Lista naszych Klientów

Kilkanaście lat na rynku, to setki zrealizowanych szkoleń i spotkań z naszymi Klientami. Poniżej, z przyjemnością prezentujemy przedsiębiorstwa i instytucje z którymi mieliśmy okazję współpracować, w tym realizować wewnętrzne projekty rozwojowe, gościć osoby na szkoleniach otwartych lub prowadzić konsultacje i usługi doradcze.

Przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje, które zaufały Witalnym:

A

A&M EXPORT-IMPORT
A4BEE KRZYSZTOF KACZOR
AAB- JAROSŁAW WILUSZ
ABC POLSKA Sp. z o.o.
ABM Spółka Akcyjna
ABR Joanna Cypryańska
ABRAMS GREEN Sp. z o.o.
ACCORD PACKAGING Sp. z o.o.
ADAMA Manufacturing Poland S.A.
ADEX COSMETICES&PHARMA
ADMD 2 Sp. z o.o.
AESCULAP CHIFA Sp. z o.o.
AFPARTNER
AG Serwis S.C.
AGENCJA GORDO Piotr Wójcicki
AGENCJA HANDLOWA”BOLL” Wojciech Dalewski Sp. J.
AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA K2
AGILIS Paweł Widurek
Agrad
AGRO MASZ PAWEŁ NOWAK
AGROHANDEL
AGRO-KOCIĘBA Bogdan Kocięba
AGROMET ZEHS LUBAŃ S.A.
AiA ANNA AJCHENLAUB
AIB
AIP AUSTRALIAN INVESTMENTS in POLAND Sp. z o.o.
AJ IDEAS Andrzej Janczura
AKADEMIA JĘZYKA POLSKIEGO Joanna Sławkowska-Marszeniuk
AKPIL Sp. z o.o.
AKRA Polska
AKTIW Sp. z o.o.
ALCEA
ALEURO CONVERTING Sp. z.o.o
ALFA SAGITTARIUS
ALFAVOX Sp. z o.o.
ALL PUMPS Dorota Szewczyk-Madejewska
ALLES COOL Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
ALSECCO Sp. z o.o.
ALU GARDEN s.c.
ALU-CONST Sp. z o.o. Sp. K.
ALUPLAST Sp. z o.o.
ALVI-POLSKA
AMERICAN CUISINE WARSAW Sp. z o.o.
AMEX-BĄCZEK
AMIDEX
AMS-Systems
AMTRA Sp. z o.o.
ANCHAL Anna Kuk- Dutka
ANDPOL
ANDPOL FURNITURE Sp. z o.o Sp. k.
ANDRE ABRASIVE ARTICLES
ANIMALAB Sp. z o.o.
AP.PRO ALICJA PIECHOWSKA
APA Sp. z o.o.
APARTAMENTY WONDER HOME, KRAJOWE BIURO ODSZKODOWAŃ, KRAJOWA INFORMACJA ODSZKODW
APC TEMPUS A
API MARKET Sp z o.o.
APOLLO IMPLANT COMPONENTS Sp. z o.o. Spółka Komand
AQUA- Life Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
AQUAPOL POLSKA CPV
ARCELORMITTAL Warszawa Sp. z o.o.
ARCHIPLAN STUDIO Sp. z o.o. Sp. k.
ARCHIVO VP Sp. z o.o.
ARD-MEBLE
AREOKLUB GLIWICKI
AREXIM PACKAGING Zbigniew Rogalski
ARGO A & G SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDIALNOSCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ARK-POL
ARNICA S.C.
ARON
ARON SCS Sp. z o.o.
ARP Ideas Sp. z o.o.
ART
ART HOTEL
ART PLUS D.T.Kupilas SJ
ART SEVEN
ARTAID STUDIO Arnold Deć
ARTPLAST Polska Sp. z o.o.
ARTPOL Artur Lewandowski
ARTROMED Krzysztof Pałka
ARTYŚCI UŚMIECHU Piotr Puchała
AS-MAR TRANSPORT Krajowy i Zagraniczny
ASMET Sp. z o.o.
ASPEKT S.C.
ASTON HOUSE Sp.z o.o.
ATENA Sp. z o.o.
ATHLETE Sp. z o.o.
ATLANTIS DEWELOPER Sp. z o.o. Opole Sp. K.
A-TOM WEBSKI SKLEP Agnieszka Tomczyk
ATUT BIS Sp. z o.o.
AUTO EURO S.A.
AUTO CENTRUM LIS Sp. j. Stefan i Lidia Lis
AUTOGALA Sp. z o.o.
AUTOMEX GROUP Sp. z o.o.
AUTORYZOWANA FIRMA SERWISOWA V-SERWIS PILARSKI Sp.j.
AUTO-TRANS Asfalty Sp. z o.o.
AVERY DENNISON
AVES Sp. z o.o.
AWSM SYSTEMS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
AZAGROUP S.A.

B

B&B SPÓŁKA CYWILNA Jakub Bukowski Łukasz Balacha
B.P. TRANSPORTS Sp. z o.o.
b+ m Polska Sp. z o.o.
B2B.NET.S.A.
BACAR Justyna Szymor
BACAR JUSTYNA SZYMOR
BADURA S.A.
BAKOMA Bis Sp. z o.o.
BALCERZAK Sp. z o.o.
BALL TRADING POLAND Sp.z o.o.
BAN-FOOD Sp. z o.o. Sp.k.
Bania Spółka z o.o. Sp. K.
BANK ZACHODNI WBK S.A.
BAZA LEASING Sp. z o.o.
BAZA MASZYNOWA „DANEX” D. Krajewski, J.Siwik Sp. J.
BAZA S.C.
BBK PROJEKT S.C.
BC CLUB GDAŃSK Sp. z o.o.
BC&O POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.
BDR THERMEA Poland Sp. z o.o.
BEA Beleza Polska Sp. z o.o.
BEATA Beata Dettlaff
BEDEKER Sp. z o.o.
BEL-POL
BEMA-RES Marek Bednarz
BIAL-MICH Sp. z o.o. Sp.k.
BIC ELECTRIC Sp. z o.o.
BIG BANG Marketing Halina Morawiak
BILBO Sp z o.o.
BINSOFT Sp. z o.o Sp. k.
BIOLANIC Sp z o.o.
BIONANTECH COSMETICS GROUP
BIONOVO Aneta Ludwig
BIOTEK Agriculture Polska Sp. z o.o.
BIURO INFORMATYKI STOSOWANEJ FORMAT
BIURO- Patrner S.C.Michał Gwóźdź Zbigniew Piskorek
BIURO PODRÓŻY”ŁACHMAŃSKI TRAVEL”
BIURO RACHUNKOWE Romana Lęcicka
BIURO RACHUNKOWE TAX
BIURO RACHUNKOWE ZYSK Marta Adamus- Zalewska
BIURO URZĄDZANIA LASU I GEODEZJI LEŚNEJ Oddział w Brzegu
BIZNES PARTNER Krzysztof Stasiak
BJOR Andrzej Gałasiewicz Sp. k.
BLC CONSULTING Paweł Szewczyk
BOLLHOFF TECHNIKA ŁĄCZENIA Sp.z o.o.
BONA FIDE Michał Kornaszewski
BPW POLSKA Sp. z o.o.
BPW Polska Sp. z o.o.
BRANCH BROTHERS Sp. z o.o.
BRAVE HEARTS Sp. z o.o.
BREVE TUFVASSONS Sp. z o.o.
BRITISH CENTRE Sp. z o.o.
BRITOP Lighting Sp. z o.o.
BRUEGGEN POLSKA Sp. z o.o.
BS OŁAWA
BTL POLSKA Sp. z o.o.
BUDAGROS BIS Sp. z o.o.
BUDOMAR
BWG POLSKA Sp. z o.o.
BZ WBK LEASING S.A.

