoleń oraz na motywację do wdrożenia zmian po szkoleniu.

Warto wyróżnić praktyczny „styl pracy” trenera, który przekłada się na konkretne wskazówki przekazywane podczas warsztatu.

W oparciu o dotychczasową współpracę, podjęliśmy decyzję o kontynuacji szkoleń w tym szkoleń w formie online. W pełni odpowiedzialnie polecamy także taką formę szkoleń dla pracowników.

HBMS Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmą WITALNI z siedzibą we Wrocławiu w zakresie zrealizowanych dla potrzeb pracowników HBMS Sp. z o.o. szkoleń zamkniętych i (...)

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmą WITALNI z siedzibą we Wrocławiu w zakresie zrealizowanych dla potrzeb pracowników HBMS Sp. z o.o. szkoleń zamkniętych i otwartych.

Od 2018 r. nasza Firma uczestniczyła w szkoleniach zamkniętych pt.: .,Rola zespołu firmy w gospodarce rynkowej
i Sprzedaż Partnerska”-sesja I, ,,Sprzedaż Partnerska”-sesja li,” Trening Handlowy”. Pracownicy skorzystali również
z szkoleń otwartych organizowanych w Lublinie i Wrocławiu pt.: ,,Wywieranie wpływu w sprzedaży” i „Kompetencje menedżerskie”.

Szkolenia odbywały się zgodnie z przedstawionym harmonogramem, a firma WITALNI dała się poznać jako rzetelny
i profesjonalny organizator szkoleń tematycznych.

Trener i Właściciel Firmy WITALNI Leszek Sergiel wyróżniał się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazał otwartość i gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości, a omawiane treści byty przekazane
w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń.

Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście organizatora, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników, co pozwoli na wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Firmę WITALNI jako kompetentnego partnera w realizacji przedmiotowych szkoleń

Prezes Zarządu HBMS Sp. z o.o.
Arnold Deć

ART

Na pierwszych szkoleniach z firmą WITALNI spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez WITALNYCH. Jednym ze szkoleń, które gorą(...)

Na pierwszych szkoleniach z firmą WITALNI spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez WITALNYCH. Jednym ze szkoleń, które gorąco polecam jest „Profesjonalny Montaż” dla pracowników montażu i serwisu.

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym, a wiedza przekazana w luźny sposób. Zaangażowanie prowadzącego, Leszka Sergiela i humorystyczne przedstawienie sytuacji zdarzających się na co dzień podczas prac montażowych i serwisowych oraz praktyczne sposoby radzenia sobie z nimi, zjednuje sympatię uczestników, co z pewnością pozwala przyswajać wiedzę.

Dzięki temu szkoleniu, nasi pracownicy podnieśli umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami, co w zdecydowany sposób przełożyło się na wzrost konkurencyjności naszej firmy.

mgr Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz
WŁAŚCICIEL FIRMY „ART”

T-G DNALOP SP. Z O.O.

W dniach 11-12 kwietnia 2017r uczestniczyłem w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez Pana Leszka Sergiela z firmy Witalni. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, a program (...)

W dniach 11-12 kwietnia 2017r uczestniczyłem w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez Pana Leszka Sergiela z firmy Witalni.

Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, a program szkolenia nie tylko został w całości wypełniony, ale był również na bieżąco uzupełniany o zagadnienia, które w danym momencie wymagały rozszerzenia na prośbę grupy lub wynikały z rezultatów przeprowadzonych w trakcie szkolenia ćwiczeń.

Prowadzący szkolenie Pan Leszek Sergiel dysponuje zarówno niezwykle szeroką wiedzą teoretyczną w dziedzinie, której dotyczyło szkolenie, jak również okazał się być bardzo dobrze przygotowany pod względem praktycznym, co wynika z jego długoletniej współpracy z firmami działającymi w bardzo różnych branżach.

Niezwykle ważne byto dla mnie to, że Prowadzący bardzo często używał przykładów dotyczących bieżących sytuacji oraz przedsiębiorstw aktualnie funkcjonujących na rynku, oczywiście zachowując daleko idącą dyskrecję.

Przyznaję, że już dawno nie uczestniczyłem w szkoleniu, które nie tylko spełniło, ale i przekroczyło moje oczekiwania.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić ofertę szkoleń organizowanych przez firmę Witalni oraz zachęcić do podjęcia współpracy z tą firmą.

TATRA STYLE

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku Pan Leszek Sergiel prowadził szkolenie dla pracowników naszej firmy. Szkolenie z zakresu „Kompetencje Menedżerskie” – dla kadry zarządzającej oraz ”Obsługa Trudnego (...)

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku Pan Leszek Sergiel prowadził szkolenie dla pracowników naszej firmy.

Szkolenie z zakresu „Kompetencje Menedżerskie” – dla kadry zarządzającej oraz ”Obsługa Trudnego Klienta” – dla kadry handlowej zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyczyniło się do poszerzenia oraz usystematyzowania wiedzy uczestników.
Należy podkreślić, że szkolenie miało charakter zajęć warsztatowych prowadzonych przez doświadczonego trenera z Firmy Witalni, posiadającego umiejętności dydaktyczne i szerokie kwalifikacje w zakresie wykorzystania aktywnych form doskonalenia umiejętności i podnoszenia kompetencji. Wysoko oceniamy poziom i skuteczność szkolenia i z cała rzetelnością możemy polecić usługi Firmy Witalni

Grzegorz Ślimak
TATRA STYLE

Alles Cool

Firma WITALNI przeprowadziła dla naszej firmy szkolenie pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”, obejmujące swoją tematyką najważniejsze aspekty profesjonalnej prezentacji oferty, operowania językiem korzyści czy budowy ofert (...)

