{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-rozwoj-osobisty\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-rozwoj-osobisty\/","headline":"Szkolenia rozwój osobisty","datePublished":"2019-08-14T10:23:26+02:00","dateModified":"2019-08-21T15:19:56+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Szkolenia rozwój osobisty

Szkolenia w zakresie rozwoju osobistego receptą na sukces

Wiele osób związanych z biznesem i ludzi sukcesu, których spytamy o przepis na sukces odpowie nam dwoma słowami: rozwój osobisty. Nieustanne pogłębianie wiedzy, umiejętność dostrzegania szans oraz zarządzanie emocjami i praca nad własną osobą to klucz do sukcesu zawodowego. Warto zadbać o swoje kompetencje i rozwijać umiejętności w zakresie rozwoju osobistego.

Komu dedykowane są szkolenia z rozwoju osobistego?

Z takich szkoleń może skorzystać każdy, kto nie chce popaść w monotonię, jest wymagający i chętnie przyjmuje kolejne wyzwania. Wiele kursów jest też dedykowana osobom, które zauważają trudności w swoim życiu zawodowym: boją się negocjować, szybko się stresują czy też są nieasertywne. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością dopasujemy szkolenie do Państwa potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń i kursów w tematyce rozwój osobisty?

Podstawowym benefitem jest nabycie nowych umiejętności i kwalifikacji, które z pewnością wykorzystamy w karierze. Dzięki rozwojowi osobistemu nabędziemy zdolności, które zaprocentują nie tylko w nas samych, ale i w naszym otoczeniu biznesowym. Inną ważną kwestią jest poczucie komfortu psychicznego i świadomość, że potrafimy osiągać nowe, do tej pory odległe cele. Otworzymy się na nowe osoby, zyskamy pewność siebie i będziemy opanowani w nawet najbardziej stresujących sytuacjach zawodowych.

W jakiej sytuacji szkolenie okaże się pomocne?

W zależności od wybranego przez nas szkolenia, nowe umiejętności przydadzą się w rozmaitych dziedzinach życia. Mogą one podnieść nasze zdolności kontaktu z drugim człowiekiem, przez co pozyskamy nowych klientów oraz wywalczymy korzystniejsze warunki umów. Mogą również otworzyć niedostępne wcześniej horyzonty – nauczyć funkcjonowania w nowym modelu biznesowym czy też odkryć zdolność rozeznania potrzeb konsumenckich. Inwestując w szkolenie, inwestujemy w siebie oraz w najcenniejszy surowiec firmy – kapitał ludzki.

Szkolenia rozwój osobisty oferujemy m.in. w formie otwartej, jako szkolenia otwarte, a także dowolny temat możemy zrealizować w formie zamkniętej (na zamówienie).

Masz pytania związane z naszymi szkoleniami z rozwoju osobistego? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

INTERESUJĄ CIE SZKOLENIA Z ROZWOJU OSOBISTEGO? SPRWADŹ ARTYKUŁY POWIĄZANE:

[kkstarratings]