(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia menedżerskie

SZKOLENIA DLA KADRY MENEDŻERSKIEJ

DLACZEGO nasze szkolenia menedżerskie są chętnie wybierane przez SZEFÓW I KIEROWNIKÓW?

Głównym powodem, dla których Klienci wybierają kursy i szkolenia menedżerskie Witalnych jest fakt, że są one zawsze dopasowane do poszczególnych uczestników treningu, wiedza przekazywana jest w ciekawej i angażującej formie, a programy są stale rozwijane w oparciu o najnowsze trendy w zarządzaniu, np. performance management, czy zarządzanie turkusowe.

Szkolenia z zarządzania to klucz do sukcesu!

Biorąc udział w wybranych szkoleniach menedżerskich, możesz dopasować program do swoich potrzeb i oczekiwań, wybierając trening kompetencji w zależności od Twojego doświadczenia w zarządzaniu i prowadzeniu zespołu.

Jeśli w ostatnim czasie awansowałeś lub objąłeś stanowisko kierownicze, możesz wybrać kurs Początkującego Menedżera, który w dużym stopniu uświadomi, jak bardzo umiejętności miękkie mogą być przydatne w Twojej pracy.

Jeśli masz już za sobą doświadczenia związane z zarządzaniem zespołem, prowadzeniem firmy lub organizacji, możesz wybrać uniwersalny kurs kompetencji menedżerskich, który ugruntuje dotychczasową wiedzę i pozwoli znaleźć obszary, które będziesz mógł wzbogacić o dodatkowe narzędzia menedżerskie. Dla osób szukających zaawansowanych szkoleń menedżerskich, przygotowaliśmy treningi i programu z zakresu wywierania wpływu i motywowania, budowy skutecznych systemów motywacyjnych, czy zarządzania przez cele.

Szkolenia dla menedżerów rozwijają i zwiększają efektywność całego zespołu

Szkolenia menedżerskie organizowane przez Witalnych pomogą rozwijać Twoje umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji, delegowania zadań, rozwiązywaniu problemów w zespole, czy nadawaniu poszczególnym zadaniom priorytetów.

W obecnych czasach, gdzie podejście do pracy gruntownie się zmienia (zwłaszcza młodego pokolenia) i coraz trudniej jest zdobyć i zatrzymać dobrych pracowników, szkolenia menedżerskie i kursy HR, mogą być właściwym wyborem, ponieważ rozwijają umiejętności związane z rekrutacją, wdrożeniem i budową odpowiednich relacji w zespole. Są to umiejętności szczególnie przydatne dla budowania kultury organizacyjnej, lojalności wśród pracowników oraz relacji, które pozwolą zatrzymać najlepszych jak najdłużej w organizacji.

Wszystkie szkolenia i trenerzy, z którymi współpracujemy to specjaliści w swoich dziedzinach, a kursy oparte są zawsze o praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania i psychologii. Jako organizacja, dbamy o standardy i jakość oferowanych szkoleń tak, aby w jak najwyższym stopniu spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach!

Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów uruchomiliśmy platformę z VIDEOKURSAMI. Aktualne kursy znajdują się na: KURSY.WITALNI.pl