(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Zarządzanie sobą w czasie czyli jak realizować więcej zadań przy mniejszym wysiłku

„Zarządzanie czasem” – szkolenie dla zapracowanych

Chroniczny brak czasu, opóźnienia czy odkładanie rzeczy na później zdarza się każdemu z nas. Czasem chcielibyśmy aby doba miała więcej niż 24h, jednak… nie jesteśmy w stanie jej wydłużyć. Z drugiej strony, prawdopodobnie znamy przynajmniej jedną osobę, która może powiedzieć że ma „czas na wszystko”. Jak zatem znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym? Jak funkcjonować w taki sposób, aby sprawnie realizować zadania?  Jak poprawić naszą efektywność?

Znajomość technik oraz ich wykorzystanie w zarządzaniu czasem – świadomie czy też nie – wpływa na efektywność jego organizacji. Dlatego na początku tego warsztatu, uczestnicy diagnozując swój własny styl zarządzania czasem – dowiedzą się, jak planować, wykorzystać nowoczesne metody, czy dobierać przydatne aplikacje, tak by optymalizować czas zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. O tym jak nawyki wpływają na naszą motywację oraz jak uchronić się przed stresem wynikającym z braku czasu, dowiesz się podczas tego warsztatu.

Zapisz się lub wybrane osoby na dogodny termin szkolenia: Zarządzanie Sobą i Zadaniami w Czasie.

Jeśli szukasz szkolenia z zarządzania sobą w czasie...

…ponieważ chciałbyś wykonywać swoją pracę bardziej efektywnie.

… ponieważ zdarza Ci się że musisz przesuwać terminy zadań i prac.

…ponieważ chciałbyś zacząć korzystać z nowoczesnych aplikacji wspierających zarządzanie czasem.

…ponieważ często robisz wiele rzeczy jednocześnie, co nie przyśpiesza postępu prac lub projektu.

…ponieważ masz poczucie przepracowania lub poświęcania pracy zbyt wiele Twojego czasu.

…ponieważ chciałbyś organizować, wyznaczać cele, ustalać priorytety lepiej niż dotychczas.

Zapraszamy na szkolenie - zarządzanie sobą w czasie!

Tematy szkolenia - zarządzanie sobą w czasie

Pojęcie czasu i techniki zarządzania nim w pracy.

Omówimy pewne mity oraz nasze przekonania związane z czasem. Zastanowimy się czym jest dla nas zarządzanie czasem, na co ten czas wykorzystujemy i jakie czynniki na to wpływają.

Autodiagnoza własnego stylu zarządzania sobą w czasie.

Moduł dotyczy bardzo ważnego tematu jakim jest dbanie o własne, dobre samopoczucie i zdrowie. Uczestnicy zastanowią się co mogą zmienić w codziennym funkcjonowaniu, tak aby świadomie wykorzystywać potencjał organizmu do osiągania sukcesów zawodowych i prywatnych.

Metody oraz techniki zarządzania czasem.

W tej części szkolenia uczestnicy będą uczyć się, jak wyznaczać cele krótko i długoterminowe, oraz ustalać priorytety. Poznają m.in. metodologię planowania Getting Things Done, matrycę Eisenhowera, regułę Pomodoro, Pareto, ABC. Dowiedzą się jak „zjeść słonia” oraz „przekłnąć żabę”, skutecznie delegować zadania a także jakie nawyki pomogą im w efektywnym działaniu. Uczestnicy wybiorą metody, które ich zdaniem najlepiej się u nich sprawdzą i zaplanują ich wdrożenie.

Aplikacje wspomagające organizację i planowanie pracy.

Moduł będzie zawierał także omówienie narzędzi oraz aplikacji przydatnych w zarządzaniu czasem, m.in.: kalendarz papierowy i elektroniczny, notes, Nozbe, Trello, Asana, Evernote, skrzynka pocztowa Gmail oraz telefon.

