Skuteczne negocjacje czyli jak negocjować świadomie, chętnie i skutecznie?

Najbliższy termin: 22–23.05.2018 Wrocław Dołącz do szkolenia

Szkolenie z negocjacji w biznesie – Praktyczny kurs negocjacji

 

 

Program zaprojektowany na negocjacyjny obszar sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem jego psychologicznego aspektu, uczestników negocjacji oraz technik budowania spójnego wizerunku w roli negocjatora. Połączenie wiedzy i umiejętności jakie wynieśliśmy z dziedzin negocjacji, mediacji, sprzedaży oraz psychologii behawioralnej – pozwoliło nam przygotować program, który stanowi unikalną wartość na polskim rynku szkoleń.

Szkolenie z negocjacji handlowych, to intensywny trening po którym każdy uczestnik spojrzy na siebie w roli Negocjatora zupełnie inaczej – zacznie negocjować świadomie, chętniej i skuteczniej niż dotychczas, ciesząc się szacunkiem i zaufaniem swoich Partnerów. Uczestnicy odnajdą w szkoleniu oprócz bogatego arsenału nowych technik również unikalne metody pracy nad rolą negocjatora, stanowiące kluczowe kompetencje do nowoczesnego i przede wszystkim skutecznego negocjowania w relacjach handlowych.

Kto może skorzystać ze szkolenia?

  • PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

  • KADRA ZARZĄDZAJĄCA SPRZEDAŻĄ

  • WŁAŚCICIELE FIRM

  • OSOBY NEGOCJUJĄCE WARUNKI WSPÓŁPRACY

  • OSOBY PROWADZĄCE NEGOCJACJE ZAKUPOWE

Tematy szkolenia

Jak przygotować się do roli Negocjatora?

Podczas szkolenia z negocjacji przejdziesz interaktywny test pozwalający określić Twoje naturalne zasoby co do stylu negocjowania. Poznasz niezbędne narzędzia do tworzenia roli negocjatora wykorzystując, aż 9 Twoich osobistych zasobów. Dowiesz się czym naprawdę jest asertywność – stany Ego i jak się po nich poruszać.

Jakie zasady panują w negocjacjach i jak je wykorzystywać?

Dowiesz się jakie są główne zasady postępowania w negocjacjach, m.in. kiedy i w jaki sposób ustępować w sposób korzystny dla obu stron; poznasz kontr-techniki drugiej strony, jak i techniki, dzięki którym Oponent staje się Partnerem.

Jak prowadzić negocjacje handlowe, zakupowe, biznesowe?

Poznasz i zrozumiesz różne style negocjacji oraz w jakich okolicznościach i których warto używać. W świadomy sposób będziesz potrafił dobierać odpowiednie style do sytuacji.

Jak świadomie rozpoznawać etapy i procesy negocjacyjne?

Poznasz pojęcia jak: BATNA (Best Alternative To a Negotiated Agreement), ZOPA (Zone of Possible Agreement) – dowiesz się jak prawidłowo je zrozumieć oraz używać mądrze i skutecznie. Poznasz wiążące się z nimi szanse i zagrożenia.

Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?

Podczas szkolenia przećwiczysz umiejętności związane z zarządzaniem konfliktami, nauczysz się jak doprowadzać do zgody w wyjątkowo trudnych kwestiach, neutralizować wpływ czynników destabilizujących proces negocjacyjny oraz jak rozpoznawać intencje partnerów.

Jak stosować taktyki i scenariusze negocjacyjne?

Podczas warsztatów otrzymasz nasze autorskie strategie i taktyki negocjacyjne – które są jednymi z kluczowych wartości szkolenia. Dzięki tym narzędziom i Twoim zaangażowaniu nauczysz się skutecznie negocjować – zawodowo, prywatnie i… sam ze sobą.

Głosy wspierające i sabotujące pozycję w negocjacjach

Poruszymy temat czynników wspierających i osłabiających Twoją pozycje w negocjacjach. Dowiesz się w jaki sposób budować silną pozycję negocjacyjną i jak może postrzegać Cię twój partner.