Firma WITALNI przeprowadziła dla naszej firmy szkolenie pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”, obejmujące swoją tematyką najważniejsze aspekty profesjonalnej prezentacji oferty, operowania językiem korzyści czy budowy ofert lepiej dopasowanych do potrzeb klienta. Szkolenie było przygotowane w profesjonalny sposób, dostosowane do specyfiki naszej firmy i rynku na którym działamy. Trener prowadzący zajęcia był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Wysoko oceniam również jego umiejętności pracy z grupą i podawania praktycznych przykładów.

Polecam współpracę z firmą WITALNI. Jestem przekonany, że poprawia ona umiejętności personelu, a tym samym konkurencyjność firmy.

Z poważaniem,

Jacek Stempin
Właściciel firmy Alles Cool

Ligum

„Firm zajmujących się szkoleniami jest dużo na rynku, wybrać tę właściwą jest sztuką… Nam się udało!”. Zarząd Spółki LIGUM z początkiem roku (...)

„Firm zajmujących się szkoleniami jest dużo na rynku, wybrać tę właściwą jest sztuką… Nam się udało!”.

Zarząd Spółki LIGUM z początkiem roku podjął współpracę z Firmą Witalni w zakresie realizacji celów określonych w Polityce Jakości na 2016r w zakresie rozszerzenia kompetencji stanowisk kierowniczych oraz przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych.

Dziś z perspektywy czasu mogę ocenić, że podjęta decyzja okazała się słusznym wyborem. Witalni do tej pory zrealizowali dla LIGUM cykl szkoleń dla Kadry Zarządzającej średniego szczebla oraz dla Przedstawicieli Handlowych.
Szkolenia zostały przygotowane przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe, które będą dla nich wsparciem w późniejszej pracy. Program szkoleń został dostosowany do potrzeb Spółki. Zajęcia zostały przeprowadzone metodą warsztatów, z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń dostosowanych do branży, którą reprezentuje LIGUM. Szkolenia cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników.

Na szczególną uwagę zasługuje osoba trenera – P. Leszek Sergiel którego pasja i zaangażowanie, łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz wysokie umiejętności interpersonalne przyczyniły się do znacznego zwiększenia efektywności realizowanych zajęć.

Już wkrótce będziemy realizować kolejny cykl szkoleń dla menadżerów wyższego szczebla, a to najlepsza rekomendacja!

mgr Piotr Walkowiak
Prezes zarządu

Hotel Bania

„Firma Witalni w miesiącach Październik i Listopad 2015 roku przeprowadziła dla pracowników działów sprzedaży Hotelu Bania Thermal & SKI zamknięte szkolenie. Szkolenie zostało (...)

„Firma Witalni w miesiącach Październik i Listopad 2015 roku przeprowadziła dla pracowników działów sprzedaży Hotelu Bania Thermal & SKI zamknięte szkolenie. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone z pełnym uwzględnieniem potrzeb oraz specyfiki naszej firmy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt kompleksowości przekazywanych informacji. Co bardzo ważne osoby szkolone otrzymały nie tylko ładunek wiedzy ale też pokazano im konieczność zmian, oraz korzyści wynikające z pracy jaką należy włożyć w praktyczne zastosowanie otrzymanych umiejętności i przewagę konkurencyjną jaką z tego można wynieść.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy trenerów firmy Witalni – zakres wiedzy, sposób jej przekazania oraz zaszczepienie potrzeby stosowania jej w codziennej późniejszej pracy są godne polecenia i dają gwarancję zwrotu poniesionej inwestycji.
Jeżeli w przyszłości pojawią się w naszym hotelu potrzeby szkoleniowe firma Witalni będzie na pewno pierwszym i głównym kandydatem do ich przeprowadzenia.”

Z poważaniem,

Marek Wnukowicz
Kierownik Sprzedaży Biznesowej

Vetrex Sp. z o.o.

„W okresie 2012 – wrzesień 2015 firma Witalni przeprowadziła dla Vetrex Sp. z o.o. szereg procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Profesjonalne podejście i zaangażowanie firmy Witalni pozwolił(...)

W okresie 2012 – wrzesień 2015 firma Witalni przeprowadziła dla Vetrex Sp. z o.o. szereg procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Profesjonalne podejście i zaangażowanie firmy Witalni pozwoliło w krótkim okresie od złożenia zleceń na pozyskanie wartościowych pracowników.  Wiedza i doświadczenie firmy Witalni  imponuje, co korzystnie wpływa na sprawny przebieg procesów. Potencjalny kontrahent firmy Witalni może liczyć na bardzo wysoki standard współpracy.

Z poważaniem,

Krzysztof Michalak
Dyrektor Handlowy Vetrex sp. z o.o.

RMF FM

„Informujemy że Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży czyli jak (...)

Informujemy że Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży czyli jak zostać…”. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym jak i technicznym szkolenia. Trener Leszek Sergiel jest profesjonalistą, który w zaangażowany, żywy i interesujący sposób prowadzi proces uczenia. Aktywnie współpracuje z grupą przy wykorzystaniu najnowszych metod edukacyjnych.

Po pierwszym doświadczeniu szkoleniowym podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Firmą Witalni i Panem Leszkiem Sergiel.

