Wywieranie wpływu w sprzedaży czyli jak finalizować sprzedaż i rozpoznawać manipulacje klientów

Najbliższy termin: 29–30.05.2018 Łódź Dołącz do szkolenia

Szkolenie sprzedażowe z elementami nlp
zaawansowane warsztaty nlp z wywierania wpływu

Celem szkolenia jest wyposażenie handlowców w narzędzia socjotechniczne, które w etyczny sposób pomogą im wywierać wpływ na klientów, bronić proponowanych cen oraz szybciej/skuteczniej finalizować rozpoczęte procesy sprzedaży. Szkolenie kierowane jest głównie do rynku B2B.

Po szkoleniu uczestnicy będą świadomi zaawansowanych technik wywierania wpływu, otrzymają gotowe wzorce i materiały do zastosowania w praktyce. Dodatkowo, nauczą się rozpoznawać i niwelować skutki manipulacyjnych gier klientów mających na celu np. uległość sprzedawcy, rezygnację ze swojego stanowiska czy osiągnięcia wyłącznie korzystnych warunków transakcji dla klienta. Dzięki poznanym umiejętnościom, skuteczniej zmotywują klientów do podjęcia decyzji i szybciej sfinalizują rozpoczęte procesy sprzedaży

Kto może skorzystać ze szkolenia?

  • PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

  • OSOBY PRACUJĄCE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

  • OSOBY KONTAKTUJĄCE SIĘ Z KLIENTEM PRZEZ TELEFON

  • KADRA ZARZĄDZAJĄCA SPRZEDAŻĄ

  • KONSULTANCI I DORADCY KLIENTA

Tematy szkolenia

Jak budować pozycję partnera w rozmowie z klientem, wiedząc, że tak naprawdę to on płaci pensję?

W relacjach biznesowych każda ze stron oczekuje osiągnięcia określonych korzyści. Rolą handlowca jest zaspokojenie oczekiwań Klienta. Tylko handlowiec znający swoją wartość oraz korzyści wynikające z produktu/usługi jest w stanie sukcesywnie realizować transakcję, uwzględniając interesy obu stron. Ten moduł szkolenia nlp odpowiada na pytanie, jak to osiągnąć i nie realizować zamówienia wyłącznie na warunkach klienta.

Jakie są obszary wywierania wpływu na ludzi?

Czy możemy powstrzymać się od wywierania wpływu? Odpowiedź jest jednoznaczna. Wpływ na innych wywieramy bez przerwy niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy nie. Na tym etapie szkolenia jego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, na jakich obszarach możemy wpływać na innych i budować relację z klientami.

Jaka jest rola mowy ciała, słów i zależności psychologicznych w narzędziach socjologicznych?

Ten moduł szkolenia definiuje rodzaje komunikatów, jakie wysyłamy do innych osób i wskazuje na ich praktyczne oddziaływanie. Możemy porozumiewać się na poziomie treści, mowy ciała oraz zależności przestrzennych. Świadomość tych obszarów oraz spójność w ich stosowaniu ma ogromny wpływ na to jak jesteśmy odbierani i czy będziemy w stanie zbudować trwałe relacje oparte na zasadzie partnerstwa.

Na czym polega stosowanie socjotechnik nlp w praktyce?

Narzędzia socjotechniczne są stosowane przez Klientów zarówno w sposób świadomy, jak i bez świadomości ich wykorzystywania. Niezależnie od tego czy zostaną użyte, świadomie czy nie, zazwyczaj prowadzą do osiągnięcia przez klientów tych samych efektów.

Jak rozpoznawać prowadzone gry ze strony klientów i odczytać ich zamiary, aby unikać manipulacji?

Podstawą do obrony jest umiejętność rozpoznania postaw i gier manipulacyjnych. Podczas tego modułu uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak właściwie czytać i reagować na socjotechniczne gry ze strony klientów, po to by móc dopasować ofertę do ich potrzeb i efektywniej planować komunikację.

Zamykanie sprzedaży, jako jeden z elementów procesu sprzedażowego?

Zamykanie transakcji, to jeden z etapów procesu sprzedażowego, którego najbardziej obawiają się handlowcy. Najczęstsze pytanie odnoszące się do tych zagadnień brzmi – kiedy i jak finalizować transakcję? Podczas tego modułu szkolenia nlp uczestnicy dowiedzą się: jak rozpoznać te oznaki, jakich socjotechnik przy zamykaniu transakcji użyć, aby sprzedać najkorzystniej.

Wywieranie wpływu w sprzedaży
5 (100%) 2 votes

Czytaj więcej

Korzyści

Ćwiczenia pod okiem trenera podczas warsztatu nlp, pomogą Ci lepiej utrwalić sobie poznane wzorce i narzędzia do pracy z klientem.

Trener, za pomocą studium przypadku pokaże Ci, jak wypracować rozwiązania, poprzez które osiągniesz sukces w finalizowaniu sprzedaży.