Rozpoznawanie intencji partnera w negocjacjach

Na szkoleniu pokażemy w jaki sposób odczytywać zachowanie partnera – nauczysz się o czym naprawdę mówi i co chce Ci przekazać w negocjacjach.

Skuteczne negocjacje
5 (100%) 4 votes

Czytaj więcej

Korzyści

Zostaniesz odpowiednio przygotowany do roli negocjatora – zidentyfikujesz swoje naturalne zasoby i nauczysz się z nich korzystać, tak aby skutecznie Cię wspierały podczas rozmów handlowych.

Pogłębisz wiedzę w zakresie psychologicznych aspektów negocjacji, mediacji, sprzedaży.

Przejdziesz przez cały proces negocjacji, poznasz jego etapy, będziesz potrafił dobrać odpowiednią strategie i taktykę do danej sytuacji.

Na szkolenie zaprasza

Dawid Marecki

Świadomość swoich możliwości to dobry początek w kierunku zmian

Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami (…). Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe, które będą dla nich wsparciem w późniejszej pracy. Program szkoleń został dostosowany do potrzeb (…) z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń dostosowanych do branży, którą reprezentuje LIGUM. Szkolenia cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników. Już wkrótce będziemy realizować kolejny cykl szkoleń dla menadżerów wyższego szczebla, a to najlepsza rekomendacja!
 
Piotr Walkowiak
Prezes Zarządu
Ligum
Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży”. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym jak i technicznym szkolenia. (…). Po pierwszym doświadczeniu szkoleniowym podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy.
Piotr Szymczak
Menedżer ds. Zarządzania Relacjami Biznesowymi
Grupa RMF FM

Zobacz pozostałe
opinie w naszych
Referencjach

Wartość
inwestycji

Szkolenie dostępne już od 1290,00 zł netto

Zapisz się na szkolenie do 30 lub 60 dni przed datą i zyskaj rabat w wysokości 100,00 lub 300,00 zł

*rabat zostanie uznany, przy wyborze właściwej daty szkolenia

1590 PLN
Zapisz się online Wydrkuj formularz

Korzyści

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia

2 dni szkoleniowe, które składają się z 15h aktywnego treningu umiejętności negocjacji oraz kompetencji interpersonalnych

Produkt szkoleniowy wysokiej jakości co potwierdzają opinie naszych Klientów

Komplet profesjonalnych materiałów i opracowań szkoleniowych

Dwudaniowy obiad oraz serwis kawowy wraz z poczęstunkiem

Obiekty o wysokim standardzie w pełni przystosowane do potrzeb uczestników

Komfortowe warunki szkoleniowe dzięki małym grupom uczestników

Najbliższe terminy

22–23 .05.18
Wrocław Dawid Marecki
26–27 .09.18
Gdańsk Dawid Marecki
14–15 .11.18
Kraków Dawid Marecki

Wrocław

najbliższe szkolenie:

22–23 .05.2018
Sala konferencyjna Witalni - Ostrowskiego 7 lok. 311 Sprawdź w Google Maps

Gdańsk

najbliższe szkolenie:

26–27 .09.2018
Hotel Focus Gdańsk***, ul. Elbląska 85, 80-718 Gdańsk Sprawdź w Google Maps

Kraków

najbliższe szkolenie:

14–15 .11.2018
VIENNA HOUSE EASY CRACOW ul. Przy Rondzie 2, 31-547 Kraków Sprawdź w Google Maps

Jesteś zainteresowany innym terminem?

Zostaw kontakt, a powiadomimy Cię o nowych terminach

Sprawdź opinie z ostatniego szkolenia!

Najlepsze szkolenie w jakim dotychczas uczestniczyłem. Kreatywność trenera w odgrywaniu scen imitujących rzeczywiste negocjacje... bezcenna! Dwudniowe szkolenie z dużą dawką wiedzy a przekaz materiału z pamięci, (...)