Wysoką ocenę szkolenia potwierdzają nasi współpracownicy. Ich wypowiedzi załączamy do niniejszego listu. ”

Z uszanowaniem,

Piotr Szymkowiak
Menedżer ds. Zarządzania relacjami z klientami bezpośrednimi

ProElite

„W dniach 16-17.09.2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu „Kompetencji menedżerskich”, które odbyło się w Łodzi. Wiedza oraz sposób jej przekazywania przez trenera (...)

„W dniach 16-17.09.2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu „Kompetencji menedżerskich”, które odbyło się w Łodzi. Wiedza oraz sposób jej przekazywania przez trenera wzbudziły mój podziw i pełne uznanie. Trener wykazał się umiejętnością tworzenia przemiłej atmosfery, dzięki czemu szkolenie było interesujące, nie tylko ze względów nowo zdobytej wiedzy. Co ważne, zakres informacji jakich uczestnicy szkolenia oczekiwali zdobyć, ustalany był podczas prowadzonych zajęć. Uczestnicy, mimo ustalonego harmonogramu, sami określali obszar materiału jakim byli zainteresowani, prowadzący elastycznie dostosował szkolenie do potrzeb jego uczestników. Oprócz teorii, zawsze popartej praktycznymi przykładami ze strony trenera, odbyły się również pewne ćwiczenia otwierające oczy na aspekty, które w ogóle nie były wcześniej brane pod uwagę przeze mnie jako zarządzającego zespołem.

Mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości skorzystać z dalszego doradztwa firmy Witalni. ”

Dyrektor sprzedaży
Justyna Krawiec

Pneumat

Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu doskonalącym umiejętności handlowe prowadzonym przez Pana Leszka Sergiel pt. „Mistrz sprzedaży, jak być handlowcem ponadbranżowym”. Szkolenie odbyło się we (...)

Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu doskonalącym umiejętności handlowe prowadzonym przez Pana Leszka Sergiel pt. „Mistrz sprzedaży, jak być handlowcem ponadbranżowym”. Szkolenie odbyło się we Wrocławiu w dniach 2-3 września 2014 r.
W przeszłości korzystaliśmy już z usług szkoleniowych firmy Witalni i w zależności od naszych potrzeb szkoleniowych wracamy do Pana Leszka. Dzieję się tak dlatego, że widzimy wyraźny wzrost motywacji, pewności siebie i efektywności w pracy naszych handlowców.

Poniżej cytuję fragmenty opinii uczestników:

 

„Moim zdaniem było to bardzo profesjonalne szkolenie. Przekaz jego wiedzy i wiadomości był bardzo konkretny, nie opierał się na nudnych definicjach, wykresach czy też statystykach, ale pokazał nam jak pracować z klientem z tej praktycznej strony, przedstawiając przy tym sytuacje z życia, techniki które działają na podświadomość, stosowne zachowanie oraz jak powinno się wywrzeć na kliencie dobre wrażenie.”

 

„Szkolenie, które trwało około 18 godzin nawet przez chwile nie sprawiło abym poczuł się znudzony. Profesjonalne podejście do uczestników i chęć przekazania wiedzy przez Pana Leszka sprawiło, że chcę uczestniczyć w kolejnych sesjach bo naprawdę warto.”

 

„Ja jestem bardzo zadowolony. Na szkoleniu były poruszane podstawowe zachowania klientów począwszy od tego jak ich zainteresować produktem po samą sprzedaż i chęć klienta aby wrócił i polecił nas w przyszłości. Jeżeli istniałaby taka możliwość chciałbym uczestniczyć w następnych sesjach szkolenia.”

 

Oddelegowując naszych pracowników na szkolenia w firmie Witalni mamy przekonanie, że jest to inwestycja, która szybko się zwróci.

Z poważaniem,

Tomasz Pachura
Członek Zarządu

New Man

„W dniach 24 – 25.03.2014r. miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez trenera p. Leszka Sergiela z Firmy „Witalni”. Szkolenie wyróżniało się ponad przeciętną retoryką (...)

W dniach 24 – 25.03.2014r. miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez trenera p. Leszka Sergiela z Firmy „Witalni”. Szkolenie wyróżniało się ponad przeciętną retoryką i szczególną lekkością co spowodowało, iż przekazywany materiał przyswojony został z większą skutecznością. Brałem udział w wielu szkoleniach różnego szczebla, jednakże to pozostanie długo w mojej pamięci. Myślę , że w przyszłości skorzystam jeszcze z usług wyżej wymienionej Firmy.”

Robert Dworak
Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci
Jerzy Gałczyński
Firma Produkcyjno Handlowa „New Men” ZPChr

Zakmed

Pragniemy podkreślić profesjonalizm świadczonych usług i dostosowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Poziom merytoryczny, jak i sposób prowadzenia zajęć pozwolił na podniesienie kwalifikacji zarówno zawodowych, jak i (...)

Pragniemy podkreślić profesjonalizm świadczonych usług i dostosowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Poziom merytoryczny, jak i sposób prowadzenia zajęć pozwolił na podniesienie kwalifikacji zarówno zawodowych, jak i interpersonalnych naszych pracowników.

Trener Leszek Sergiel prowadzący zajęcia wykazał się doświadczeniem; profesjonalizmem i skutecznością w przekazywaniu wiedzy, stwarzając jednocześnie przyjemną atmosferę szkoleń.