Motywacja czy samodyscyplina? O nawykach związanych z czasem.

W jakich sytuacjach dbać o motywację, a w jakich o samodyscyplinę. Porozmawiamy o tym, jak działają nawyki, jak wykształcić nowe i kiedy zachodzi transformacja naszych nawyków. Skupimy się na tym, w jaki sposób dajemy się wciągnąć w pętlę nawyku oraz jak wpływają na to „zachcianki” naszego mózgu. Uczestnicy opracują własną strategię nauki nowych nawyków, które pomogą im w lepszym zarządzaniu swoim czasem.

Bariery i trudności w zarządzaniu sobą w czasie. Jak sobie z nimi radzić?

Moduł dotyczy skutków nieskutecznego zarządzania sobą w czasie. Uczestnicy dowiedzą się jak sobie radzić z prokrastynacją, stresem wynikającym z presją czasu oraz „pożeraczami czasu”. Omówiona zostanie także Krzywa REFA, typy aktywności dobowej oraz sposoby na utrzymywanie koncentracji przez cały dzień pracy.

[kkstarratings]

Poznaj wszystkie tematy

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu zarządzania sobą i zadaniami w czasie

Poznasz techniki zarządzania sobą w czasie, ze szczególnym uwzględnieniem techniki GDT i 7 nawyków skutecznego działania.
Ważną korzyścią będzie zapoznanie się z narzędziami, które pomagają w zarządzaniu i oszczędzają zasoby czasu.
Dowiesz się, jak ustalić priorytety oraz efektywnie zaplanować szereg zadań.
Wypracujesz własną metodę realizacji projektów oraz działań.
Nauczysz się jak panować nad stresem wynikającym z presji czasu.
Poznasz ciekawe aplikację i narzędzia, które będziesz mógł wykorzystać do zarządzania zadaniami i efektywnej pracy.

ZAPISZ SIĘ LUB WYDELEGUJ WYBRANE OSOBY NA TO SZKOLENIE

Przejdź do kalendarza szkoleń otwartych i wybierz spośród aktualnych propozycji odpowiadające Tobie termin oraz lokalizację (online lub stacjonarnie).

 

W ramach inwestycji w szkolenie:

Certyfikat ukończenia szkolenia i komplet materiałów szkoleniowych.

Wsparcie merytoryczne trenera po zakończonym szkoleniu.

Możliwość zmiany terminu lub osoby zapisanej w dowolnym momencie.

Dostęp do platformy i wsparcie techniczne (szkolenie online).

Dwudaniowy posiłek i serwis kawowy ciągły (szkolenie stacjonarne).

Sprawdź opinie uczestników szkolenia z poprzednich edycji

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane, dużo przydatnych informacji przedstawionych w przystępny sposób. Trener - Pani Agnieszka Jarzębowska ma ogromną wiedzę, któ(...)

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane, dużo przydatnych informacji przedstawionych w przystępny sposób. Trener - Pani Agnieszka Jarzębowska ma ogromną wiedzę, którą potrafi w przystępny sposób przekazać i dostosować do indywidualnych potrzeba każdego z uczestników szkolenia. Bardzo mi się podobało :) Moim zdaniem bardzo dobrze zorganizowane szkolenie online, w pełni spełniło moje oczekiwania, a dodatkowo taka forma szkolenia jest dla mnie bardzo wygodna i komfortowa - bardziej, niż szkolenia stacjonarne.

Opinia po szkoleniu online: Super szkolenie, wiele spraw mi rozjaśniło.

Opinia po szkoleniu online: Super szkolenie, wiele spraw mi rozjaśniło.

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie było bardzo ciekawe i przydatne. Pani trenerka przekazywała informacje w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Czy szkolenie zaskoczyło ? (...)

