{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-bhp\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-bhp\/","headline":"Szkolenia bezpieczeństwo i higiena pracy","datePublished":"2018-02-20T17:14:34+01:00","dateModified":"2018-08-08T09:57:08+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Szkolenia bezpieczeństwo i higiena pracy

Prowadzimy szkolenia bhp dla osób zarządzających, osób kierujących pracownikami i pracodawców.

Cyklicznie organizujemy szkolenia bhp do osób zarządzających i kierujących pracownikami i służby bhp w zakresie podstawowych i zaawansowanych aspektów prawnej ochrony pracy, najnowszych zmiany w prawie pracy, wypadków przy pracy, dokumentacji związanej z bhp.

Jakie tematy poruszamy na szkoleniach bhp dla służb bhp i osób zarządzających?

Na szkoleniach w zakresie bhp, poruszamy tematy związane m.in.: z oceną zagrożeń w wybranych procesach pracy, skutkach niewłaściwych warunków pracy, w tym odszkodowań np. z tytułu wypadku przy pracy i świadczeniach dla pracowników, jak i ogólnych procedur i przepisów w zakresie bhp. Szkolenia mają na celu edukacje i zapoznanie uczestnika z wiedzą w zakresie organizacji i kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków w pracy z wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Ponadto, w ofercie szkoleń mamy kursy dotyczące przepisów i dostosowywania różnych maszyn i urządzeń do minimalnych wymagań, eksploatacji czy potwierdzania świadectw kwalifikacyjnych. Szkolenia bhp prowadzimy we Wrocławiu i innych miastach Polski.

Poznaj kadrę prowadzącą szkolenia bhp we wrocławiu i innych miastach polski.

Szkolenia prowadzą eksperci specjalizujący się w zagadnieniach technicznego bezpieczeństwa pracy. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wykładowcy na uczelniach wyższych, pracownicy państwowych instytucji kontrolnych.
[kkstarratings]