W związku z tym możemy rekomendować usługi firmy WITALNI-SZKOLENIA tym, którym zależy na rzetelnie prowadzonych i interesujących szkoleniach są one zajmujące dla uczestników, a pracodawcy dają pewność, ze wiedza jest przekazywana na wysokim poziomie. Współpraca z firmą WITALNI-SZKOLENIA dostarcza nam wiele satysfakcji ze strony merytorycznej, jak i organizacyjnej. Wszystkim zainteresowanym możemy polecić firmę WITALNI-SZKOLENIA, jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

Z poważaniem,

Piotr Wywrot
Prezes Zarządu

Volz

Serdecznie dziękuję za przeprowadzone szkolenie „KOMPETENCJE MENADŻERSKIE”. Całe szkolenie oceniam bardzo wysoko. Przygotowanie wykładu, pokaz slajdów, do tego dużo praktycznych rad i przykłądó(...)

Serdecznie dziękuję za przeprowadzone szkolenie „KOMPETENCJE MENADŻERSKIE”. Całe szkolenie oceniam bardzo wysoko. Przygotowanie wykładu, pokaz slajdów, do tego dużo praktycznych rad i przykłądów z życia oraz humor prowadzącego uważam za pełny profesjonalizm. Chcę podkreślić, że przeprowadzony przez Pana wykład przyczyniły się do mojego rozszerzenia narzędzi w kierowaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Liczę na dalsze szkolenia z Pana udziałem.

Z poważaniem

Krzysztof Skawiński
Kierownik Produkcji

Marko

Dziękujemy za wspaniały efekt szkolenia do którego przyczyniła się firma konsultingowo-szkoleniowa „WITALNI” prowadząca szkolenie w Krakowie w dn 25-26.09.2013 w którym brałem udział (...)

Dziękujemy za wspaniały efekt szkolenia do którego przyczyniła się firma konsultingowo-szkoleniowa „WITALNI” prowadząca szkolenie w Krakowie w dn 25-26.09.2013 w którym brałem udział jako właściciel Serwisu Samochodów Ciężarowych MARKO. W ramach tego szkolenia zostało przeprowadzone szkolenie otwarte na temat: „Kompetencje Menedżerskie”.(…) zajęcia prowadzone były przez Pana Leszka Sergiel. Szkolenie obejmowało interesujące mnie zagadnienia i pozwoliło wprowadzić w firmie konkretne zmiany, które stopniowo już wpływają na poprawę relacji pracowniczych w firmie imam nadzieję, ze przyczyni się na jeszcze lepszy wizerunek serwisu wśród klientów.

Szkolenie miało charakter warsztatowy i bardzo konkretnie pozwoliło poznać mocne i słabe strony mojej firmy (…). Szkolenie było interesujące, przyczyniło się do bliższego poznania sytuacji w jakiej znajduje się firma i jak relacje z pracownikami są ważne dla pozycji serwisu wśród konkurencji, dostrzeżenia problemów oraz odpowiedzialnego dążenia do założonych celów.

Rekomenduje Pana Leszka Sergiel jako solidnego i kompetentnego fachowca do współpracy i polecenia.

Z poważaniem,
Firma Marko

Hotel Styl 70

W dniach 2-3 kwietnia 2012r firma Witalni przeprowadziła szkolenie pracowników Hotelu Styl 70 w zakresie profesjonalnie obsługi klienta. Z relacji uczestników jasno wynika, iż szkolenie miało (...)

W dniach 2-3 kwietnia 2012r firma Witalni przeprowadziła szkolenie pracowników Hotelu Styl 70 w zakresie profesjonalnie obsługi klienta. Z relacji uczestników jasno wynika, iż szkolenie miało w pełni profesjonalny przebieg, a sposób przekazywania wiedzy należał do niezwykle przystępnych. Osoby uczestniczące w szkoleniu zgodnie potwierdziły rzetelność, niezwykłą osobowość oraz bogate doświadczenie trenera – Pana Leszka Sergiel. Podkreślili jednocześnie, iż w trakcie szkolenia szczególny nacisk kładziony był na wiedzę praktyczną i studium przypadków, co pozwoliło znacznie szybciej i skuteczniej przyswoić nowe informacje. Dzięki czemu zajęcia były dla uczestników ciekawe i interesujące, szkolenie odbywało się w przyjaznej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy, a oczekiwania uczestników zostały w pełni spełnione.

Biorąc pod uwagę przedstawione wyzej aspekty możemy z całą stanowczością i absolutną pewnością rekomendować firmę Witalni – Szkoleni, jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze: kompetentnego.

Z poważaniem

Gabriela Przybyła
Kierownik Hotelu Styl 70

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Manor House

W dniu 3 września bieżącego roku brałam udział w szkoleniu „Sprzedaż Usług Hotelowych” prowadzonym przez trenera Leszka Sergiel, które było zorganizowane przez firmę Witalni – Szkolenia (...)

W dniu 3 września bieżącego roku brałam udział w szkoleniu „Sprzedaż Usług Hotelowych” prowadzonym przez trenera Leszka Sergiel, które było zorganizowane przez firmę Witalni – Szkolenia i Doradztwo. Szkolenie przeprowadzone zostało bardzo profesjonalnie, Pan trener nie ograniczał się teorii, ale każde omawiane zagadnienia popierał praktycznymi przykładami. Po zapoznaniu się z uczestnikami szkolenia, odnosił się w czasie wykładów do reprezentowanych przez nich obiektów, co było dodatkowym atutem. Wywiązał się z planu szkolenia, a nawet wzbogacił go ciekawymi, dodatkowymi informacjami.

Ponadto sama organizacja szkolenia była bez zarzutu, choć lokalizacja była dla mnie, jako osoby spoza Warszawy, trochę kłopotliwa z powodu braku połączenia PKP.

Szkolenie to spełniło moje oczekiwania z zakresu wiedzy jak i organizacji.