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie było bardzo ciekawe i przydatne. Pani trenerka przekazywała informacje w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Czy szkolenie zaskoczyło ? Oj tak, pozytywnie. Otworzyło oczy na wiele zagadnień, z którymi spotykamy się na co dzień w pracy i teraz wiemy jak wdrożyć rozwiązania zapewniające nam komfort.

Renata P.

Opinia po szkoleniu online: Ciekawe ugruntowanie rzeczy, o których człowiek wie, ale nie stosuje się do nich lub robi to błędnie. Więc warto.

Opinia po szkoleniu online: Ciekawe ugruntowanie rzeczy, o których człowiek wie, ale nie stosuje się do nich lub robi to błędnie. Więc warto.

Zbigniew Forjasz
Specjalista ds. marketingu | Endress+Hauser Polska sp. z o.o

Opinia po szkoleniu online: szkolenie ciekawe, dostosowane do grupy. Elastyczne podejście prowadzącego. Warte polecenia.

Opinia po szkoleniu online: szkolenie ciekawe, dostosowane do grupy. Elastyczne podejście prowadzącego. Warte polecenia.

Paulina K.

Opinia po szkoleniu online: SZKOLENIE W MOJEJ OPINII ZADOWALAJĄCE MYŚLĘ ŻE WIELE Z NIEGO MOŻNA PRZEŁOŻYĆ NA CO DZIEŃ.

Opinia po szkoleniu online: SZKOLENIE W MOJEJ OPINII ZADOWALAJĄCE MYŚLĘ ŻE WIELE Z NIEGO MOŻNA PRZEŁOŻYĆ NA CO DZIEŃ.

Krzysztof K.

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie prowadzone w bardzo przyjemnej formie takie relacyjne. Trenerka mocni włączała uczestników szkolenia w dyskusje, nie prowadziła "suchego" wykładu. (...)

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie prowadzone w bardzo przyjemnej formie takie relacyjne. Trenerka mocni włączała uczestników szkolenia w dyskusje, nie prowadziła "suchego" wykładu. Zdecydowanie polecam szkolenie wszystkim osobom, które pracują na większych czy mniejszych projektach.

Anita S.
Asystentka serwisu |

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie prowadzone w przyjaznej atmosferze. Merytoryczne, mogę materiały wykorzystać w realnym życiu.

Opinia po szkoleniu online: Szkolenie prowadzone w przyjaznej atmosferze. Merytoryczne, mogę materiały wykorzystać w realnym życiu.

Leszek K.

Polecam firmę szkoleniową, dużo praktycznych porad, które wykorzystam w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.

Polecam firmę szkoleniową, dużo praktycznych porad, które wykorzystam w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.

Jolanta Długosz
specjalista ds. kadr i płac | Dijo Investment

Było to kolejne szkolenie prowadzone przez Beatę, w jakim miałam przyjemność wziąć udział. Szkolenie bardzo ciekawe - poruszone zostało wiele kwestii dot. zarządzania czasem - od (...)

Było to kolejne szkolenie prowadzone przez Beatę, w jakim miałam przyjemność wziąć udział. Szkolenie bardzo ciekawe - poruszone zostało wiele kwestii dot. zarządzania czasem - od planowania dnia, przez stres, aż po nawyki. Zawartość merytoryczna szkolenia jest fantastyczna, a sposób prowadzenia - godny podziwu =) Gorąco polecam szkolenie każdemu, kto czuje potrzebę usystematyzowania swoich działań lub, po prostu, czuje, że traci w życiu za dużo czasu na "głupoty" =)

Silvia Nowak
general manager | E. S. BACCHUS

Bardzo jestem szczęśliwy, że mogłem brać udział w tak dobrze przygotowanym szkoleniu, sposób prowadzenia i przekazania informacji przez Trener Beatę Niedzballa, był bardzo czytelny i konkretny. Szkolenie (...)

