Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

VETREX Sp. z o.o.

Firma Vetrex Sp. z o.o. współpracuje z firmą Witalni od kilku lat. Zorganizowała dotychczas wiele szkoleń z obszarów handlowych, zarządzania czasem, negocjacji itp. 23-24.11.2017 realizowane (...)

Firma Vetrex Sp. z o.o. współpracuje z firmą Witalni od kilku lat. Zorganizowała dotychczas wiele szkoleń z obszarów handlowych, zarządzania czasem, negocjacji itp.

23-24.11.2017 realizowane było u nas szkolenie wewnętrzne pt. W roli głównej negocjator: czyli jak negocjować świadomie chętnie i skutecznie.

Trenerem był p. Dawid Marecki – profesjonalista z ogromnymi kompetencjami trenerskimi – przygotowany merytorycznie. Praktycznie przekazuje wiedzę przykładami usytuowanymi często w kontekście branży okiennej. Duża ilość ćwiczeń praktycznych, pozwalających na szybkie przyswojenie wiedzy przez uczestników.

Organizacja szkolenia również za sprawą Pani Kamili na wysokim poziomie.

W zakresie przeprowadzonego szkolenia jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Witalni będącą w naszej ocenie solidnym i rzetelnym partnerem.

 

Agnieszka Grabarz
HR specialist, firma VETREX Sp. z o.o.

ART

Na pierwszych szkoleniach z firmą WITALNI spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez WITALNYCH. Jednym ze szkoleń, które gorą(...)

Na pierwszych szkoleniach z firmą WITALNI spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez WITALNYCH. Jednym ze szkoleń, które gorąco polecam jest „Profesjonalny Montaż” dla pracowników montażu i serwisu.

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym, a wiedza przekazana w luźny sposób. Zaangażowanie prowadzącego, Leszka Sergiela i humorystyczne przedstawienie sytuacji zdarzających się na co dzień podczas prac montażowych i serwisowych oraz praktyczne sposoby radzenia sobie z nimi, zjednuje sympatię uczestników, co z pewnością pozwala przyswajać wiedzę.

Dzięki temu szkoleniu, nasi pracownicy podnieśli umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami, co w zdecydowany sposób przełożyło się na wzrost konkurencyjności naszej firmy.

mgr Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz
WŁAŚCICIEL FIRMY „ART”

T-G DNALOP SP. Z O.O.

W dniach 11-12 kwietnia 2017r uczestniczyłem w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez Pana Leszka Sergiela z firmy Witalni. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, a program (...)

W dniach 11-12 kwietnia 2017r uczestniczyłem w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez Pana Leszka Sergiela z firmy Witalni.

Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, a program szkolenia nie tylko został w całości wypełniony, ale był również na bieżąco uzupełniany o zagadnienia, które w danym momencie wymagały rozszerzenia na prośbę grupy lub wynikały z rezultatów przeprowadzonych w trakcie szkolenia ćwiczeń.

Prowadzący szkolenie Pan Leszek Sergiel dysponuje zarówno niezwykle szeroką wiedzą teoretyczną w dziedzinie, której dotyczyło szkolenie, jak również okazał się być bardzo dobrze przygotowany pod względem praktycznym, co wynika z jego długoletniej współpracy z firmami działającymi w bardzo różnych branżach.

Niezwykle ważne byto dla mnie to, że Prowadzący bardzo często używał przykładów dotyczących bieżących sytuacji oraz przedsiębiorstw aktualnie funkcjonujących na rynku, oczywiście zachowując daleko idącą dyskrecję.

Przyznaję, że już dawno nie uczestniczyłem w szkoleniu, które nie tylko spełniło, ale i przekroczyło moje oczekiwania.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić ofertę szkoleń organizowanych przez firmę Witalni oraz zachęcić do podjęcia współpracy z tą firmą.

TATRA STYLE

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku Pan Leszek Sergiel prowadził szkolenie dla pracowników naszej firmy. Szkolenie z zakresu „Kompetencje Menedżerskie” – dla kadry zarządzającej oraz ”Obsługa Trudnego (...)

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku Pan Leszek Sergiel prowadził szkolenie dla pracowników naszej firmy.

Szkolenie z zakresu „Kompetencje Menedżerskie” – dla kadry zarządzającej oraz ”Obsługa Trudnego Klienta” – dla kadry handlowej zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyczyniło się do poszerzenia oraz usystematyzowania wiedzy uczestników.
Należy podkreślić, że szkolenie miało charakter zajęć warsztatowych prowadzonych przez doświadczonego trenera z Firmy Witalni, posiadającego umiejętności dydaktyczne i szerokie kwalifikacje w zakresie wykorzystania aktywnych form doskonalenia umiejętności i podnoszenia kompetencji. Wysoko oceniamy poziom i skuteczność szkolenia i z cała rzetelnością możemy polecić usługi Firmy Witalni

Grzegorz Ślimak
TATRA STYLE

Alles Cool

Firma WITALNI przeprowadziła dla naszej firmy szkolenie pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”, obejmujące swoją tematyką najważniejsze aspekty profesjonalnej prezentacji oferty, operowania językiem korzyści czy budowy ofert (...)

Firma WITALNI przeprowadziła dla naszej firmy szkolenie pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”, obejmujące swoją tematyką najważniejsze aspekty profesjonalnej prezentacji oferty, operowania językiem korzyści czy budowy ofert lepiej dopasowanych do potrzeb klienta. Szkolenie było przygotowane w profesjonalny sposób, dostosowane do specyfiki naszej firmy i rynku na którym działamy. Trener prowadzący zajęcia był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Wysoko oceniam również jego umiejętności pracy z grupą i podawania praktycznych przykładów.

Polecam współpracę z firmą WITALNI. Jestem przekonany, że poprawia ona umiejętności personelu, a tym samym konkurencyjność firmy.

Z poważaniem,

Jacek Stempin
Właściciel firmy Alles Cool

Ligum

„Firm zajmujących się szkoleniami jest dużo na rynku, wybrać tę właściwą jest sztuką… Nam się udało!”. Zarząd Spółki LIGUM z początkiem roku (...)

„Firm zajmujących się szkoleniami jest dużo na rynku, wybrać tę właściwą jest sztuką… Nam się udało!”.

Zarząd Spółki LIGUM z początkiem roku podjął współpracę z Firmą Witalni w zakresie realizacji celów określonych w Polityce Jakości na 2016r w zakresie rozszerzenia kompetencji stanowisk kierowniczych oraz przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych.

Dziś z perspektywy czasu mogę ocenić, że podjęta decyzja okazała się słusznym wyborem. Witalni do tej pory zrealizowali dla LIGUM cykl szkoleń dla Kadry Zarządzającej średniego szczebla oraz dla Przedstawicieli Handlowych.
Szkolenia zostały przygotowane przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe, które będą dla nich wsparciem w późniejszej pracy. Program szkoleń został dostosowany do potrzeb Spółki. Zajęcia zostały przeprowadzone metodą warsztatów, z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń dostosowanych do branży, którą reprezentuje LIGUM. Szkolenia cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników.

Na szczególną uwagę zasługuje osoba trenera – P. Leszek Sergiel którego pasja i zaangażowanie, łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz wysokie umiejętności interpersonalne przyczyniły się do znacznego zwiększenia efektywności realizowanych zajęć.

Już wkrótce będziemy realizować kolejny cykl szkoleń dla menadżerów wyższego szczebla, a to najlepsza rekomendacja!

mgr Piotr Walkowiak
Prezes zarządu