Z poważaniem,

Adrianna Wrona-Zyskowska
Specjalista ds. marketingu Manor House

Aquapol Polska CPV

„Firma AQUAPOL POLSKA CPV współpracuje z Panem Leszkiem Sergiel, właścicielem firmy WITALNI-SZKOLENIA od kwietnia 2009 roku. W tym czasie Pan Leszek Sergiel zrealizował na nasze zlecenie usługi (...)

Firma AQUAPOL POLSKA CPV współpracuje z Panem Leszkiem Sergiel, właścicielem firmy WITALNI-SZKOLENIA od kwietnia 2009 roku. W tym czasie Pan Leszek Sergiel zrealizował na nasze zlecenie usługi w zakresie: szkoleń firmowych wewnętrznych, badania zgodności kompetencji pracowników (…).

Stwierdzam, że usługi zawsze były wykonywane na _najwyższym poziomie zawodowym z zachowaniem szczególnie należytej staranności i rzetelności.
Jestem przekonany, że Pan Leszek Sergiel jest osobą, która dysponuje bogatą wiedzą zawodową i szerokim doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki, co gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.
Jak najbardziej polecam firmę WITALNI – SZKOLENIA jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala mi postrzegać firmę WITALNI – SZKOLENIA jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Krzysztof Tabiś
Właściciel Aquapol Polska CPV

Uldo Polska

Firma WITALNI -Szkolenia i Doradztwo w 2011 roku przeprowadziła dla pracowników Działu Sprzedaży oraz Technologów Firmy ULDO Polska Sp. z o.o. & Co. Sp. k. (...)

Firma WITALNI -Szkolenia i Doradztwo w 2011 roku przeprowadziła dla pracowników Działu Sprzedaży oraz Technologów Firmy ULDO Polska Sp. z o.o. & Co. Sp. k. cykl szkoleń pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”. Był to roczny cykl szkoleniowy, przygotowany i w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeby naszej firmy.

Przeprowadzony cykl szkoleń był zgodny z naszymi wysokimi oczekiwaniami. Firma Witalni przeprowadziła szkolenia profesjonalnie i ciekawie, prezentując przy tym wysoki poziom merytoryczny oraz ,duże zaangażowanie prowadzących je Trenerów, którzy potrafili nawiązać doskonały kontakt z uczestnikami. Przekazywana wiedza teoretyczna była uzupełniona dużą ilością zajęć praktycznych i warsztatów, co w widoczny sposób wpłynęło na podniesienie wiedzy, umiejętności i efektywności naszych pracowników. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt, że pozytywna ocena Trenerów Firmy WITALNI została potwierdzona również przez samych uczestników.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę WITALNI -Szkolenia i Doradztwo jako kompetentnego i profesjonalnego partnera do współpracy w zakresie szkoleń i doradztwa.

Z poważaniem,

Elisabeth Scheller
Prokurent Samoistny

Majewski Sp. z o.o.

„Z firmą WITALNI SZKOLENIA I DORADZTWO współpracujemy od 2007 roku. W tym czasie firma dała się poznać jako rzetelna, profesjonalna i otwarta na różne formy współpracy. W (...)

„Z firmą WITALNI SZKOLENIA I DORADZTWO współpracujemy od 2007 roku. W tym czasie firma dała się poznać jako rzetelna, profesjonalna i otwarta na różne formy współpracy. W ciągu dwóch lat firma WITALNI przeprowadziła dla naszych pracowników oraz kontrahentów serię szkoleń z zakresu sprzedaży partnerskiej, marketingu oraz profesjonalnej rekrutacji personelu. Wszystkie szkolenia były na bardzo wysokim poziomie, teoria zawsze była poparta przykładami oraz, co bardzo ważne, ćwiczeniami , dzięki którym dużo łatwiej przyswaja się wiedzę.

Tematy szkoleń zawsze były dopasowane do oczekiwań uczestników i te oczekiwania spełniały. Dodatkowo przyjaznatmosfera, dowcip prowadzącegoPana Leszka Sergiela sprawiał, że uczestnicy byli aktywni przez cały czas trwania spotkania. O profesjonalizmie firmy świadczy nie tylko obszerna wiedza, doradztwo poza szkoleniami, pełne zaangażowanie, ale też sposób przygotowania do szkoleń, udostępnienie uczestnikom materiałów.

Fabryka Okien Majewski Sp. z o.o. z pewnością nadal będzie korzystać z usług firmy WITALNI SZKOLENIA I DORADZTWO i gorąco poleca wszystkim przedsiębiorcom współpracę z tą firmą.”

Bogna Czarnopolska
Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju Sieci Fabryka okien Majewski Sp. z o.o.

Effect System

„Firma Witalni przeprowadziła w roku 2008 cykl szkoleń zamkniętych dla działów handlowych firm: Świat Lnu Sp. z o.o. Kmienna Góra, Effect System S.A. Kamienna Gó(...)

„Firma Witalni przeprowadziła w roku 2008 cykl szkoleń zamkniętych dla działów handlowych firm: Świat Lnu Sp. z o.o. Kmienna Góra, Effect System S.A. Kamienna Góra. Szkolenia zostały starannie przygotowane w oparciu o szczegółowe poznanie naszych potrzeb. Duża ilość ćwiczeń przeplatana wykładem pozwoliła na przyswojenie nowych umiejętności i uświadomienie sobie możliwości, jakie mamy – jako handlowy i negocjatorzy. Szczególny nacisk prowadzący (Pan Robert Paliga) położył na zagadnienia związane z postawą handlowca i podejściem do procesu sprzedaży.

Przygotowanie szkolenia – pod względem prezentacji, kwestii technicznych, materiałów – bardzo profesjonalnie.