Najlepsze szkolenie w jakim dotychczas uczestniczyłem. Kreatywność trenera w odgrywaniu scen imitujących rzeczywiste negocjacje... bezcenna! Dwudniowe szkolenie z dużą dawką wiedzy a przekaz materiału z pamięci, płynny i sprawny. W końcu praktyczne podejście do tematu. A poza tym spora doza życiowego, naturalnego spojrzenia na tematykę negocjacji i "czytania" drugiej strony oraz stosowania technik zależnie od typu osobowości. Wielokrotnie rozczarowany szkoleniami,
tym razem z przyjemnością polecam "W roli głównej - Negocjator" jak również firmę Witalni!


Marcin Cieszyński kierownik ds. zaopatrzenia | Vetrex Sp. z o.o.

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "W roli głównej: Negocjator" we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do wykorzystania w (...)

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "W roli głównej: Negocjator" we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do wykorzystania w praktyce. Polecam, ze względu na prowadzącego, który stworzył świetną atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kompetencji.

Paweł Szponik Przedstawiciel Handlowy | CzeMar sp. z o.o.

Szkolenie: ciekawe, niesztampowe, pomocne, dobra tematyka, Trener: profesjonalny, interesujący, kompetentny, zabawny

Szkolenie: ciekawe, niesztampowe, pomocne, dobra tematyka, Trener: profesjonalny, interesujący, kompetentny, zabawny

Aneta Ostrowska-Malczyk Gaz Petrol Sp. z o.o.

Szkolenie bardzo ciekawe. Dużo informacji merytorycznych. Prowadzący potrafi zaciekawić słuchacza, odpowiada na wszystkie pytania. Chętnie dzieli się doświadczeniem osobistym, które uwierzytelnia informacje ze szkolenia. (...)

Szkolenie bardzo ciekawe. Dużo informacji merytorycznych. Prowadzący potrafi zaciekawić słuchacza, odpowiada na wszystkie pytania. Chętnie dzieli się doświadczeniem osobistym, które uwierzytelnia informacje ze szkolenia. Bardzo przyjemne, ciekawe i kreatywne ćwiczenia. Prowadzący umiał odpowiednio zachęcić do udziału oraz tak wpłynąć pozytywnie na osobę, że nawet jak obawiał się, lub czuł lęk przed występem publicznym i tak brał udział w zadaniu.

Ewelina Ziebura Specjalista ds. zamówień publicznych i gospodarki odpadami | SG Synergia Sp. z o.o. S.K.A.

Dawid ma bardzo dużą wiedzę – również popartą wieloletnią praktyką, przez co bardzo trafiają do mnie jego tezy. Szkolenie bardzo ciekawe, inspirujące – na pewno przydatne w mojej pracy. Wiedza (...)

Dawid ma bardzo dużą wiedzę – również popartą wieloletnią praktyką, przez co bardzo trafiają do mnie jego tezy. Szkolenie bardzo ciekawe, inspirujące – na pewno przydatne w mojej pracy. Wiedza przekazywana w bardzo interesujący (zapamiętywalny) sposób – SUPER! Moim zdaniem mogłoby być więcej scenek do przećwiczenia.

Marzena Serafińska Prezes Zarządu | DENTAL COLOR

Pan Dawid Marecki wykazał się dużym zaangażowaniem w trakcie szkolenia i często wchodził w kontakt z uczestnikami (wciągając ich do rozmowy). Z mojego punktu widzenia, (...)

Pan Dawid Marecki wykazał się dużym zaangażowaniem w trakcie szkolenia i często wchodził w kontakt z uczestnikami (wciągając ich do rozmowy). Z mojego punktu widzenia, szczególnie II dzień szkolenia przyniósł informacje, jakich oczekiwałem - praktyczne sytuacje - ich symulacja i proponowane zachowanie w kontakcie z partnerem negocjacji. Uważam, że jeszcze lepszym byłoby prowadzenie szkoleń dla grup osobowych z jednej branży. Wówczas jeszcze lepiej można by dopasować (zamodelować), sytuacje występujące życiu uczestników szkolenia.