Bardzo jestem szczęśliwy, że mogłem brać udział w tak dobrze przygotowanym szkoleniu, sposób prowadzenia i przekazania informacji przez Trener Beatę Niedzballa, był bardzo czytelny i konkretny. Szkolenie bardzo dużo zmieni w postrzeganiu niektórych zagadnień, a z pewnością wiedza i umiejętność zdobyte podczas szkolenia ułatwią mi dalszą pracę zawodową i nie tylko. Bardzo polecam, zachęcam do brania udziałów w szkoleniach przez firmę Witalni.

Maciej Wypchło
Właściciel | MAJOR GROUP

Ciekawe szkolenie zawierające zarówno teorię jak i elementy praktyczne (aplikacje). Trener na 5+ :)

Ciekawe szkolenie zawierające zarówno teorię jak i elementy praktyczne (aplikacje). Trener na 5+ :)

Aleksander Styś
ZYXEL

Ciekawe szkolenie, które w moim przypadku mam nadzieję uporządkuje mój model pracy. Poznałem ciekawe aplikacje do zarządzania mim czasem w pracy.

Ciekawe szkolenie, które w moim przypadku mam nadzieję uporządkuje mój model pracy. Poznałem ciekawe aplikacje do zarządzania mim czasem w pracy.

Maciej Hukowski
VAR Account Manager | ZYXEL

Szkolenie jest bardzo ciekawe. Można się na chwilę zatrzymać :) w pędzie codzienności i spojrzeć na siebie i to, co się robi jakby "z boku". Interesujące narzę(...)

Szkolenie jest bardzo ciekawe. Można się na chwilę zatrzymać :) w pędzie codzienności i spojrzeć na siebie i to, co się robi jakby "z boku". Interesujące narzędzia oraz porady jak sobie lepiej radzić z porządkowaniem codziennych spraw, nie tylko w pracy, ale i w domu/życiu prywatnym. No i bardzo miła jest Pani Prowadząca. Dziękuję :)

Norbert Ogłoziński
Country Sales Manager | ZYXEL

Szkolenie przydatne, dobrze przeprowadzone, fajna atmosfera, sympatyczna prelegentka. Dało mi sporo motywacji do pracy nad samodyscypliną oraz korzystania z narzędzi do zarządzania zadaniami i codzienną aktywnością (...)

Szkolenie przydatne, dobrze przeprowadzone, fajna atmosfera, sympatyczna prelegentka. Dało mi sporo motywacji do pracy nad samodyscypliną oraz korzystania z narzędzi do zarządzania zadaniami i codzienną aktywnością zawodową.

Waldemar Kościukiewicz
Prezes Zarządu | EXPATEAM

Całość szkolenia satysfakcjonująca, otrzymałem wszystko na co liczyłem i narzędzia do organizacji czasu pracy, ale przede wszystkim bodźce powodujące zmianę myślenia na (...)

Całość szkolenia satysfakcjonująca, otrzymałem wszystko na co liczyłem i narzędzia do organizacji czasu pracy, ale przede wszystkim bodźce powodujące zmianę myślenia na temat zarządzania czasem i plany z tym związane. Poza tym osoba prowadząca w pełni profesjonalna i bardzo miła. Dziękuję.

Mikołaj Hryń
Dyrektor | HiH Przychodnia

Szkolenie poprowadzone w sposób interesujący. Sposób przekazania wiedzy w formie ćwiczeń i wykładu pozwalał na wzbudzenie zainteresowania w słuchaczu. Sam zakres i zdobyta wiedza - (...)

Szkolenie poprowadzone w sposób interesujący. Sposób przekazania wiedzy w formie ćwiczeń i wykładu pozwalał na wzbudzenie zainteresowania w słuchaczu. Sam zakres i zdobyta wiedza - wykorzystana w umiejętny sposób pozwoli każdemu na wyeliminowanie błędów w organizowaniu czasu pracy oraz poprawienie produktywności. Duży plus za przedstawienie narzędzi do organizowania pracy w postaci aplikacji komputerowych. Pozwoli to odciążyć umysł i lepiej wykorzystać swoją pracę. Szczerze polecam to szkolenie.

