(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia dofinansowane

Szansa na wsparcie rozwoju w twojej firmie

Szkolenia dofinansowane z UE: Skorzystaj z okazji i uzyskaj nawet 80% finansowania dla działań rozwojowych w Twojej firmie. Poniżej przygotowaliśmy informację jak skorzystać z oferty szkoleń Witalnych i jak uzyskać dofinansowanie na nasze szkolenia.


Kto może skorzystać z programu?

Mikro przedsiębiorstwa,
osoby samozatrudnione
(do 10 osób zatrudnionych)

Małe
firmy
(do 50 osób zatrudnionych)

Średnie
przedsiębiorstwa
(do 250 osób zatrudnionych)

Duże firmy

Z programu korzystać mogą wszystkie mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Firma podlega również poszczególnym regulacjom zależnym od województwa, w którym jest zarejestrowana. Pracownicy muszą wykonywać swoją pracę na terenie danego województwa i być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Szczegółowe warunki zamieściliśmy w dalszej części strony.

Na jaki cel mogę otrzymać środki?

Dofinansowanie można uzyskać na refundację kosztów usług rozwojowych osób samozatrudnionych i pracowników MŚP. Usługi rozwoje muszą być zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), a ich efektem ma być zdobycie lub podniesienie kompetencji pracowników.

O jakie dofinansowanie mogę się ubiegać?

Finansowanie, jakie można uzyskać na wybrane przez siebie szkolenia wynosi od 50% do 80%, w zależności od województwa oraz założonych kryteriów, które obowiązują w danym województwie (w tym statusu wnioskodawcy). Szczegóły dotyczące każdego województwa dostępne są na dole zakładki.

Szczegółowe zasady rozdzielania środków finansowania można uzyskać w punkcie informacyjnym funduszy europejskich (link).

Czym jest Baza Usług Rozwojowych(BUR) i skąd pochodzą środki?

Baza Usług Rozwojowych to serwis prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), w którym znajduje się wykaz ofert szkoleniowych jednostek posiadających akredytację PARP na świadczenie usług i szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych. BUR jest kontynuacją serwisu inwestycjawkadry.pl, również prowadzonego przez PARP.

Jak ubiegać się o dotację?

Pierwszym krokiem jest określenie swoich potrzeb rozwojowych i odnalezienie operatora, który został wyznaczony na terenie województwa, gdzie prowadzisz działalność. Następnie należy złożyć wniosek o dofinansowanie do operatora*. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji oraz podpisaniu umowy, odszkujesz interesujące Cię usługi rozwojowe na stronie BUR-u i realizujesz je z firmą szkoleniową lub doradzczą, której usługi wybrałeś.

* Wnioski o dofinansowanie znajdziesz na stronie operatorów.
Procedura uzyskania środków jest całkowicie bezpłatna.

Kim jest operator?

Operator jest instytucją, która realizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Dysponuje ona i przyjmuje wnioski zgłoszeniowe oraz dystrybuuje środki do beneficjentów, czyli do osób i firm zainteresowanych kursami dofinansowanymi.

Lista głównych operatorów w każdym województwie znajduje się w dalszej części strony.

Program finansowania przewidziany jest do 2019 roku. Środki unijne przeznaczone są na zrównanie różnic i szans rynkowych, przez rozwój poziomu wiedzy i kompetencji, co szczególnie pomoże tym firmom, które muszą konkurować z podmiotami pochodzącymi z rozwiniętych i zaawansowanych gospodarek unijnych.

Nie zwlekaj z decyzją

I wykorzystaj dodatkowe środki dzięki którym twoja firma może stać się bardziej atrakcyjna

Jak skorzystać z programu wybierając nasze usługi?

1

Zgłoś się do operatora

Zgłoś się do operatora programu odpowiedniego dla Twojego regionu i wyslij wniosek o dofinansowanie

2

Podpisz umowę

Po otrzymanej decyzji o dofinansowaniu podpisz umowę z operatorem

3

Wybierz interesujące Cię szkolenie z naszej ofertY

Nasze programy są wpisane do katalogu Biura Usług Rozwojowych, dzięki czemu możesz uzyskać dofinansowanie na wszystkie dostępne szkolenia w naszej ofercie

4

Zamów usługę szkoleniową

Złóż zamówienie na usługę szkoleniową za pośrednictwem formularza na naszej stronie lub mailowo

5

zapłać za usługę, zrealizuj szkolenie i wypełnij ankietę

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji szkolenia

6

Zgłoś się po refundacje

Ostatnim etapem jest wysłanie wniosku o refundację nakładów poniesionych na usługi rozwojowe

Masz więcej pytań?

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami korzystając z livechatu

lub wysyłając do Nas wiadomość na kontakt@witalni.pl

Szczegółowe informacje o operatorach w województwach

Region dolnośląski
REGION KUJAWSKO-POMORSKI
REGION LUBELSKI
REGION LUBUSKI
REGION ŁÓDZKI
REGION MAŁOPOLSKI
REGION MAZOWIECKI
REGION OPOLSKI
REGION PODKARPACKI
REGION PODLASKI
REGION POMORSKI
REGION ŚLĄSKI
REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
REGION WARMINŚKO-MAZURSKI
REGION WIELKOPOLSKI
REGION ZACHODNIO-POMORSKI

Pobierz informator jak uzyskać dofinansowanie dla Twojej firmy.

Informację zawarte na tej stronie znajdziesz również w pełnym informatorze PDF dotyczącym dofinansowania szkoleń z ue. Zachęcamy do pobrania.

POBIERZ INFORMATOR

szkolenia dofinansowane z ue