C

CABINPLANT Sp. z o.o.
CAGEN Sp. z o.o.
CAGEN s.c.Kałuźniak Łukasz, Przynoga Waldemar
CAGEN SC
CAGEN Sp. z o.o.
CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.
CARITAS ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ
CB 163 SEBASTIAN SZUBSKI
CBW PARTNER Sp. z o.o.
CCR SPORT Sp. z o.o. Sp. K.
CCR SPORT Sp. z o.o.
CDA Centrum
CEMASZ Sp. z o.o.
CEMBRIT Sp. z o.o.
CENTRUM ELEKTRONIKI STOSOWANEJ CES Sp. z o.o.
CENTRUM OSŁON „EFFECT”S.C. Ewa Mitko, Michał Mitko
CENTRUM SZKOLENIOWE WIEDZA Marcin Musiał
CENTRUM TECHNIKI OKRĘTOWEJ
CERAMIK-ART
CERBEX Serwis Wacław Kozubal
CHEMNOVATIC ŁAWECKI GĘCA Sp. j.
CHOCHOŁOWSKIE TERMY Sp. z o.o.
CLEAR VIEW
CLIP LOGISTYKA
CMC POLAND Sp. z o.o.
COFELY Services Sp. z o.o.
COLIAN Sp.z o.o.
COMARCH S.A.
CONDITORE Eryk Tomasik
CONMOTO POLSKA
CONSDATA Sp. z o.o.
COSCO Shipping Lines( Poland) Sp. z o.o.
COSMO DENTAL
CROSS-PACK Krzysztof Krzyżak
CSK FOOD ENRICHMENT POLAND Sp. z o.o
C-TRONIC Adam Cichosz
Cuiernia Ozdowscy 1
CUKIERNIA-PIEKARNIA Gatner Marcin
CURVER POLAND Sp. z o.o.
CZEMAR Sp. z o.o.

D

D+H POLSKA Sp. z o.o.
DAGLEZJA Artur Dziewicki
DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o.
DAKO Sp. z o.o.
DALLMAYR VENDING & Office Sp.z o.o. Sp. k.
DANDAV Sp. z o.o.
DAN-MED Sp. z o.o.
DAVIX Małgorzata Edwards
DC Sp. z o.o.
DE GRAAF Poland Sp. z o.o.
DECATHLON Sp.z o.o.
DEKORAMA LUCYNA ŻAK
DEKPOL S.A.
DEKRA Certification Sp. z o.o.
DELES POLSKA Sp. z o.o.
DELTA MARCIN SADLAK
DENCKERMANN Sp. z o.o.
DENTAL COLOR
DESING LIGHT Sp. z o.o.
DEWELOPART FIDELIS Sp. z o.o. Sp. k.
DGS POLAND Sp. z o.o.
DIALTECH Sp. z o.o.
DIAMENT
DIGIPRESS Sp. z o.o.
DIJO INVESTMENT Sp. z o.o. Sp. K.
DIREX IRENEUSZ I DOROTA PRUDZYŃSCY
DIVANI
DMBS CONSULTING Grzegorz Wójcik
DO&CO Poland Sp. z o.o.
DOBRE DRZWI Sp. z o.o. Sp. k.
DOBRE IDEE Sp. z o.o.
DO-EXPERT Grażyna Dobranowska-Nowicka
DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA
DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI Anna Maliszewska
DOM WCZASOWY JAWOR
DOM-ART-STYL Piotr Śniegocki
DOMINO Sp. z o.o.
DOM-STUDIO Sp. z o.o.
DOMY 3Q Sp. z o.o.
DOOR-SZYK
DORAPOL
DOSTER PUŁAWY Sp. k.
DRINGENBERG Polska Sp. z o.o.
DS SMITH POLSKA Sp. z o.o.
DTM System Daniel Kujawski
DUBIŃSKI Radosław Dubiński
DUMA Sp.j.
DW DOMEL Elżbieta Zabielska
DWÓR AMV GROUP Sp. z o.o. Sp. k. Anna Chochół
DWÓR RYCHWAŁD Kazimierz Pietyra
DYDONA Masarskie Akcesoria i Zaopatrzenie Sp. z o.o.
DYRYGENT PAWEŁ OBOLEWICZ
DYSTRYBUCJA GAMEDIA .pl Sp. z o.o. Sp. k.
Dystrybucja Ryszard Dżugaj

E

E.S.BACCHUS Sp.z o.o.
Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.
EBV ELEKTRONIK Sp. z o.o.
ECKS Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów Robert Burszewski
ECO A- ZET Roman Parzych
ECO TECHNOLOGY
ECO-BAZA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
ECOL Sp. z o.o.
ECOL-UNICON
EDERHA Sp. z o.o.
EDOMAX Edyta Owczarek
EDUBROKER Sp. z o.o.
EFL Service S.A.
EKOPROFIT
EKOWOD
EKSKLUZYWNE OKNA I DRZWI Marcin Kępka
EL PASSION NEXT Sp. z o.o.
ELBOB
ELEGANT
ELEKTRO OMEGA S.A.
ELEKTRO-magnes Sp. z o.o. Sp. K.
ELEPHANT LUKIĆ Sp. j.
EL-INSTAL Sp. z o.o.
ELLISION Joanna Konrad Wiśniewscy Sp. J.
ELMAR-PRO Sp. z o.o.
ELREC Sp. z o.o. Sp. k.
ELTAR
EMET-IMPEX Sp.z o.o.
EMP TERMO
EMPOL S.A.
ENERGA Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
ENERGA -OPERATOR S.A.
ENERGIA POLSKA Sp. z o.o.
ENGIE Services Sp. z o.o.
ENSILA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.
EPIROC POLSKA Sp. z o.o.
EPORE Sp. z o.o.
ERICH JAEGER S.R.O.
ERZET-PODŁOGI
ETC GROUP Sp. z o.o.
ETISOFT Sp. zo.o.
ETNA PLUS
ETYKIETY. PL ETIGRAF Sp. z o.o.
EURO BANK S.A.
EURO FASHION
EURO PRO GROUP Renata Gonet
EUROCAST Sp. z o.o.
EURO-CENTER
EUROIMMUN
EUROLEKI GK Sp. z o.o. Sp.k.
EUROPFLEGE SP. Z O.O.
EUROSTANDARD BIS Krzysztof Singer
Eurostyl Sp. z o.o.
EUROWATER
EX-CON Polska Sp. z o.o.

F

F.H. EWELINA
F.H.U. BRUTA
F.H.U. CARTEL Marek Szpunar
F.H.U. GÓRECKI
F.H.U. OKNA JERZY KOSIM
F.H.U. PROMED Urszula Prochal
F.H.U. SIMAX 2 S.C.
F.H.U. ŚLUSARCZYK Jakub Ślusarczyk
F.H.U. VENTO Andrzej Malinowski
F.H.U.ELROL Bartosz Pszczółkowski
F.H.U.P. EURO-PROFIL 2 Tomasz Zakrzewski
F.H.U.P. EURO-PROFIL Tomasz Zakrzewski
F.P.H. „New Men” ZPChr Jerzy Gałczyński
F.P.H.U. „SKALMAR” S.C.
FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MDD
FABRYKA MYZYKI Piotr Pająk
FADOME sp.z.o.o. sp.k.
FAKTOR
FARMWET
FASADA WINDOWS&DOORS S. z o.o.
FAST Sp. z o.o.
FELIX INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.
FELLOWES Polska S.A.
FENESTRA
FHU SEGA Sebastian Grzywa
FHU SIGMA S.C.
FHU TITON Krzysztof Sławny
FILIP SZRETER
FIRMA BUDOWLANA”SZACH-MAT” Robert Szachnowski
FIRMA HANDLOWA WAMAX Marek Walas
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CZARMET Sp. j. Krzysztof Czarniga Michał Czarniga
FIRMA PATORA Sp. z o.o. Sp. k.
FIRMA PRODUKCYJNA „BARTEX”
FIRMA SEM Elżbieta Pustelnik
FISCHER AUTOMOTIVE Sp. z o.o. Sp. k.
FLAMCO Sp. z o.o.
FLIP-FIT KAMIL SŁOWIK
FLORJA Anna Jabłońska-Kaszina
FOKUS STUDIO Badania Marketingowe Kowalski Robert
FOOTBALL ACADEMY Sp. z o.o.
FORMA NA LATA Anna Turkiewicz
FORMEL D Polska Sp. z o.o.
FORSYS Sp. z o.o.
FORTACO Sp. z o.o.
FORTUNA ONLINE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp.z o.o.
FOXGROUP SCHWEIZ GMBH
FRAGRANS
FRANCEPOL Sp. z o.o.
FRIENDLY BATTLE Dariusz Pilch
FRIGGA
FRISTOM Sp. z o.o Sp. k.
FROSTEX Irena Mróz
FTTS Sp. z o.o.
FUNDACJA „ABSOLWENT”Jarosław Tomczak
FUNDACJA FUNDUSZ LOKALNY ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ
FUNDACJA GOSPODARCZA
FUTURO FINANCE Sp. z o.o.

G

GABINET STOMATOLOGICZNY SKYDENTAL
GABRIELA PAŁKA
GALEN J. Talik, M. Stolarczyk Sp. J.
GANDALF Sp. z o.o.
GASTERM OIL Sp. z o.o. Sp. k.
GAZ PETROL Sp. z o.o.
GB AUTOMOTIVE POLAND Sp.z o. o.
GCI Sp. z o.o.
GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE Beata Iwańska
GEALAN Polska Sp. z o.o.
GEO-MONT
GEOSIT Usługi Geodezyjne
GERMANICA Sp. z o.o.
GLAMUR
GLEIPNIR Sp. z o.o.
GLOBGRANIT II
GLT Sp.z o.o. Sp.k.
GMINA BRZESKO
GMINA JABŁONNA
GMINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
GMINA WROCŁAW
GMINNY OŚRODEK KULTURY BIBLIOTEK I SPORTU W Łagiewnikach
GNIOTPOL Trailers Sp. z o.o.
GOMED
GOODAGENCY Andrzej Nowak
GOTROM Group Grzegorz Otrombka
GPK-SUEZ Głogów Sp. z o.o.
GRAFITEX
GRAJEWSCY
GRAND ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY
GRAVENTA LIFT
GRECOS Sp. z o.o.
GREKOS Grzegorz Kostka
GROTEX Sp. z o.o.
GRUPA ALLEGRO Sp. z o.o.

G

GRUPA FORMAT
GRUPA RMF Sp. z o.o. sp.k.
GRUPA SP. Z O.O. BROMARGO FERMY Spółka komandytowa
GRUPA SP. Z O.O. BROMARGO WYLĘGARNIA Spółka komandytowa
GTH Polska Ewelina Hankus-Szczepanik
GUYS CO. Mariusz Gaj
GWD CONCEPT Sp. z o.o.
Gzowska& Ossowska Pracownie Architektury Wnętrz

H

HAJDUK
HALDENT HUBERT TRZEPATOWSKI
HAMA POLSKA Sp. z o.o.
HAWOPOL LOPER POLAND
HBMS Sp. z o.o.
HEKAPLAST
HEKATO ELECTRONICS Sp. z o.o.
HERBUD Sp. z o.o.
HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER Sp. z o.o.
HHW HOMMEL HERCULES Sp. z o.o.
HID MORAWIAK
HIGMED POLAND s.c.
Hi-octane s.c.
HIPOMEDICAL Sp. j.Adam Kołakowski i Wspólnicy
HMB Sp. z o.o.
HML-PROJEKT Mirosław Wyderka
HORISON SZYMON GRADEK
HOTEL AJAX
HOTEL AURORA
Hotel Browar Kościerzyna Sp. z o.o. sp. k.
HOTEL CHOPIN M. Pliszka
HOTEL CONRAD
HOTEL KRÓLEWSKI
HOTEL LOGOS
HOTEL NAD MROGĄ
HOTEL PARADISO Piotr Ziółkowski
HOTEL PODKOWA
HOTEL SILVIA
HOTEL STACJA NOWA GDYNIA
HOTEL Styl 70
HOTEL ZIMNIK
HOTELARZ Konrad Saładucha
HR SUPPORT Agnieszka Basińska
HRUSZKA Marcin Hruszka
HUBER Eryk Gałan

I

IBRM SAMAR
ICE FULL
IDEA HOUSE Sp. z o.o.
IDEA SPA TRAVEL Sp. z o.o.
IDEAFINANSE Angelika Barańska
IFIRMA S.A.
IGS SCHREINER POLSKA Sp. z o.o.
INDEPRO Sp. z o.o.
INDU PRO Sp. z o.o.
INDUSOFT POLSKA Sp. z o.o.
INFOBIUROBIS
INFORMACJE BEZPIECZNE Sp. z o.o.
INGEUS SP. z o.o.
INNOWATOR Sp. z o.o.
INOXA Sp. z o.o.
INPOL PAPIER Sp. z o.o.
INSAP
INSIDE SYSTEMY GRZEWCZE I SANITARNE Piotr Kramer
INSTAL DIAMENT
INSTALBUD Janosz Sp. j.
INSTYTUT LOTNICTWA
INSTYTUT MEDYCYNY PRACY im. prof.J. Nofera
INTEGRACJA KŁODZKO Sp. z o.o.
INTER-LERS Sp. z o.o.
INTERFLON POLSKA Sp. z o.o.
INTERHURT Sp. z o.o.
INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW Sp. z o.o.
INTERNETICA Łukasz Iwanek
INVENT FARM Sp. z o.o.
INVEST Sp. z o.o. Sp.k.
ISKRA
ISTA SHARED SERVICE POLSKA Sp.z o.o.
IT.NORCOM Sp. z o.o. Sp. k.
ITA Sp. z o.o. Sp. k.
IZOTERMY TIM Sp. z o.o.

J

J&M ZIELIŃSCY CATERING
J.G.SERVICE Grzegorz Reszka
JACKO
JADAN
JAKON Sp. z o.o.
JAMAR Sp. j.
JAN OLEK NIR
JAN-DAR Sp. z o.o.
JANUSZ PARK Sp. z o.o.
JAWORNIK Zbigniew Jawornik
JERONIMO MARTINS Polska S.A.
JEST Sp. z o.o.
JEZIERSKI MARKOWE OKNA Sp. z o.o.
JJA PROGRESS Andrzej Wolski Sp. j.
JKPUCUŚ JOANNA OLSZEWSKA
J-LABS Sp. z o.o.
JMK BUSINESS Sp. z o.o.
JS CONSULT SZYMON JAKUBOWSKI
JSYSTEMS Sp. z o.o.
JULITA
JUMPE
Jurpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
JUSKY JACEK JUSZCZAK

K

K2 KRZYSZTOF SZCZYPCZYK
KADE-DAWID KRĘCISZ
KALTER Sp. z o.o.
KANCELARIA ADWOKACKA adw. Maciej Przysucha
KANCELARIA PRAWNA GETBACK Mariusz Brysik Sp. k.
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH MIKULSKI & PARTNERZY Sp. z o.o.
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Marek Dolasiński
KAPRAL-CAR
KARELMA Sp. z o.o.
KATEDRA ANATOMII UJCM
KBA AUTOMATIC Krzysztof Bochenek
KEDAR PODYMA RADOSŁAW
KER+3MR TECHNIKA ALUMINIOWO-SZKLANA Sp. z o.o.
KETER Poland Sp. z o.o.
KLIMOSZ
KLUB MAZURSKI
KLUB SPORTOWY” HAND to HAND 1″
KLUCZ SERWIS
KM Import Sp. j.
KNAUF BEŁCHATÓW Sp. z o.o.
KNELSEN Sp. z o.o.
KN-KUPPER SPÓŁKA CYWILNA K. KUPPER, N.KUPPER-JANUSZEWSKA
KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA SP. Z O.O.
KOKSZTYS SA
KOL- SYSTEM CIEŻAK Sp. j.
KOLBUD Spółka z o.o.
KOLTEX PRS Sp. z o.o. Sp. k. Systemy do recyklingu tworzyw sztucznych
KOLTEX Recykling s.c. Marcin Mitura Urszula Mitura
KOLUMB KRZYSZTOF JAŃSKI
KOMA Mateusz Kowalczyk
KOMPLEKS
KOMSTA Mirosław Komsta
KONCEPT4 Sebastian Zimmermann
KONSBUD Audio Sp. z o.o.
KONSORCJUM BIURO KLUB Sp. z o.o.
KONSPO Sp.J.
KOPALNIA SOLI WIELICZKA
KORENO Sp.z o.o. Sp. K
KORONNE Sp. z o.o.
KOWET Tomasz Koc
KOZŁOWSKI Sp. J.
KRAGER Polska Sp. z o.o.
KRAJOWA IZBA DORADCÓW PODATKOWYCH
Krajowe Biuro Odszkodowań
KRAKOWSKI HOLDING KOMUNALNY S.A.
Kreator Groniewski Kaczmarczyk Sp.J.
KRISPOL Sp. z o.o.
KRUK TRANSPORT
KUROWSKI GROUP Sp. z o.o.
KUŻNIA JAWOR Spłóka Akcyjna
KWANGDUCK Poland Sp. z o.o.
KWANT Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.