Barbara Kalita
asystentka | F.H.U Ślusarczyk

Szkolenie w doskonałej atmosferze, która bardzo pomaga w zdobywaniu wiedzy, ogromne doświadczenie i wiedza merytoryczna trenera, którą widać na pierwszy rzut oka, świetnie przygotowane materiały (...)

Szkolenie w doskonałej atmosferze, która bardzo pomaga w zdobywaniu wiedzy, ogromne doświadczenie i wiedza merytoryczna trenera, którą widać na pierwszy rzut oka, świetnie przygotowane materiały szkoleniowe i przemyślany sposób przekazywania poszczególnych informacji poparty praktycznymi ćwiczeniami to wnioski, nasuwają się same po odbyciu szkolenia. Polecam wszystkim, którzy wiedzą, że zawsze jest nad czym pracować - szkolenie na pewno pomoże w zarządzaniu czasem i samym sobą. Zarządzanie sobą w czasie, 20-21.03.2018r, Poznań - Komorniki.

Krystian Marciniak
Kierownik ds. sprzedaży | Papis i Wspólnicy Sp. j.

Szkolenie bardzo aktywnie przebiegało. Dużo ciekawych rzeczy oraz sposobów na wykorzystanie ich w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Z całym przekonaniem mogę polecić. Pani (...)

Szkolenie bardzo aktywnie przebiegało. Dużo ciekawych rzeczy oraz sposobów na wykorzystanie ich w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Z całym przekonaniem mogę polecić. Pani Beata - przemiła, bardzo dobrze przygotowana, szkolenie na najwyższym poziomie :) Zarządzanie sobą w czasie, 20-21.03.2018r, Poznań - Komorniki

Patrycja Linkiewicz-Perka
Pracownik biurowy | GB Automotive Poland Sp. z o.o.

Szkolenie polecam - warte zainteresowania, gdy ktoś chce ułożyć lepiej swój czas pracy. Prowadząca bardzo sympatyczna, prowadzi wesoło szkolenie przez co wiedza lepiej się wchł(...)

Szkolenie polecam - warte zainteresowania, gdy ktoś chce ułożyć lepiej swój czas pracy. Prowadząca bardzo sympatyczna, prowadzi wesoło szkolenie przez co wiedza lepiej się wchłania. Zarządzanie sobą w czasie, 20-21.03.2018r, Poznań - Komorniki

Katarzyna Urbaniak
Kierownik księgowości | GB Automotive Poland Sp. z o.o.

Przeprowadzone szkolenie oceniam bardzo dobrze. Trenerka wykazała się wiedzą merytoryczną w widoczny sposób popartą praktyką. Nie odczułem silnego oddziaływania na mnie jako osobę i to pozwolił(...)

Przeprowadzone szkolenie oceniam bardzo dobrze. Trenerka wykazała się wiedzą merytoryczną w widoczny sposób popartą praktyką. Nie odczułem silnego oddziaływania na mnie jako osobę i to pozwoliło mi w spokojny sposób popatrzeć na rzeczy które mam do zrobienia po odbyciu szkolenia. Dziękuje. Zarządzanie sobą w czasie, 10-11.10.2017r, Warszawa

Adrian Sabuk
właściciel firmy | AG Serwis s.c.

Pani Beata jest odpowiednią osobą do prowadzenia tego typu szkoleń. Zauważalny pełen profesjonalizm w tym co robi. Ze szkolenia wynoszę pełną satysfakcje, że brałam w nim (...)

