(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Jakość szkoleń Witalnych

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

W Witalnych wierzymy, że tylko produkty edukacyjne o najwyższej jakości mogą dawać najlepsze rezultaty. Organizujemy szkolenia od 2002 roku, przeprowadziliśmy setki szkoleń, spotkaliśmy ponad 16 000 osób, którzy skorzystali z naszych usług edukacyjnych. Czujemy się odpowiedzialni za zaufanie jakim obdarzyl i nas Klienci, dlatego oferowane przez nas usługi realizujemy zgodnie z polityką jakości.

CO ROZUMIEMY PRZEZ JAKOŚĆ?

Usługi edukacyjne składają się z wielu elementów, co sprawia, że trudniej poddać je obiektywnej ocenie. W naszym rozumieniu usługi szkoleniowe wymagają najwyższej jakości i tylko profesjonalna realizacja może przyczynić się do osiągnięcia optymalnych efektów. Decydując się na nasze szkolenia zawsze otrzymują Państwo:

CO RO ZUMIEMY PRZEZ JAKOŚĆ?

KOMPLETNY PROGRAM SZKOLENIOWY

KOMPLETNY PROGRAM SZKOLENIOWY

Programy szkoleń opracowujemy w oparciu o sprawdzone techniki oraz zakres merytoryczny, który pozwala w pełni opanować omawiane kompetencje i umiejętności.
PROFESJONALNE M ATERIAŁY SZK OLENIOWE

PROFESJONALNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Uczestnicy szkoleń każdorazowo otrzymują komplet materiałów szkoleniowych, które wykorzystywane są podczas szkolenia, a także w późniejszym okresie, jako wsparcie efektów programu.
ZESPÓŁ DOŚWI ADCZONYCH TRENERÓW

ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH TRENERÓW

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, specjalistów dziedziny której szkolenie dotyczy. Przykładamy szczególną uwagę do praktycznego charakteru wiedzy, jaką przekazujemy na szkoleniach, dlatego współpracujemy z trenerami, którzy mają za sobą duże doświadczenie w pracy zawodowej.

KOMFORTOWE WARUNKI SZKOLENIOWE

ZESPÓŁ DOŚWI ADCZONYCH TRENERÓW

OPTYMALNY HARMONOGRAM

Szkolenia organizujemy w optymalnych sesjach
ZESPÓŁ DOŚWI ADCZONYCH TRENERÓW

DOPASOWANE GRUPY

Małe oraz średnie grupy stwarzają najlepsze warunki do efektywnego przyswajania treści merytorycznych szkolenia. Dbamy o to, aby liczba uczestników była dopasowana i zapewniała komfortowe warunki.
ZESPÓŁ DOŚWI ADCZONYCH TRENERÓW

ERGONOMIA PRACY

Właściwa komunikacja i przebieg szkolenia są ważne dla każdego szkolenia, dlatego dbamy o odpowiedni układ sali, który zapewnia wszystkim uczestnikom równy udział w szkoleniu, odpowiednią widoczność oraz kontakt z trenerem i  innymi członkami grupy.

WYSOKI STANDARD OBIEKTU

KOMPLETNY PROGRAM SZKOLENIOWY

KOMFORTOWE SALE SZKOLENIOWE

Szkolenia organizujemy w obiektach o wysokim standardzie. Sale wyposażone są w komfortowe meble przystosowane do całodniowej pracy oraz potrzebne urządzenia multimedialne. Nieustannie kontrolujemy jakość obiektów, co pozwala nam kontrolować warunki, w jakich odbywają się szkolenia
PROFESJONALNE M ATERIAŁY SZK OLENIOWE

CATERING I SERWIS KAWOWY

Uczestnicy naszych szkoleń mogą korzystać z nieograniczonego serwisu kawowego oraz przekąsek. W trakcie pory obiadowej serwujemy pełny posiłek, który przy gotowywany jest dla całej grupy.

REALNE KORZYŚCI

ZESPÓŁ DOŚWI ADCZONYCH TRENERÓW

CERTYFIKAT SZKOLENIOWY

Po szkoleniu uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty, zawierajace zakres merytoryczny programu wraz pełną informacją o miejsu, dacie oraz organizatorze szkolenia. Każdy certyfikat oznaczony jest numerem identyfikacyjnym oraz informacją o wpisie firmy Witalni do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Oferujemy także bezpłatne tłumaczenie dokumentu na język angielski.
ZESPÓŁ DOŚWI ADCZONYCH TRENERÓW

WSPARCIE EFEKTÓW SZKOLENIA

Udział w szkoleniu to dopiero początek. Uzyskaną doświadczenia trzeba zacząć wykorzystywać w praktyce. Zależy nam, aby uczestnicy naszych szkoleń mogli poczuć realne zmiany, dlatego oferujemy im bezpłatne konsultacje z trenerem - przez 6 miesięcy od daty szkolenia.

KONTROLA I ZAUFANIE

Polityka jakości naszych szkoleń jest efektem połączenia doświadczenia oraz wartości, jakimi kierujemy się w Witalnych. Usługi szkoleniowe są produktem wieloelementowym i wymagają pełnego zaangażowania. Wierzymy, że dbając o realizację wszystich w.w. obszarów możemy of erować produkty, które spełniają oczekiwania i są gwarancją jakości.

Zaufanie do naszych standardów budujemy od wielu lat. Zależy nam na oczekiwaniach naszych Klientów, dlatego kontrolujemy jakość usług szkoleniowych. Nieustannie prowadzimy badania opinii organizując ankiety oraz wywiady z uczestnikami szkoleń. Dzięki temu zawsze możemy reagować na aktualne potrzeby oraz stale podnosić wartość usług. Chcemy, aby mogli Państwo budować zaufanie do nas na podstawie rzetelnych ocen, dlatego publikujemy opinie naszych Klientów na naszych serwisach oraz mediach społecznościowych. Poniżej znajdą Państwo linki do naszych referencji oraz opinii uczestników szkoleń.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

SZUKASZ NADAL?

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami korzystając z livechatu

lub wysyłając do Nas wiadomość na kontakt@witalni.pl