Paweł Babiarz Specjalista ds. wycen i rozliczeń | ECO-BAZA PW

opinia szkolenie z negocjacji opinia szkolenie z negocjacji
opinia szkolenie z negocjacji opinia szkolenie z negocjacji

Jak wyglądały poprzednie edycje szkolenia „W roli głównej: Negocjator”?

uczestnicy szkolenia z negocjacji

ćwiczenie z negocjacji

negocjacje biznesowe scenka

na szkoleniu z negocjacji - cała sala

negocjacje biznesowe scenki

szkolenie z negocjacji uczestnicy

Szkolenie z negocjacji – kilka najczęściej zadawanych pytań

Na co dzień prowadzę negocjacje cenowe – co zyskam biorąc udział w szkoleniu i czy jest to typowe szkolenie negocjacji handlowych?

Negocjacje handlowe oraz obrona własnej ceny produktu lub usługi, to jedne z najczęściej spotykanych sytuacji, w której świadomie negocjujemy. Niezależnie czy są to negocjacje przez telefon czy bezpośrednie (na spotkaniu handlowym) – na naszym szkoleniu otrzymasz konkretne techniki związane z negocjacją ceny, jej obroną oraz przećwiczysz sytuacje negocjacyjne. Poznasz kilka cennych zasad – popartych badaniami oraz wieloletnim doświadczeniem negocjacyjnym Trenera.

Czy jeśli prowadzę negocjacje zakupowe to szkolenie będzie dla mnie?

„W roli głównej: negocjator” nie jest typowym szkoleniem z negocjacji zakupowych, ale osoby które odpowiedzialne są za współprace i negocjacje z dostawcami, również znajdą w nim cenne i praktyczne wskazówki dla siebie. Kurs negocjacji w dużej mierze dotyczy tego, aby uzyskiwać w rozmowach z Partnerami zakładane cele – bez szczególnego podziału i wyróżnienia strony negocjacji – osoby, które na co dzień zajmują się zakupami ukończą szkolenie otrzymując praktyczne narzędzia dostosowane do ich sposobu pracy, jak również branży w której pracują. Dział zakupów jest szczególnie ważny i istotnie wpływa na optymalizacje kosztów w całej firmie – warto więc, rozważyć udział w tego typu szkoleniu z negocjacji.

Nie zajmuje się sprzedażą, ani zakupami. Szukam szkolenia z negocjacji biznesowych – czy dobrze trafiłem?

Niezależnie co negocjujemy – podczas 2-dniowego szkolenia budujemy rolę negocjatora, zaczynając od analizy transakcyjnej, a kończąc na praktycznych scenkach. Jeśli szukasz szkolenia z negocjacji biznesowych, bo np. zależy Ci aby współpracownik wykonywał obowiązki w należyty sposób, kontrahent wywiązywał się z terminów lub przedmiotem negocjacji jakie prowadzisz są ustalenia stron na umowie – możesz mieć pewność, że tego typu sytuacje również zostaną omówione i przećwiczone podczas warsztatu.

Szkolenie z negocjacji – dlaczego warto wziąć udział?

Dużym atutem niniejszego szkolenia z negocjacji jest jego forma warsztatowa. Przed kursem, każdy z uczestników wyplenia ankietę online, w której może opisać sytuacje negocjacyjne z którymi spotkał się do tej pory – dzięki czemu Trener może przygotować case study w odniesieniu do konkretnych sytuacji i doświadczeń poszczególnych osób. Dużą wartością szkolenia jest możliwość przećwiczenia sytuacji negocjacyjnych, z którymi uczestnik ma do czynienia „na co dzień” w swojej pracy. Osoby, które skorzystały do tej pory podkreślały i najwyżej oceniały sposób prowadzenia zajęć oraz to, że przedstawiona teoria, ma zawsze odzwierciedlenie w konkretnych przykładach. Zatem na szczególną uwagę zasługuję osoba trenera. (więcej na temat osoby prowadzącej – Dawida Mareckiego – można przeczytać na tej stronie). Zaangażowanie, praca z grupą oraz sposób prowadzenia zajęć znacząco wpływa na jakość warsztatu i satysfakcję uczestników.

Znasz kogoś kto mógłby dowiedzieć się nowych rzeczy na szkoleniu?

Podziel się:

Uzyskaj na to szkolenie dofinansowanie w wysokości nawet do 80%.

Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie na to szkolenie ze środków UE

PRZEJDŹ DO STRONY Z INFORMATOREM