Pani Beata jest odpowiednią osobą do prowadzenia tego typu szkoleń. Zauważalny pełen profesjonalizm w tym co robi. Ze szkolenia wynoszę pełną satysfakcje, że brałam w nim udział. Narzędzia, które otrzymałam wdrożyć w swoją prace codzienną, ale też i życie prywatne :). Szkolenie prowadzone na bardzo wysokim poziomie, forma szkolenia również. Zarządzanie sobą w czasie, 10-11.10.2017r, Warszawa

Beata Fójcik
Doradca | Multiko S.C.

Doskonałe szkolenie w temacie czasu i zarządzania nim. Proponuje dobre i praktyczne techniki poprawy efektywności pracy. Polecam wszystkim mającym stale za mało czasu. Zarządzanie (...)

Doskonałe szkolenie w temacie czasu i zarządzania nim. Proponuje dobre i praktyczne techniki poprawy efektywności pracy. Polecam wszystkim mającym stale za mało czasu. Zarządzanie sobą w czasie, 10-11.10.2017r, Warszawa

Anna Maliszewska
Prezes Zarządu | International Trilingual School of Warsaw

Szkolenie bardzo udane. Uświadomiło mi, że planowanie, delegowanie zadań ułatwia życie, oszczędza znacznie czas. Teraz nie będzie dla mnie trudnych zadań. Wszystko da się zrobić, (...)

Szkolenie bardzo udane. Uświadomiło mi, że planowanie, delegowanie zadań ułatwia życie, oszczędza znacznie czas. Teraz nie będzie dla mnie trudnych zadań. Wszystko da się zrobić, tylko trzeba się dobrze zorganizować.

Agnieszka Daniel
spec. ds. sprzedaży | Multiko S. C.

Opinie Google o firmie WITALNI
Ewa Skowron
Ewa Skowron
25/07/2022
Uczestniczyłam w szkoleniu "Jak Komunikować Podwyżkę Cen Klientom?" Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób i bardzo merytoryczny, poparty ćwiczeniami i przykładami. Wykładowca- Leszek Sergiel- zadbał o dobrą atmosferę, odpowiadał na bieżąco na pytana lub uwagi. Wszystko na 5 gwiazdek! Polecam
Małgorzata Banaszek
Małgorzata Banaszek
25/07/2022
Witam, Jestem po szkoleniu "Jak komunikować podwyżkę cen klientom". Szkolenie zgodne z tematyką oraz co to jest cena. Informacje przekazywane były bardzo przejrzyste i zawsze oparte na przykładach. Pan prowadzący sympatyczny i potrafiący zaangażować uczestników do dyskusji. W przyszłym miesiącu czeka mnie kolejne szkolenie z platformy Witalni.pl... Gorąco polecam skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.
Jarosław Żywicki
Jarosław Żywicki
25/07/2022
Uczestniczyłem w szkoleniu "Jak Komunikować Podwyżkę Cen Klientom?" Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Zakres tematyczny szkolenia zrealizowany. Przystępny sposób przekazywana wiedza przez komunikatywnego wykładowcę- Leszek Sergiel- z dużą wiedzą i umiejętnością, przy czym od razu weryfikującego wątpliwości w trybie rzeczywistym i udzielającym odpowiedzi. Wszystko na 5 gwiazdek!” Polecam JZY
Roman Chochorowski
Roman Chochorowski
12/03/2022
Dziękuję bardzo za możliwość uczestnictwa w szkoleniu , treningu prowadzonym przez Pana Leszka Sergiel z firmy Witalni "Trudny Klient". Szkolenie, trening prowadzony on-line w grupie przedstawicieli kilku firm, teoretycznie o odmiennych profilach, ale z podobnymi zagadnieniami, problemami. Prowadzący angażując wszystkich uczestników praktycznie, potrafił dopasować się do indywidualnych wymagań uczestników związanych z specyfiką każdej z firm i każdego uczestnika. Duży , szeroki zakres tematyki, przekazywanej w bardzo przystępny sposób, z uwzględnieniem praktycznej specyfiki różnych klientów. Sześć godzin, naprawdę trudnej tematyki podanej w niesamowicie przystępny sposób, zrealizowane zostało dosłownie w moment. Bardzo duża wiedza praktyczna i teoretyczna trenera, i sposób podania praktycznie przyjazny dla każdego. Dziękuję za to pierwsze spotkanie. Dziękuję prowadzącemu, ale pracownikom firmy organizujący spotkanie. Dziękuję i pozdrawiam bardzo Serdecznie. Romek Chochorowski
Karolina Kozłowska
Karolina Kozłowska
21/08/2021
Bardzo dziękuję za szkolenie. Pan Leszek- świetny człowiek. Jeśli ktoś waha się czy takie szkolenie może mu się przydać- proszę się nie zastanawiać tylko brać w ciemno. Bardzo dużo informacji- bardzo przydatnych!
Błażej Kwiatkowski
Błażej Kwiatkowski
13/03/2021
Polecam! Bardzo ciekawa oferta 😊
Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
13/05/2020
Kilka tygodni temu uczestniczyłem w wirtualnym szkoleniu dla Menadżerów. Szkolenie prowadzone przez profesjonalnego trenera, było bardzo pomocne i odpowiedziało na wiele zagadnień, które chciałem poruszyć. Wiedza wyniesiona ze szkolenia została wprowadzona w życie od momentu jego zakończenia. Już widzę efekty. Bardzo POLECAM!
Standardy Jakości firmy WITALNI
Ocena Jakości firmy WITALNI