L

LABORATORIUM POMIAROWE”MUTECH” Tadeusz Mucha i Wspólnicy Sp. J.
LANDECK
LANDSBERG
LAUREN PESO POLSKA S.A.
LEON
LEON INTERNET
LEO-TRANS Sp. z o.o. Sp.k.
LEŚNY OŚRODEK SZKOLENIOWY
LGD” Dolina Rzeki Grabi”
LIBHERR- POLSKA Sp. z o.o.
LIGUM Pol Sp. z o.o.
LIMANGO POLSKA Sop. z o.o.
LINGOPOLIS Marta Poczta
LINGUALAND Sp. z o.o.
LIT POLSKA Sp. z o.o.
LOGIS-SPED MARCIN KUŚMIŃSKI
LOGISTIC SOLUTIONS GROUP
LOOS Centrum Sp. z o.o.
LOWARA VOGEL Polska Sp. z o.o.
ŁUKASZ GÓRALCZYK WYCENA NIERUCHOMOŚCI

M

M&MR TRADING POLSKA Sp. zo.o.
M&S
M2M GROUP
MABAPA
MACHINEFISH MATERIALS & TECHNOLOGIES Sp. z o.o. Sp. k.
Made-Trans Emilian Krych
MAGDALENA GŁOWACKA
MAGELEKTRO Kaźmierczak Sp. j.
MAJOR GROUP Wypchło Maciej
MAJSTEREK
MAKING WAVES Polska Sp. z o.o.
MALWINA MIKOŁAJCZYK
MAN TRUCK&BUS POLSKA Sp. z o.o.
MANOR HOUSE
MANUFAKTURA MONIMO Maciej Reczuch
MANULI EKOBAL
MAPRO POLSKA Sp.z o.o.
MARGIT
MARITEAM POLSKA Sp. z o.o.
MARIUSZ TRYNKA THERMODYNAMICS
MARKO
MARKOM
MARO
MARRONE Michał Kołakowski
MARTIN BAUER Polska Sp. z o.o.
MAR-TOM
MARTUZ Sp. z o.o., Sp. k.
MASTERM SFC Sp. z o.o. Sp. k.
MATA DRZWI I OKNA Agnieszka Siecińska
MATPLAST Sp. z o.o.
MAX
MAXITEC Ireneusz Kosiński
MAXOL Sp. z o.o.
MAX-TRANS
MBM NET Marcin Klessa (składy vox)
MBM Technology s.c.
MD BUDINVEST
MDM GROUP Sp. z o.o. Sp.k.
MDM Group Sp. z o.o. Sp.k.
MDS INVEST
MEBLE MYZIAK
MEBLE WÓJCIK Witold Wójcik
MEBLO-HEL Marek Zarycki
MEBLOLUX KRZYSZTOF KOCIĘDA
Meblomarket Sp. z o.o.
MECHANIKA PRECYZYJNA Sp. z o.o.
MEDIA EXPO Przemysław Diering
MEDICA Sp. z o.o.
MEDICSOFT Sp. z o.o.
MEDIKOR Sp. z o.o.
MEDIPE CLINIC Sp. z o.o.
MEDITECH Sp. z o.o.
MEGABUD
MEIBES Sp. z o.o.
MEXPO Przemysław Diering
MGA ENTERTAINMENT POLAND Sp. z o.o.
MIECZYSŁAW JONIEC Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa JONIEC
MIELCZAREK
MIĘDZYNARODOWA SPÓŁDZIELNIA USŁUGOWA EXPATEAM
MIKEA II Sp. z o.o.
MIKEA SALON SPRZEDAŻY
MILICON Piotr Remiszewski
MILO Bartosz Mickiewicz
MINI HEAVY TRANSPORT MINISZEWSKI Sp. z o.o.
MIODOVA RESTAURANT Spółka komandytowa Elżbieta Juszczak
MIROTRANS
MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V.
MK KOLIBRI Sp. zo.o.
MKA DRAFTING (POLAND) Sp. z o.o.
MKmedica Katarzyna Gomoluch
M-LIGHT SERVICES Marcin Malinowski
M-MOT Sp. z o.o
MOBILE CLIMATE CONTROL Sp. z o.o.
MOBILE FOOD FRIENDS
MOBILIA GROUP MACIEJ BYDŁOWSKI
MOBILNE LABOLATORIUM
MORETTI PARTS
MPI s.c. M. Piasny , S. Kaliszuk -Piasny
MPL SERVICES Sp. z o.o.
MS Apart Marlena Szawioła
MSI POLSKA
MS-MEDICAL Mika Sławomir
MT BIZNES Sp. z o.o.
MTA ENGINEERING Sp. z o.o.
MTI FURNINOVA Polska Sp. z o.o.
MULTIKO S.C.Grzegorz Damek, Maciej Mazgaj
MURATEX
MUZEUM PAPIERNICTWA
MYBENEFIT Sp. z o.o.

N

NAFTALINA Ryszard Tomasiczek Leszek Tomasiczek Sp. J.
NAGABA CORPORATION Sp. z o.o.
NAVIDIRECT S.C.
NAVO ORBICO Sp. z o.o.
NAVY CAPITAL PARTNERS Sp. z o.o.
NC KOPERTY Sp. z o.o.
NETWORKEDASSETS
NEW VOICE MEDIA Sp. z o.o.
NEXT Polska S.C.
NG Sp. z o.o.
NGK CERAMICS POLSKA Sp. z o.o.
N-ICE GROUP Sp. z o.o.
Niemieckie Towarzystwo Szkolne w Warszawie
NIERUCHOMOŚCI Karol Wołczyński
NIESAMOWITY DAWID KURMAŃSKI
NIEWIECZERZAŁ U.R.B.
NO PLAN
NOMENO sp. z o.o. sp. k.
NORCOM
NORDAMAR
NOVASPINE Sp. z o.o.
NOVOFERM
NOWAKOWSKI&SZYMAŃSKI
NOWY DOM S.C.
NTH Sp. z o.o.

O

ODLEWNIA METALI KOLOROWYCH KOWALA Sp. j.
OGRODNICTWO Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o.
OIRP
OKMAT P.H.U.Mateusz Matysik
OKNA WIMAROL
OKNONET.PL Magdalena Parzonka
OKNOPLUS
OKNO-SERWIS
OKNOTEKA
OKRE DEVELOPMENT Sp. z o.o.
OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ
OLAF ĆWIERZYŃSKI
OLFOR Marek Łangalis
OLYMPUS Polska Sp. z o.o.
OPEN BUSNESS Sp. z o.o.
OPTIMA
OPTIMUMTECH Sławomir Jach
OPTIMUM-TYMIŃSKI i s-ka Sp. J.
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.
ORBITVU
ORCO HOSPITALITY SERVICES
ORGANIC FARMA ZDROWIA S.A.
ORSTED Polska Sp. z o.o.
ORTO-MED
ORTO-REHA-MEDICA Grzegorz Szczeciński
OSADA KARBÓWKO
OSSOWSKI F.U.H. Piotr Ossowski
OSTOJA
OŚRODEK PAMIĘĆ I PRZYSZŁOŚĆ
OUTDOORPRO Bartosz Mocek