Porównując szkolenie firmy Witalni z innymi, jakie przeprowadziliśmy w naszej firmie stwierdzam, że Witalni wyróżniają się profesjonalnym i rzetelnym przygotowaniem i co wyjątkowe, duży nacisk położony jest na rozpoznanie potrzeb szkoleniowych i zebranie szczegółowych opinii po szkoleniu.

To pozwala wierzyć, że szkolenie jest naprawdę „skrojone na miarę” i pomoże nam rozwiązać problemy w danym obszarze.”

Z poważaniem

Dagmara Pietraszek
Dyrektor Handlowy

Glaspol Saint-Gobain

Niniejszym chcielibyśmy podziękować Firmie Witalni za owocną współprace w ramach kolejnej edycji Akademii GLASPOL Saint Gobain: „Niezwykłe szyby w Twoich oknach”/ Wspierając ofertę okien z (...)

Niniejszym chcielibyśmy podziękować Firmie Witalni za owocną współprace w ramach kolejnej edycji Akademii GLASPOL Saint Gobain: „Niezwykłe szyby w Twoich oknach”/ Wspierając ofertę okien z dodatkowymi funkcjami GLASPOL Saint-Gobain wyposaża salony okienne w pomocne narzędzia sprzedażowe oraz dba o rozwijanie wiedzy sprzedawców okien w ramach programu „Niezwykłe szyby w Twoich Oknach”. W związku z tym faktem przedsiębiorstwo poszukiwało efektywnego, profesjonalnego kursu dla swoich partnerów biznesowych. Szkolenie „Sprzedaż Socjotechniczna Okien”’ przeprowadzone przez firmę Witalni spełniło nasze oczekiwania. Spójny program, jasność przekazu oraz umiejętność motywacji uczestników oceniamy wysoko.

Chcielibyśmy polecić firmę Witalni jako niezawodnego, profesjonalnego partnera.

Grzegorz Ogierman
Marketing Manager

Daikin

„Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni’. Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwó(...)

„Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni’. Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwóch turach w styczniu i w lutym 2004 r., otrzymało bardzo dobrą ocenę od wszystkich uczestników. Udział w nim wzięli głównie pracownicy działów sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, fazę przygotowawczą, tj opracowanie programu, materiały oraz poziom i sposób prowadzenia, możemy rekomendować firmę „Witalni” jako wiarygodnego partnera wspierającego rozwój pracowników.”

Z poważaniem,

Marek Sachmata
Dyrektor ds. Administracyjno-Finansowych

SGB

„Szanowny Pan Leszek Na Pana ręce składam podziękowanie za profesjonalnie przeprowadzone dla pracowników naszego Banku w dniach 14 – 15 kwietnia 2007 roku szkolenia pt. „Nowoczesna Firma w Gospodarce Rynkowej”. (...)

„Szanowny Pan Leszek

Na Pana ręce składam podziękowanie za profesjonalnie przeprowadzone dla pracowników naszego Banku w dniach 14 – 15 kwietnia 2007 roku szkolenia pt. „Nowoczesna Firma w Gospodarce Rynkowej”. W szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy naszego Banku. Poziom szkolenia został przez wszystkim uczestników oceniony bardzo wysoko. Wynieśliśmy z niego wiele rad i wskazówek, poznaliśmy nieznane nam wcześniej mechanizmy i techniki sprzedaży. Przekazana nam wiedza zaowocuje lepszą obsługą klienta, a co za tym idzie zwiększoną ilością zadowolonych klientów.

Jestem pełna uznania dla fachowości i profesjonalizmu Pana Leszka Sergiel. Stworzył bardzo sympatyczną atmosferę w czasie całego szkolenia.

Współpracę z firmą Witalni oceniam bardzo wysoko i polecam ją każdemu, kto chce inwestować w najcenniejszy kapitał firmy – pracowników.

Życzę dalszych sukcesów w pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.”

Z poważaniem,

Janina Pilarek
Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego

Silesia 2000

„Z prawdziwą przyjemnością i uznaniem rekomendujemy firmę „Witalni” jej przyszłym klientom. Szkolenia z zakresu technik sprzedaży przeprowadzane przez firmę „Witalni” zawsze cechują się pełnym profesjonalizmem a (...)

„Z prawdziwą przyjemnością i uznaniem rekomendujemy firmę „Witalni” jej przyszłym klientom. Szkolenia z zakresu technik sprzedaży przeprowadzane przez firmę „Witalni” zawsze cechują się pełnym profesjonalizmem a wiedza przekazywana kursantom ma nie tylko wymiar teoretyczny ale jest również poparta wszelkimi możliwymi przykładami. Przyjacielska i twórcza atmosfera pracy sprzyja doskonałemu przyswajaniu wiedzy, aktywności i zaangażowaniu kursantów, co nie było by możliwe bez indywidualnego podejścia prowadzących do grupy, z którą pracują.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym szkoleniom nasi pracownicy są jeszcze lepiej przygotowani do efektywnej obsługi klienta oraz mają realny wpływ na wysokość sprzedaży naszych produktów. Przekłada się to bezpośrednio na świadomość marki jak i na dalszy rozwój naszej firmy.”

Z poważaniem,

Tomasz Gryt
Kierownik oddzialu kredytów gotówkowych

Unilin Flooring BVBA

„Szkolenie z zakresu „Sprzedaż Partnerska” zorganizowane przez firmę WITALNI-SZKOLENIA zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy. Trener prowadzący, Pan Leszek Sergiel, nie tylko w bardzo (...)

„Szkolenie z zakresu „Sprzedaż Partnerska” zorganizowane przez firmę WITALNI-SZKOLENIA zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy. Trener prowadzący, Pan Leszek Sergiel, nie tylko w bardzo dużym stopniu zainteresował uczestników wiedzą teoretyczną, ale także wykazał się duża umiejętnością zaangażowania grupy w ćwiczenia praktyczne. Na pochwałę zasługują także materiały towarzyszące, skonstruowane w taki sposób, aby uczestnicy mieli możliwość samodzielnego zapisania ostatecznych wniosków.

Badanie przeprowadzone wśród uczestników szkolenia wykazało, że szkolenie było bardzo ciekawym i praktycznym narzędziem, które na pewno pozwoli na większą efektywność pracy. Uczestnicy wyrazili także chęć udziału w kolejnych szkoleniach proponowanych przez firmę WITALNI – SZKOLENIA.”

Z poważaniem,

Małgorzata Jakubicz
Sales Development Manager

Górecki

„Firma GÓRECKI jest hurtownią motoryzacyjną działającą na rynku południowej Polski. Współpracujemy z firmą Witalni-Szkolenia, a w głównej mierze z Panem Leszkiem Sergiel, od roku 2000(...)

„Firma GÓRECKI jest hurtownią motoryzacyjną działającą na rynku południowej Polski. Współpracujemy z firmą Witalni-Szkolenia, a w głównej mierze z Panem Leszkiem Sergiel, od roku 2000r. Cykl szkoleń, organizowanych przez Firmę Witalni-Szkolenia pozwolił Naszej Firmie na doskonalenie technik sprzedaży oraz pogłębianie wiedzy handlowej, co z kolei miało duży wpływ na zwiększenie sprzedaży. Szkolenia, w których uczestniczyli pracownicy naszej firmy dotyczyły kadry handlowej i zarządzającej. Z całą odpowiedzialnością potwierdzam fachowość oraz bardzo dobre przygotowanie techniczne niezbędne do prowadzenia Szkoleń. Dowodem na to jest fakt, iż nasza firma każdego roku uczestniczy w szkoleniach.

Jako wielokrotny uczestnik szkoleń polecam skorzystanie z oferty firmy Witalni-Szkolenia.”

Z poważaniem,

Jarosław Ostrzolek
Kierownik Handlowy

Gealan Polska

„Firma Witalni Szkolenia przeprowadziła w dniach 06-07 maja 2006, szkolenie dla pracowników firmy GEALAN Polska pt „Telefoniczna Obsługa Klienta”. Dwudniowe zajęcia zostały przeprowadzone w sposób (...)

„Firma Witalni Szkolenia przeprowadziła w dniach 06-07 maja 2006, szkolenie dla pracowników firmy GEALAN Polska pt „Telefoniczna Obsługa Klienta”. Dwudniowe zajęcia zostały przeprowadzone w sposób w pełni profesjonalny, a trenerzy Pan Leszek Sergiel i Pani Beata Kras-Opyrchał, dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w swoją prace. Prowadzący wykazali się dużą wiedzą merytoryczną z zakresu obsługi klienta i aktywnej komunikacji przez telefon, jak również znakomitymi zdolnościami trenerskimi. Dzięki trafnemu rozpoznaniu oczekiwań I potrzeb uczestników, program szkolenia został starannie dobrany do grupy. Bardzo przydatne okazały się ćwiczenia praktyczne. z zastosowaniem takich narzędzi jak telefon i kamera video. podczas których każdy z uczestników mógł sprawdzić I przećwiczyć zdobyte umiejętności.

W imieniu uczestników szkolenia dziękuję Witalnym za wzorowe przeprowadzenie zajęć. Wiedza przekazana podczas szkolenia z pewnością wpłynie na polepszenie jakości obsługi naszych klientów.

Współpracę z firmą Witalni Szkolenia oceniam bardzo wysoko. Biorąc pod uwagę, że firma nasza już klika razy miała przyjemność współpracować z tą firmą szkoleniową, polecam ją każdemu, kto przywiązuje wagę do podnoszenia zarówno kwalifikacji własnych jak i całego personelu. „

Z poważaniem,

Łukasz Wajs
Kierownik działu sprzedaży

MZEC Świdnica

Niniejszym informujemy, że firma WITALNI-SZKOLENIA przeprowadziła dla pracowników Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świdnicy szkolenie z zakresu: „Rola zespołu firmy”. Zajęcia (...)

Niniejszym informujemy, że firma WITALNI-SZKOLENIA przeprowadziła dla pracowników Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świdnicy szkolenie z zakresu: „Rola zespołu firmy”. Zajęcia dydaktyczne prowadzone były przez Trenera firmy WITALNI-SZKOLENIA Pana Leszka Sergiela.
Szkolenie obejmowało zarówno kadrę zarządzającą jak i pracowników. Prowadzone było w sposób profesjonalny i efektywny – wiedza teoretyczna przekazana została w sposób prosty i zrozumiały, poparta wieloma przykładami…

Alsecco

Firma „ALSECCO” ŚWIAT OKIEN miała przyjemność korzystać z usług „WITALNI-SZKOLENIA” w zakresie kompleksowej pomocy przy wewnętrznej reorganizacji całej firmy. Dzięki doradztwu personalnemu i dotyczącemu (...)

Firma „ALSECCO” ŚWIAT OKIEN miała przyjemność korzystać z usług „WITALNI-SZKOLENIA” w zakresie kompleksowej pomocy przy wewnętrznej reorganizacji całej firmy. Dzięki doradztwu personalnemu i dotyczącemu organizacji, zarządzania, oraz treningom, szkoleniom dla personelu, handlowców oraz cyklem szkoleń i warsztatów, w których brała udział kadra zarządzająca w tematach m.in. podstawy rekrutacji, motywowanie…

Artyk Sp. z o.o.

