(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Kursy

Kursy i webinary online według kategorii tematycznych

Sprawdzone przez lata metody rozwojowe zaadaptowaliśmy do środowiska internetowego. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kursy i szkolenia online w formie interaktywnego webinarium, multimedialnej wideokonferencji lub blended-learning.

Webinary, kursy i szkolenie online, jako naturalny krok do digitalizacji usług rozwojowych

Dzięki współpracy z naszymi ekspertami z różnych branż, którzy posiadają doświadczenie w realizacji usług rozwojowych, udało nam się wypracować skuteczne sposoby realizacji wydarzeń rozwojowych za pośrednictwem Internetu, które jednocześnie umożliwiają zachowanie wysokiej jakości w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem trenera z Uczestnikami. Tak jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, tak również podczas organizacji szkolenia online, trener prowadzący dostosowuje program i zakres tematyczny do oczekiwań firmy i Uczestników webinarium. Zapewniamy wysoką jakość e-usług rozwojowych podczas interaktywnych spotkań w wirtualnej sali szkoleniowej.

Każde szkolenie prowadzone jest „na żywo”, a kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu, który zapewnia o zdobyciu wiedzy i nabyciu praktycznych umiejętności z wybranego zakresu tematycznego. Wydarzenia rozwojowe organizujemy w formie interaktywnego webinarium lub multimedialnej wideokonferencji, korzystając przy tym m.in. z popularnych i sprawdzonych platform (Clickmeeting, Zoom).

Spotkania online, które organizuje firma Witalni umożliwiają wejście w interakcję Uczestnika z trenerem prowadzącym i swobodną wymianę spostrzeżeń na temat omawianych materiałów dydaktycznych. Zadbaliśmy także, aby nasze szkolenia online były komfortowym doświadczeniem dla Uczestnika. Dostosowaliśmy nasze materiały dydaktyczne oraz materiały poszkoleniowe, które od teraz są dostarczane Uczestnikom w formie PDF.

Forma realizacji szkoleń online

Mając na uwadze komfort Uczestnika webinarium, szkolenia online realizujemy organizując wideokonferencje przy użyciu kamery i mikrofonu wraz z wyświetlaniem materialów dydaktycznych. Webinarium prowadzimy w oparciu o kontakt audiowizualny, podczas którego trener prowadzący może widzieć się z Uczestnikiem i na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami poprzez mikrofon. Jednocześnie prezentowana jest na ekranie prezentacja multimedialna, co umożliwia Uczestnikowi śledzenie materiału dydaktycznego w czasie rzeczywistym, branie udział w czacie tekstowym oraz ewentualnie czacie głosowym.

potrzebujesz zorganizować szkolenie online dla Twojego zespołu?

Dedykowana oferta umożliwia wybór charakteru treningu oraz metod szkoleniowych. Zależnie od planowanego efektu, a także liczby pracowników, możemy elastycznie dobierać grupy oraz rozłożyć sesje szkoleniowe w czasie.

Przejdz do formularza szkolenia dedykowanego