Rozwiniesz w sobie umiejętność reagowania na postawy manipulacyjne klientów, dzięki czemu poziom twojej asertywności wzrośnie oraz skuteczniej obronisz się przed wpływem innych osób.

Na szkolenie zaprasza

Krzysztof Michalak

Rozwijanie kompetencji to praca ciężka i systematyczna, ale słuszna

Na szkolenie zaprasza

Leszek Sergiel

trener prowadzący

Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży”. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym jak i technicznym szkolenia. (…). Po pierwszym doświadczeniu szkoleniowym podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy.
Piotr Szymczak
Menedżer ds. Zarządzania Relacjami Biznesowymi
Grupa RMF FM
Pragniemy podkreślić profesjonalizm świadczonych usług i dostosowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Poziom merytoryczny, jak i sposób prowadzenia zajęć pozwolił na podniesienie kwalifikacji zarówno zawodowych, jak i interpersonalnych naszych pracowników. (…) prowadzący zajęcia wykazał się doświadczeniem, profesjonalizmem i skutecznością w przekazywaniu wiedzy, stwarzając jednocześnie przyjemną atmosferę szkoleń. W związku z tym możemy rekomendować usługi firmy Witalni-Szkolenia tym, którym zależy na rzetelnie prowadzonych i interesujących szkoleniach.
Firma ZAKMED

Zobacz pozostałe
opinie w naszych
Referencjach

Wartość
inwestycji

Szkolenie dostępne już od 1190,00 zł netto

Zapisz się na szkolenie do 30 lub 60 dni przed datą i zyskaj rabat w wysokości 100,00 lub 300,00 zł

*rabat zostanie uznany przy wyborze właściwej daty szkolenia

1490 PLN
Zapisz się online Wydrkuj formularz

Korzyści

Komplet profesjonalnych materiałów i opracowań szkoleniowych

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia

Produkt szkoleniowy wysokiej jakości co potwierdzają opinie naszych Klientów

Dwudaniowy obiad oraz serwis kawowy wraz z poczęstunkiem

2 dni szkoleniowe, które składają się z 15h aktywnego treningu umiejętności sprzedażowych oraz wykładu

Obiekty o wysokim standardzie w pełni przystosowane do potrzeb uczestników

Komfortowe warunki szkoleniowe dzięki małym grupom uczestników

Sprawdź opinie z ostatniego szkolenia!

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Warunki do nauki znakomite, zarówno pod względem miejsca, jak również przesympatycznej atmosfery. Jeżeli chodzi o plan zajęć, to zawsze był czas na (...)

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Warunki do nauki znakomite, zarówno pod względem miejsca, jak również przesympatycznej atmosfery. Jeżeli chodzi o plan zajęć, to zawsze był czas na wolne wnioski mimo rozpoczętego tematu. Zdecydowanie polecam wszystkim takie szkolenie, ponieważ jestem pewny, że poprawiło to moje kompetencje oraz umiejętności sprzedażowe.

Wywieranie wpływu w Sprzedaży – 13-14.06.2017, Poznań

Michał Wabno Handlowiec | STOBERG

Szkolenia „Wywieranie wpływu w Sprzedaży” pokazuje znane zagadnienia w praktycznym świetle. Wiedza poparta masą przykładów z praktyki, pomaga zrozumieć teorię, ćwiczenia umożliwiają zmierzenie się z (...)

Szkolenia „Wywieranie wpływu w Sprzedaży” pokazuje znane zagadnienia w praktycznym świetle. Wiedza poparta masą przykładów z praktyki, pomaga zrozumieć teorię, ćwiczenia umożliwiają zmierzenie się z tematem twarzą w twarz, a bardzo sympatyczna atmosfera i pomocne materiały szkoleniowe sprawiają, że ta wiedza zostanie na dłużej. W razie co, zawsze będzie można do niej wrócić.

Wywieranie wpływy w Sprzedaży – 13-14.06.2017, Poznań

Filip Szulski Przedstawiciel Handlowy | Tomafi

Oczekiwania spełnione. Informacje przekazane na wskroś profesjonalnie i jasno. Z całą pewnością będę jeszcze uczestniczył. Polecam.

Wywieranie wpływu w Sprzedaży – 13-14.06.2017, Poznań

Oczekiwania spełnione. Informacje przekazane na wskroś profesjonalnie i jasno. Z całą pewnością będę jeszcze uczestniczył. Polecam.

Wywieranie wpływu w Sprzedaży – 13-14.06.2017, Poznań

Mikołaj Wawrzynowicz Dyrektor Sprzedaży | MDM Group

Znasz kogoś kto mógłby dowiedzieć się nowych rzeczy na szkoleniu?

Podziel się:

Uzyskaj na to szkolenie dofinansowanie w wysokości nawet do 80%.

Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie na to szkolenie ze środków UE

PRZEJDŹ DO STRONY Z INFORMATOREM