CO OTRZYMASZ INWESTUJĄC W SZKOLENIE Z ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE?

CO OTRZYMASZ W TRAKCIE SZKOLENIA ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE?

 • Możliwość wchodzenia w interakcję z trenerem prowadzącym i swobodnego zadawania pytań!
 • Komplet opracowanych materiałów szkoleniowych w pliku PDF.
 • Program szkoleniowy opracowany zgodnie ze Standardem Usług Szkoleniowych 2.0 (SUS 2.0).
 • Możliwość rozbudowy sieci kontaktów (networking), dzięki różnorodnej grupie szkoleniowej.

CO OTRZYMASZ PO SZKOLENIU?

 • Imienny Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
 • Bezpłatne wsparcie doradcze trenera do 6 miesięcy po szkoleniu.
 • Po ukończonym szkoleniu trener prześle drogą mailową m.in. bibliografie i dodatkowe materiały edukacyjne.
 • Specjalne okazje promocyjne – dostępne jedynie dla Klientów Witalnych.

 • Szkolenie wpisane do Bazy Usług Rozwojowych z możliwością dofinansowania.

 • Szkolenie zgodne ze Standardem Usług Szkoleniowych 2.0 (SUS 2.0).

 • Trener prowadzący z potwierdzonymi kompetencjami.

JAK REALIZUJEMY INTERAKTYWNE SZKOLENIA ONLINE?

.

 • Spotkanie na żywo w wirtualnej sali szkoleniowej.
 • Mała grupa Uczestników (do 15 osób), aby zagwarantować komfort wypowiedzi.
 • Szkolenie realizowane jest na sprawdzonej i łatwej w obsłudze platformie bez zakłóceń (Zoom).
 • Przed spotkaniem każdy Uczestnik otrzyma zaproszenie i instrukcję obsługi platformy Zoom.
 • Przez cały okres realizacji szkolenia zapewniamy wsparcie techniczne.
 • Aby zachować interaktywność szkolenia wykorzystujemy narzędzia, takie jak m.in.:
  • Interaktywna tablica (Whiteboard),
  • Dedykowane pokoje do podziału Uczestników na grupy zadaniowe.
  • Dyskusje moderowane i burze mózgów.
  • Multimedialna prezentacja obrazująca omawiane zagadnienia.
  • Ćwiczenia i projekty na żywo pod okiem trenera.

 • 2-dniowe szkolenie online realizowane w godz. 09:00-15:00.

