{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-menedzerskie\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-menedzerskie\/","headline":"Szkolenia menedżerskie","datePublished":"2016-07-17T20:08:18+02:00","dateModified":"2018-08-08T09:51:11+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Szkolenia menedżerskie

SZKOLENIA DLA KADRY MENEDŻERSKIEJ

DLACZEGO nasze szkolenia menedżerskie są chętnie wybierane przez SZEFÓW I KIEROWNIKÓW?

Głównym powodem, dla których Klienci wybierają kursy i szkolenia menedżerskie Witalnych jest fakt, że są one zawsze dopasowane do poszczególnych uczestników treningu, wiedza przekazywana jest w ciekawej i angażującej formie, a programy są stale rozwijane w oparciu o najnowsze trendy w zarządzaniu, np. performance management, czy zarządzanie turkusowe.

Szkolenia z zarządzania to klucz do sukcesu!

Biorąc udział w wybranych szkoleniach menedżerskich, możesz dopasować program do swoich potrzeb i oczekiwań, wybierając trening kompetencji w zależności od Twojego doświadczenia w zarządzaniu i prowadzeniu zespołu.

Jeśli w ostatnim czasie awansowałeś lub objąłeś stanowisko kierownicze, możesz wybrać kurs Początkującego Menedżera, który w dużym stopniu uświadomi, jak bardzo umiejętności miękkie mogą być przydatne w Twojej pracy.

Jeśli masz już za sobą doświadczenia związane z zarządzaniem zespołem, prowadzeniem firmy lub organizacji, możesz wybrać uniwersalny kurs kompetencji menedżerskich, który ugruntuje dotychczasową wiedzę i pozwoli znaleźć obszary, które będziesz mógł wzbogacić o dodatkowe narzędzia menedżerskie. Dla osób szukających zaawansowanych szkoleń menedżerskich, przygotowaliśmy treningi i programu z zakresu wywierania wpływu i motywowania, budowy skutecznych systemów motywacyjnych, czy zarządzania przez cele.

Szkolenia dla menedżerów rozwijają i zwiększają efektywność całego zespołu

Szkolenia menedżerskie organizowane przez Witalnych pomogą rozwijać Twoje umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji, delegowania zadań, rozwiązywaniu problemów w zespole, czy nadawaniu poszczególnym zadaniom priorytetów.

W obecnych czasach, gdzie podejście do pracy gruntownie się zmienia (zwłaszcza młodego pokolenia) i coraz trudniej jest zdobyć i zatrzymać dobrych pracowników, szkolenia menedżerskie i kursy HR, mogą być właściwym wyborem, ponieważ rozwijają umiejętności związane z rekrutacją, wdrożeniem i budową odpowiednich relacji w zespole. Są to umiejętności szczególnie przydatne dla budowania kultury organizacyjnej, lojalności wśród pracowników oraz relacji, które pozwolą zatrzymać najlepszych jak najdłużej w organizacji.

Wszystkie szkolenia i trenerzy, z którymi współpracujemy to specjaliści w swoich dziedzinach, a kursy oparte są zawsze o praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania i psychologii. Jako organizacja, dbamy o standardy i jakość oferowanych szkoleń tak, aby w jak najwyższym stopniu spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach!

[kkstarratings]