Dodatkowy rabat 15%
przy zapisaniu 2 lub więcej osób
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z dostępnymi w polskim systemie prawnym formami powierzania pracy, w tym umowami cywilnoprawnymi, które cechują się elastycznością oraz umożliwiają ich zastosowanie jako alternatywy do zatrudnienia w ramach relacji pracowniczej.
Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z praktycznymi aspektami wykorzystania elastycznych form zatrudnienia, prześledzenia aktualnie obowiązujących przepisów oraz istotnych orzeczeń sądów. Ponadto zostaną omówione kierunki planowanych zmian w przepisach. Zajęcia prowadzone wyłącznie przez doświadczonych praktyków będą stanowiły okazję do rozwiania ewentualnych wątpliwości oraz wzbogacenia już posiadanej wiedzy w przedmiotowej dziedzinie.
Absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Wieloletni pracownik administracji państwowej, ze szczególnym uwzględnieniem działalności kontrolnej (prawie 20 letni staż pracy w instytucjach kontrolnych). Obecnie pełni funkcję kierowniczą w państwowej instytucji kontrolnej. Praktykę zawodową łączy z pracą naukowo-dydaktyczną. Doświadczony i długoletni wykładowca prawa pracy oraz technicznego bezpieczeństwa pracy na uczelniach wyższych.
Dawid prowadzi szkolenia oraz warsztaty m.in. w zakresie legalnego zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP. Jest specjalistą w zakresie prawa pracy oraz technicznego bezpieczeństwa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem ustalania okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy.
Ukończył studia chemiczne na Politechnice Wrocławskiej oraz prawnicze na Uniwersytecie Opolskim. Specjalizuje się w prawie pracy ze szczególnym uwzględnieniem przepisów dotyczących czasu pracy a także technicznym bezpieczeństwem pracy. Jest wykładowcą prawa pracy, współpracującym z jednostkami szkoleniowymi.
Od 10 lat pracownik państwowej instytucji kontrolnej obejmującej swym zasięgiem województwo opolskie.
Sebastian specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu czasu pracy (także w podmiotach medycznych), prowadzi szkolenia z zakresu prawa związkowego, obowiązków i uprawnień pracodawcy wobec związków zawodowych oraz szkoli z zakresu przepisów związanych z zatrudnianiem pracowników. (elastyczne formy zatrudniania, odpowiedzialność porządkowa, materialna, wykroczeniowa i karna stron stosunku pracy). Ponadto, szkoli w zakresie technicznego bezpieczeństwa pracy ze szczególnym uwzględnieniem ustalania okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy.
Absolwent prawa. Zastępca Dyrektora jednostki lokalnej państwowej instytucji kontrolnej obejmującej swym zasięgiem województwo opolskie. W latach 2006 -2014 kierował Sekcją Prawną ww. instytucji. W latach 2007 – 2010 nadzorował ponadto kwestie dotyczące legalności zatrudnienia obywateli polskich oraz obcokrajowców. Doświadczony praktyk, autor publikacji z zakresu prawa pracy, od wielu lat związany także z Wyższą Szkołą Bankową, jako jej wykładowca i kierownik naukowy kierunku Kadry i płace. Tomasz prowadzi szkolenia m.in z z prawa pracy i najnowszych zmian w prawie pracy, a także przepisów dotyczących czasu pracy.
Specjalizuje się również w szkoleniach na temat mobbingu, zachowań dyskryminacyjnych, praw i obowiązków pracodawcy w zakresie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy. Ponadto, prowadzi warsztaty z innych obszarów, m.in kadr i płac: z zakresu elastycznych form zatrudniania, odpowiedzialności stron stosunku pracy, dopuszczalnej kontroli pracowników w miejscu pracy. Jest ekspertem w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny pracy w zakresie min. wypadków przy pracy.
Dodatkowy rabat 15%
przy zapisaniu 2 lub więcej osób
Wszystkie korzyści wynikające
z uczestnictwa w szkoleniu
Możliwość zmiany terminu
lub zapisania innej osoby
w dowolnym momencie
Zorganizuj te szkolenie w swojej firmie.
Przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną