(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Nasi partnerzy

LIVESPACE CRM

Od 2013 roku w Witalnych korzystamy z systemu LiveSpace CRM. Dlaczego akurat Livespace? Na system trafiliśmy na przełomie 2012/2013 roku, szukając narzędzia, które pozwoliłby nam jeszcze lepiej pracować z Klientami w segmencie B2B i szukając alternatywy dla dotychczasowego systemu, który wówczas niczym praktycznie nie różnił się od archaicznego excela.

Możliwość dopasowania niektórych sekcji systemu do naszej szkoleniowej działalności jeszcze bardziej sprawiło, że system doskonale działa do dnia dzisiejszego. Liczba aktualizacji i integracji, które były dodawane do systemu na przestrzeni lat była dość duża i również pokazała że Livespace jest systemem, który jest stale rozwijany i idzie z duchem czasu. Więcej na temat livespace sprawdź na ich stronie promującej aplikację.

 


WHITEPRESS.PL

WhitePress.pl to duża, międzynarodowa platforma marketingowa wspierające działania związane z content/influencer marketingiem. Polecamy!


Chciałbyś zostać naszym partnerem i umieścić swoją wizytówkę? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!