W dniach 3 i 4 września 2005 roku odbyło się szkolenie w zakresie technik sprzedaży, prowadzone przez pana Leszka Sergiela z firmy „Witalni”. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli pod dużym (...)

W dniach 3 i 4 września 2005 roku odbyło się szkolenie w zakresie technik sprzedaży, prowadzone przez pana Leszka Sergiela z firmy „Witalni”. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i fachowości prowadzącego. Szkolenie odbywało się w  bardzo dobrej, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy atmosferze, w sposób prostu i zrozumiały poparty licznymi przykładami z życia. Wszyscy uczestnicy wypowiadali się z uznaniem na temat fachowości pana Leszka Sergiela. Jestem przekonany, że przyczyni się…

Graff

W dniach 3 i 4 września 2005 roku odbyło się szkolenie w zakresie technik sprzedaży, prowadzone przez pana Leszka Sergiela z firmy „Witalni”. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli pod dużym (...)

W dniach 3 i 4 września 2005 roku odbyło się szkolenie w zakresie technik sprzedaży, prowadzone przez pana Leszka Sergiela z firmy „Witalni”. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i fachowości prowadzącego. Szkolenie odbywało się w bardzo dobrej, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy atmosferze, w sposób prostu i zrozumiały poparty licznymi przykładami z życia. Wszyscy uczestnicy wypowiadali się z uznaniem na temat fachowości pana Leszka Sergiela. Jestem przekonany, że przyczyni się…

LOOS International

W imieniu firmy LOOS International z prawdziwą przyjemnością udzielam referencji firmie WITALNI za przeprowadzone dla pracowników naszej Spółki w dniach 04-05.06.2004 szkolenie pt „Profesjonalna Sprzedaż”. W szkoleniu (...)

W imieniu firmy LOOS International z prawdziwą przyjemnością udzielam referencji firmie WITALNI za przeprowadzone dla pracowników naszej Spółki w dniach 04-05.06.2004 szkolenie pt „Profesjonalna Sprzedaż”. W szkoleniu wzięli udział wszyscy pracownicy naszej Spółki, którzy m.in. tak ocenili szkolenie: „… inne niż wszystkie dotychczasowe szkolenia, udane i bardzo wartościowe szkolenie, praktyczne, do wykorzystania w codziennej pracy, ciekawe inspirujące, poprowadzone charyzmatycznie i z pasją…”

Domel

W dniach 26-27 marca 2004r. nasi pracownicy z punktów handlowych i działu obsługi klienta uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna” organizowanym przez Pana Leszka Sergiela i firmę „Witalni”. (...)

W dniach 26-27 marca 2004r. nasi pracownicy z punktów handlowych i działu obsługi klienta uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna” organizowanym przez Pana Leszka Sergiela i firmę „Witalni”.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny – wiedza teoretyczna przekazana została w formie prostej i klarownej, poparta wieloma przykładami z życia. Jestem przekonany, iż szkolenia takie są bardzo potrzebne, nie jest to koszt, lecz inwestycja, która z pewnością zaowocuje lepszą obsługą klienta przez pracownika, co wprost proporcjonalnie przekłada się na zwiększenie zaufania do firmy. Sądzę, że najlepszą referencją…

Jarexs

Wszystkim firmom oraz organizacjom typu non profit, które chcą zainwestować w szkolenia dla swoich pracowników rekomendujemy szkolenia organizowane przez firmę WITALNI. Rekomendacja ta wynika z oceny szkolenia w (...)

Wszystkim firmom oraz organizacjom typu non profit, które chcą zainwestować w szkolenia dla swoich pracowników rekomendujemy szkolenia organizowane przez firmę WITALNI. Rekomendacja ta wynika z oceny szkolenia w którym w pracownicy spółki „Jarexs” mieli przyjemność uczestniczyć. Na bardzo wysoką ocenę poziomu szkolenia wpływ ma klika elementów.

Po pierwsze jest to wartość merytoryczna przekazywanej wiedzy. Poznanie mechanizmów działania socjotechnicznych narzędzi wywierania wpływ przy równoczesnym podnoszeniu świadomości etycznej…

Daikin

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni”. Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwó(...)

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni”.

Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwóch turach w styczniu i w lutym 2004r., otrzymało bardzo dobrą ocenę od wszystkich uczestników. Udział w nim wzięli głównie pracownicy działów sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, fazę przygotowawczą, tj. opracowanie programu, materiały oraz poziom i sposób prowadzenia, możemy rekomendować firmę „Witalni” jako…

Dierre Polska Sp. z o.o.

W dniach 06-07 grudnia 2002 roku Przedstawiciele Handlowi DIERRE Polska Sp. z o.o. uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna”, organizowaną przez firmę firmę szkoleniową „WITALNI”. Jesteśmy pełni uznania dla (...)

W dniach 06-07 grudnia 2002 roku Przedstawiciele Handlowi DIERRE Polska Sp. z o.o. uczestniczyli w szkoleniu „Sprzedaż Profesjonalna”, organizowaną przez firmę firmę szkoleniową „WITALNI”. Jesteśmy pełni uznania dla fachowości i profesjonalizmu osoby prowadzącej oraz samej organizacji zajęć trenerskich. Szkolenie, które odbyliśmy utwierdza nas w przekonaniu, że poczyniliśmy dobrą inwestycję w naszych pracowników, która z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na dalszy rozwój naszej firmy….