P

P&F WARTACZ PHU Paweł Wartacz
P.H. BYSEWO Sp. z o.o.
P.H. TEXTILMAR Marek Nawrocki
P.H.U. DM PLUS Dariusz Merzwiński
P.H.U. MAJ.R. Ryszard Ślazyk
P.H.U.”ZIBI” Zbigniew Panek
P.P.H.ABET Sp. z o.o.
P.P.H.U. Artur Kazimierowicz
P.P.H.U. KOLTEX Krzysztof Mitura
P.P.H.U. ZENON MISIORNY
P.P.H.U.EKO-PLAST
P.U.T. WIKA Barbara Bronicka-Jaskólska
P.W.LECHPOL Sp. z o.o.
P.W.LIFTS ŁUKASZ KARCZEWSKI
P.W.VIKKING KTS Sp. z o.o.
P2 JAROSŁAW PAROL
PAGAZ Sp. z o.o.
PALSGAARD Polska Sp. z o.o.
PAŁAC ŁAZIENKOWSKI
PANELFISA Polska Sp. z o.o.
PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IST IM. ST. MONIUSZKI Racibórz
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W LESZNIE
PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
PAPIS I WSPÓLNICY Sp. J.
PARK WODNY BANIA Sp. z o.o.
PARKER HANNIFIN ESSC Sp. z o.o.
PARTNER TARGI Sp. z o.o. Sp. k.
PARTNER Zenon Żurek
PARTNERBUD PROJEKT
PCC-CERT Sp. z o.o. Sp.k.
PENSJONAT LITWORÓWKA Małgorzata Skupień
PENSJONAT SOLANNA
PEPPERL+FUCHS Sp. z o.o.
PERFEKT ANNA RUDZKA
PERŁA BROWARY LUBELSKIE S.A.
PERN S.A.
PERROT-POLSKA Sp. z o.o.
PETECKI
PETRANS Sp. z o.o. Sp. k.
PFEIFER&LANGEN Glinojeck S.A.
PFEIFER&LANGEN Marketing Sp. z o.o.
PFEIFER&LANGEN POLSKA S.A.
PFEIFER&LANGEN POLSKA Spółka Akcyjna
PGF URTICA Sp. z o.o.
PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o.
PGNiG TECHNOLOGIE S.A.
PG-PRO Norbert Szczepanek
PHARMALINK Sp. z o.o.
PHD „KSIĄŻNICA POLSKA” Sp. z o.o.
PHU AGROMOC Zbigniew Pertkiewicz
PHU ANASZKO
PHU INSEKTPOL DDD
PHU LAZUR
PHU PIOTR POŹNIAK
PHU TRANS-KRUSZ Bogdan Gruszka
PHU”LUBINPEX” Sp. z o.o.
PIOTR KSIĄŻKIEWICZ
PJK Grupa Piotr Malinowski
PLAFON Sp. z o.o.
PLANASA Polska Sp. z o.o.
PLASTBUD
PLAYNET Piotr Karbowiak
PLUS GPS Q4B Sp. z o.o. Sp. k.
PLUS PROJEKT Marcin Mroczko
PNEUMAT Sp. z o.o.
PODKARPACKI PORTAL REMONTOWA-BUDOWLANY
PODKARPACKIE CENTRUM HURTOWE AGROHURT S.A.
POLONIACARE 24 Sp. z o.o.
POLONIACARE 4 Sp. z o.o. Sp.k.
POLSKA FABRYKA WODOMIERZY I CIEPŁOMIERZY Antoni Fila
POLSKA PRESS Sp. z o.o.
POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA Sp. z o.o.
POLSKIE STOWRZYSZENIE DORADCZE I KONSULTINGOWE
POLTIK LOGISTIC Sp. z o.o.
POLTRAF Sp. z o.o.
POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o.

P

PORT LOTNICZY”RZESZÓW – JASIONKA” Sp. z o.o.
PORTIERGE Sp. z o.o.
POSCO-PWPC Sp.z o.o.
POŚREDNICTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
POWIATOWY URZĄD PRACY W IŁAWIE
POWIATOWY URZĄD PRACY W RACIBORZU
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ Spółka Akcyjna
POZLAB Sp. z o.o.
PPH MODUL Sp. z o.o.
PPHU DOMEL
PPHU FIX Joanna Frąckowiak
PPHU JOKPOL JÓZEF KOŁODZIEJ
PPHU LAUFER
PPHU MASWAG
PPHU PROELITE
PRESSONLINE Łukasz Preś
PRIMA
PRO FOOTBALL Tomasz Pasieczny
PRODUKACJA ZNICZY I LAMPIONÓW CEIM Marek Cyprowski
PROFESSIONAL CARE24 Sp. z o.o. Sp. k.
PROFISH Sp. z o.o.
PROFITROOM Sp. z o.o.
PROINTRO Sp. z o.o.
PROJECT MANAGEMENT Sp. z o.o.
PRO-KOMP MICHAŁ SOKOŁOWSKI
PROMAR STEEL Sp. z o.o. Sp.k.
PROMET S.A.
PROMOS Sp. z o.o.
PROMOST Sp.z o.o.
PROTEKTEL Sp. z o.o.
PROTRANS
PROXA
PROXIMA INWESTING Sp. z o.o.
PRYMAT
Przedsiebiorstwo Hurtowo-Detaliczne” Ksiażnica Polska” Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO AVICENNA OIL Wiktor Podlaski
PRZEDSIĘBIORSTWO LABTAR Sp.z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO GRÓDKÓW Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE Tomasz Łysoń Sp. z o.o Sp. k.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH „USKOM” Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SONCAS-2 Małgorzata Chodubska
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TURKUS Jacek Ułanowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W PIASECZNIE Sp. z o.o.
Przedszkole Ziarenko
PRZEM-BUD Spółka z. o.o.
PT&M Sp. z o.o
PTSM-SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 32
PW CHROSTOWSKI Marcin Chrostowski
PW NAGLAK Wojciech Naglak
PW PARTNER

Q

QUADRA-NET Sp. z o.o.
Quick Fresh Sp. z o.o.
QUICK STEP

R

R.D.M. MARKETNG POLAND Sp. z o.o.
RABEN LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.
RADIO DOXA
RANAL Sp. z o.o.
READY BATHROOM Sp. z o.o.
RED BARON
RED BARON HOTEL Sp. z o.o.
REDWOOD Sp. z o.o.
RELINGES Paweł Mroczek
REMA
REMCO REMIGIUSZ GALA
RENOMA
RESTAURACJA SILVIA Sylwia Majnusz
RETRA Sp. z o.o.
ROEDL OUTSOURCING Sp.z o.o.
ROHA GROUP Sp. z o.o.
ROJAR R.E.J. OSIKA Sp. J.
ROLMAX Spółka Cywilna
ROLPLAN Sp. z o.o.
ROPA Polska Sp. z o.o.
ROSSI Lilla Zambrzycka
RPW OKUCIA BUDOWLANE
RSBM Sp. z o.o.
RUBEN GABRIELA DUDEK

