(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Kontakt

Zespół Witalnych

Wspólnie koncentrujemy się na naszej misji, jaką jest przekazywanie wiedzy i umiejętności. W swojej pracy kierujemy się postawą, w której sercu leży rozwój, szacunek i chęć do zmian. Takie podejście nazywamy witalnym. Chcemy promować nasze wartości i angażować innych do działania.

Witamy serdecznie. Co możemy zrobić dla Państwa?

.

Dział Obsługi Klienta

Jako dział odpowiadamy za kontakt pomiędzy Państwem, a zespołem naszych Trenerów. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystając z oferty Witalnych byli Państwo w najwyższym stopniu zadowoleni, otrzymując produkt dopasowany do potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
współwłaściciel
+48 690 305 858
Wyślij maila

 

.

Zarządzanie sprzedażą / marketing

Działania tej części zespołu koncentrują się na planowaniu i organizowaniu sprzedaży, oraz na wszystkim tym, co mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie oraz serwisach społecznościowych. Zajmujemy się komunikacją, planowaniem oraz warstwą wizualną oferty. Zależy nam na jak najlepszym odbiorze Witalnych, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pytania.

.

management

Naszym głównym zadaniem jest kierowanie pracami wszystkich zespołów oraz tworzenie warunków, które pozwalają działać Witalnym w najlepszym stylu.

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
współwłaściciel

Wyślij maila

Leszek Sergiel

Leszek Sergiel
współwłaściciel

Wyślij maila

.