 • W ramach powyższych godzin przewidziane są 10-15 minutowe przerwy.

 • Interaktywna platforma Zoom.

Zorganizuj te szkolenie w swojej firmie.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną

Klienci Witalnych

Poznaj naszych Klientów, przewijając logotypy w prawo lub lewo

Zobacz zdjęcia jak wyglądały poprzednie edycje szkolenia "Zarządzanie sobą w czasie"?

 

Zarządzanie sobą w czasie – kilka najczęściej zadawanych pytań

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie z zarządzania czasem?

Nasze szkolenie z zarządzania czasem to dużo więcej niż popularne techniki planowania. Pomożemy Ci odkryć Twój indywidualny styl zarządzania czasem, pokażemy jakie aplikacje pomogą Ci być bardziej produktywnym i jak osiągnąć trwałą zmianę poprzez rozwijanie nawyków.

Jak zarządzanie sobą w czasie pomoże mi w pracy?

Zarządzanie sobą w czasie to jedna z kluczowych kompetencji w biznesie w obecnych czasach. Zadań wciąż jest więcej niż czasu do dyspozycji, by się z wszystkim wyrobić. Co chwilę ktoś (szef, ważny klient) czegoś od nas wymaga. Nawet jeśli wiemy, co należy zrobić, często brakuje nam motywacji by się tym zająć. Trudne zadania odkładamy na potem. To wszystko sprawia, że umiejętność dobrego zarządzania sobą w czasie staje się kluczowa. Pozwoli Ci wybrać priorytety i konsekwentnie się ich trzymać. A dzięki temu osiągniesz lepsze rezultaty w krótszym czasie.

Zarządzanie czasem to temat, który bardzo mnie interesuje. Czy szkolenie to dobry sposób rozwijania umiejętności w tym zakresie?

Tak. Szkolenie da Ci możliwość poznania wielu ważnych tematów dotyczących zarządzania czasem: mity dotyczące produktywności, metodę Getting Things Done, technikę Pomodoro, zasadę Pareto, samodyscyplinę, nawyki, krzywa REFA czy tryb aktywności dobowej. Jeśli któryś z nich szczególnie Cię zainteresuje, zawsze będziesz mógł / mogła umówić się z trenerem na indywidualny trening.

Sprawdź nasze artykuły na temat zarządzania czasem

NIE DAJ SIĘ POŻREĆ… CZYLI POŻERACZE CZASU W PRACY. Benjamin Franklin mawiał, że czas to pieniądz. Prawda jest jednak bolesna, gdyż czas to przede wszystkim nasze życie…

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

PRZEGLĄD 5 NAJCIEKAWSZYCH APLIKACJI ZWIĘKSZAJĄCYCH PRODUKTYWNOŚĆ I ZARZĄDZANIE CZASEM. Efektywne zarządzanie czasem to niezwykle pożądana kompetencja…

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

PRZYDATNE METODY ORAZ TECHNIKI ZARZĄDZANIA CZASEM. Poznaj troszkę wiedzy na temat zarządzania czasem i popularnych technik!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

UZYSKAJ NA TO SZKOLENIE DOFINANSOWANIE W WYSOKOŚCI NAWET DO 80%. Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie na to szkolenie ze środków UE.

Dofinansowanie szkoleń

CHCIAŁBYŚ ZORGANIZOWAĆ SZKOLENIE O TEJ LUB INNEJ TEMATYCE?
WYPEŁNIJ FORMULARZ ORGANIZACJI SZKOLENIA ZAMKNIĘTEGO.

Kontakt w sprawie szkolenia

Masz pytania związane z tym szkoleniem? Z chęcią na nie odpowiemy!

71 757 52 19

Zadzwoń do nas

Możesz również zadać dowolne pytanie wysyłając do nas wiadomość e-mail

ZADAJ PYTANIE

Katarzyna Sergiel
Opiekun szkolenia