S

S.A.L- MET ŁUKASZ ANDRYSZEWSKI
S.T.L MARTYNA GUBA
SABKOM Bartosz Szmajdziński
SANATORIUM UZDROWISKOWE „NIDA- ZDRÓJ” Sp. z o.o.
SANHA Polska Sp. z o.o.
SANIER Sp. z o.o. Sp. k.
SANTANDER CONSUMER BANK
SĄD REJONOWY dla Wrocławia- Śródmieście we Wrocławiu
SCANDIC POLEN Sp. z o.o.
SCHAFFER ŁADOWARKI PASEK Sp. z o.o.
SCHUMACHER PACKAGING Sp. z o.o.
SDA SP. JAWNA
SE-DA Spółka z o.o.
SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.
SEKA S. A.
SELENA S.A.
SELLTECH S.C
SENS Sp. z o.o.
SENSOR TECH S.A.
SEOYON EHWA Automotive Poland Sp. zo.o.
SESCOM S.A.
SG SYNERGIA Sp. z o.o. S.K.A.
SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o.
SHAPERS’ Polska Sp. z o.o.
SHIFTSTUDIO Grzegorz Skroński
SIGN POLAND Sp. z o.o.
SIKLA
SILESIA DENTAL Sp. z o.o. Sp. k.
Silesia Promotion Sp. z o.o. Sp.k.
SILICO-BIT Sp. z o.o.
SILPORT
SILVERSTONE POLSKA Sp. z o.o.
SIMAX 2 S.C.
SIMPLEX Sp. z o.o.
SKARBNICA NARODOWA
SKIVAK Custom Publishing S.C.
SKLEP JUBILERSKI SEZAM
SKUBA POLSKA Sp. z o.o.
SŁODKIE HAWO HAWOPOL Paweł Filip Pisarzewski
SŁODKIE HAWO Loper Poland Paweł Filip Pisarzewski
SŁONECZNY DOM Maciej Piasecki
SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o.
SOGECAP S.A.
SOLAR NETWORKS Sp. z o.o.
SOLARISPOLSKA PL Sp.z o.o.
SOLLAND
SOLPARK
SOMAPOL
SONPAP
SPECJALISTYCZNA ONKOLOGICZNA PRAKTYKA LEKARSKA LE. MAREK SZWIEC
SPECJALISTYCZNA PORADNIA STOMATOLOGICZNA ORTOIDEA dr n. med. Sławomir Jaroszyk
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
SPECTO Marcin Gaweł
SPECTRUM PROGRESS
SPECTRUM PROGRESS EWELINA DONATTI
SPEKTRUM Salon Okien i Drzwi
SPIN
SPIŻARNIA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
SPOLEX Sp. z o.o.
SPOT- light Sp. z o.o.
SPÓŁDZIELNIA PIONIER
SPÓŁDZIELNIA USŁUGOWA „ODRA’
STACJA NOWA GDYNIA
STANDARD WORK PL
STELO REMIGIUSZ ORZESZKO
STEMMANN- POLSKA Sp. z o.o.
STOBERG Dominik Wabno
STOKAN
STOLGRAF Sp. J.
STOLMAR
STOWARZYSZENIE „FALA”
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RÓWNEGO DOSTĘPU DO KSZTAŁCENIA”TWOJE NOWE MOŻLIWOŚCI” Pa
STRAŻ MIEJSKA W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
STUDIO APTEKA S.C. I.D. MISIAK
STUDIO REKLAMY WENA
STUDIO URODY BK Zbigniew Szuba
Success Universe sp. c. Wioletta Dziwok, Rafał Partyka
SULTOF Sp. z o.o.
SUM POLAND
SUMEL Mirosław Suska
SUWITERM Suszek Wiesław
SWGK Consulting Sp. z o.o.
SYLWIA KLABIŃSKA IJO ENTER BT WORD-PERFECT
SYLWIA Sp. z o.o.
SYNEVO Sp. z o.o.
SYNEVO CENTRAL Lab Sp. z o.o.
SYSTEMY GRZEWCZE AR S.C.
SZALKOWSKI SP. J.
SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNA Sp. z o.o.
SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.

Ś

ŚMIGIELSKI GROUP LESZEK ŚMIGIELSKI
ŚRUBENA UNIA S.A.

T

TAG-Spezialtransporte & Projektlogistik Patricia Wiesiollek – Tkocz
TAKO MEDIA Sp. z o.o. Sp. komandytowa
TANGRAM
TAPFLO Sp. z o.o.
TARGI W KRAKOWIE Sp. z o.o.
TASKOPROJEKT Sp. z o.o.
TATRA STYLE Grzegorz Ślimak
Taxteam Sp. z o.o.
TAYAMA POLSKA R. Prandota i Wspólnicy Sp. J.
TB DEVELOPMENT Sp. z o.o.
TBI TECHNOLOGY Sp. z o.o.
TEAMPLAST Sp. z o.o.
TECHLAND Sp. z o.o.
TECHNIKA PVC
TECHNOMASZT Anna Bekier
TECHOG Sp. z o.o.
TECHPOL- SYSTEM Edyta Kciuk
TEEJET Poland Sp. z o.o.
TEKOM TECHNOLOGIA Sp. z o.o.
TEKPRO
TELESTE VIDEO NETWORKS Sp. z o.o.
TERG S.A.
TERMA BIAŁKA Sp. z o.o.
TERMO-PRECYZJA Sp. z o.o.
TERMY CHOCHOŁOWSKIE Sp. z o.o.
T-G DNALOP Sp. z o.o.
THE SPECIALIST
THOMAS
THYSSENKRUPP GROUP SERVICES Sp. z o.o.
TICKETMASTER POLAND Sp. z o.o.
TICOL Sp. z o.o.
TIS Tomasz Anioł
TK BIOTECH Sp. z o.o. Sp. k.
TNF POLSKA MICHAŁ BUZAŁA
TOMAFI Krzysztof Tomasz Szulski
TOMASZ KOWALSKI T. KOWALSKI DORADZTWO
TOMKAS Tomasz Parzych
TONTOR Sp. z o.o.
TORA-ZAJDEL II Sp. z o.o.
TORF CORPORATION FABRYKA LEKÓW Sp. z o.o.
TRADYCJA I JAKOŚĆ Sp. zo.o.
TRANSDUCTION INC.
Trans-Krusz Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
TRAVEL NETTO Sp. z o.o.
TREMEND Sp. z o.o.Sp. k.
TSN Sp. z o.o.
TWÓJ STYL

U

U MŁYNARZA Sp. z o.o.
ULDO Polska Sp. z o.o. & Co. Sp. k.
ULTER-SPORT Sp. z o.o.
UNIROL PARTS
UNIRUBBER Sp. z o.o.
UNIT4 Polska Sp. z o.o.
UNIWERSYTET EKONOMICZNY w Poznaniu
UNIWERSYTET MEDYCZNY im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
UNIWERSYTET WARMIŃSKO- MAZURSKI w Olsztynie
URZĄD REJESTRACJIPRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZY
URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO
UTC AREOSPACE SYSTEMS WROCŁAW Sp. z o.o.
UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA- GRUPA PGU
UZDROWISKO LĄDEK-DŁUGOPOLE S.A.
UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE S.A.

V

VAN-HORN Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnoscią Spółka Komandytowa
VANTAGE
VBW ENGINEERING Sp. z o.o.
VEKA Polska Sp. z o.o.
VELLO Sp. z o.o.
VENA Magdalena Mieszała
VENTANA OKNA I DRZWI M. Godziszewski, P. Zając Sp. j.
VETREX Sp. z o.o.
VIATECO Sp. z o.o.
VIDIS S.A.
VIGO-ORTHO Polska Sp. z o.o.
VIMS Sp. z o.o.
VINARIAMS Izabela Kobus
VINDEREN Sp. z o.o.
VIP APARTAMENTY HEDIN KARPIEL S.C.
VISIT ZAKOPANE
VITA Sp. z o.o.
VITRONIC MACHINE VISION POLSKA Sp. z o.o.
VML Sp. z o.o.
VML. Sp. z o.o. Sp. k.
VOLTEX ELECTRONIC Grzegorz Karnia
Volz Hydraulik
VOX Detal Sp. zo.o.
VST Sp. z o.o.
VTS Sp. z o.o.

W

W&E DEKORACJE I ORGANIZACJA IMPREZ
W.GRAJEK KWIATY ŚWIATA Sp. z o.o.
WABCO Polska Sp. z o.o.
WADOWICKA GRUPA BIZNESOWA
WALBET Sp.J. Walkowiak A.D.K.
WAMET.COM Sp. z o.o.
WARSZTAT ŚLUSARSKO-DEKARSKI
WD Consulting i Usługi Wioletta Dziwok
WEB INNOVATIVE SOFTWARE Sp. z o.o.
WEDETA
WEGA
WEKTOR Szymon Trzemżalski
WELLNESS Praktyka Lekarska na Wezwanie
WELLNESS@SPA W KRAINIE ALICJI
WEMECO
WENA Agata Dolasińska
WEST.expert Sp. z o.o. Sp. komandytowa
WIATRAKOWO
WIBRO-CEM
WIDE BRIDGE FORWARDING Sp. z o.o.
WIELTON
WIERTCONSULTING Sp. z o.o.
WIESLAW KLIMCZAK REKLAMA-USŁUGI-HANDEL
WIGMORS
WIKA Bernarda Czajkowska
WILGA Sp. z o.o.
WILHELM HERM. MŰLLER POLSKA Sp. z o.o.
WILLAN CHAMPAGNES Anna Jamroziewicz
WINDMAR
WINDOOREXPERT.EU Andrzej Parzonka
WINDOWTECH A.WILKE D. TOMCZYŃSKA S.C.
WMARR OLSZTYN
WOJAS S.A.
WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY im. Romana Ostrzyckiego w Koninie
WOLNET Łukasz Wolano
WROCŁAWISKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA OLIMPIJSKIEGO Sp. z o.o.
WROCŁAWSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW
WROPAK Halina Młyńska
WROSYSTEM Deutschland Sp. z o.o.
WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE Sp. z o.o.
WYDAWNICTWO WSPÓLNOTA
WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski
WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W CZĘSTOCHOWIE

X

XPO CONTRACT LOGISTICS Poland Sp. z o.o.

Y

YAK
YAX -SŁAWOMIR WLEKLIK
YES BEATA ŻYTKA CONSULTING
YES BIŻUTERIA S.A.

Z

Z.P.U.H. „Giełdziński.A.Met”
Z.P.U.H. BEST-PEST M. ŚWIĘTOSŁAWSKA, J. ŚWIĘTOSŁAWSKI SP.J.
ZAJAZD OSTOJA
ZAKŁAD BUDOWLANY ANTCZAK Sp. J.
ZAKŁAD BUDOWY MASZYN”ZREMB CHOJNICE” S.A.
ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY AGFA ImageCenter
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ Sp. z o.o.
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o.
ZAKŁAD GOSPODAROWANIA ODPADAMI GAĆ Sp. z o.o.
ZAKŁAD MECHANICZNY PROGRESS Leszek Sawicki
ZAKŁAD MECHANICZNY ZALESIE
ZAKŁAD MIĘSNY DOBROWOLSCY
ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY
ZAKŁAD POLIGRAFICZNY Kazimierz Orłowski
Zakład Przetwórstwa Drewna Henryk Ratajczak
ZAKŁAD ŚLUSARSKO- KOTLARSKI”BELAN” S.C.
ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH METALPLAST- KALISZ Sp. z o.o.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO”OTMUCHÓW”S.A.
ZAKŁADY TECHNIKI DŹWIGOWEJ TECHLIFT Sp. z o.o.
ZAKŁADY TŁUSZCZOWE BIELMAR
ZAKŁADY TWORZYW SZTUCZNYCH „IZO-ERG” S.A.
ZAKMED
ZAP-POL S.C.
ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k.
ZDZ IŁAWA
ZEPTON ALEXANDER VISHNYAKOV
ZESPÓŁ DOMKÓW I APARTAMENTÓW”TWÓJ DOMEK”
ZIEL-BRUK Makarewicz
ZIELONY ZAKĄTEK Sabina Przepiórska
ZPUE S.A.
ZT „KRUSZWICA” S.A.
ZUH NOVEX
ZWIĄZEK LUSTRACYJNY SPÓŁDZIELNI PRACY
ZYXEL COMMUNICATIONS CZECH SRO Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Ż

ŻŁOBEK Montessori „Bose Stópki”

2

2CARE4 Poland Sp. z o.o.
2HD Sp. z o.o.

Lista naszych Klientów
5 (100%) 1 vote[s]