(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

WITALNI

Wspieramy sukces i rozwój

Firma szkoleniowa Witalni

 

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową działającą na rynku od 2002. Głównym obszarem naszej działalności są szkolenia biznesowe dla firm i instytucji, usługi doradcze w zakresie restrukturyzacji i optymalizacji procesów biznesowych oraz wsparcie rozwojowe dla osób indywidualnych. Projektujemy produkty edukacyjne w oparciu o rzeczywiste potrzeby klientów, proponując tylko sprawdzone narzędzia.

Stawiamy na jakość

Rozwijanie kompetencji ma zawsze niepowtarzalną wartość, której nie da się nigdy jednoznacznie wycenić – wiedza może przydać się nam w każdym momencie życia. Szkolenia oraz produkty rozwojowe wspierające określone cele edukacyjne muszą być skuteczne – ta myśl towarzyszy nam podczas pracy i wyznacza sposób w jaki działamy. Robimy wszystko aby szkolenia odpowiadały na aktualne potrzeby Klientów i pozwalały im zamienić się w konkretne korzyści biznesowe. Misją Witalnych jest przekazywanie wiedzy w przystępny i dostępny, inspirujący oraz profesjonalny sposób. Naszą ambicją jest bycie bliskim partnerem naszych Klientów, dlatego jako firma szkoleniowa i doradcza, działamy na terenie całego kraju organizując szkolenia otwarte w większości miast. Dla tych z Państwa, którzy potrzebują spersonalizowanych i dostępnych produktów oferujemy organizację cykli szkoleń dedykowanych w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu na terenie Polski.

Wartości, którymi się kierujemy

Wierzymy, że profesjonalna i etyczna postawa w biznesie przynosi najlepsze rezultaty i pozwala stworzyć trwałe relacje oparte na zaufaniu i wspólnym osiąganiem korzyści. W naszym centrum zainteresowania jest drugi człowiek. Witalnych rozumiemy, jako tych, którzy działają, mają otwarty umysł i gotowość do podejmowania śmiałych kroków. Cenimy postawę osób, które nieustannie poszukują nowych rozwiązań; których ciekawość i chęć poznawania prowadzi do najlepszych rezultatów oraz sukcesu biznesowego. Od wielu lat pozostajemy wierni naszym wartościom, dzięki czemu mieliśmy okazję współpracować i przyczynić się do osiągnięcia sukcesów wielu osób oraz organizacji, które nam zaufały.

 

Kim jesteśmy

Witalnych tworzy grupa Trenerów specjalizujących się w tematach m.in.: sprzedaży, negocjacji, zarządzania, odporności psychicznej, umiejętności interpersonalnych, komunikacji. Jesteśmy zespołem zajmującym się profesjonalnym wsparciem dla firm oraz osób indywidualnych, na wielu płaszczyznach biznesowych. Współpracujemy z Klientami, wspierając ich pracowników oraz zarządzając obszarami organizacji; prowadzimy zajęcia na uczelniach wyższych, a także rozwijamy własne inicjatywy biznesowe. Kierujemy sie wspólnymi wartościami, które są częścią filozofii Witalnych. Uwielbiamy naszą pracę i możliwość poznawania osób, z którymi spotykamy się na szkoleniach. Jesteśmy otwarci, aktywni i różnorodni. Cenimy profesjonalną i etyczną postawę w biznesie, gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć poszerzania horyzontów. W pracy z ludźmi najważniejsze dla nas jest zaufanie i wsparcie ich rozwoju, który wpłynie na osiągnięcie sukcesu osobistego oraz zawodowego. Zachęcamy do poznania nas bliżej przez zakładki Trenerzy.

Jesteśmy zrzeszeni w inicjatywach

Jesteśmy członkiem największej organizacji branżowej zrzeszającą firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski. Ponad 300 firm i organizacji współpracujących w kierunku wytyczania standardów i kodeksu dobrych praktyk szkoleniowych.

Certyfikowany standard zarządzania i świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych, potwierdzony audytem realizowanym przez DEKRA Certification – światowego lidera w dziedzinie, specjalistycznych audytów, certyfikacji systemów zarządzania oraz badań.

Ogólnokrajowy rejestr instytucji świadczących usługi szkoleniowe. Celem RIS jest dostarczenie rzetelnych informacji o instytucjach, ich ofercie oraz szacunkowych cenach za produkty edukacyjne, co pozwala porównać dostępną ofertę rynkową.

Jakość Szkoleń Witalnych to nasz standard zgodnie z którym organizujemy i przeprowadzamy szkolenia. Od 2002 r. łączymy nasze doświadczenia z jakością oferowanych usług. Więcej informacji o naszym standardzie mogą Państwo przeczytać w zakładce.

Działamy w całej Polsce

Jako firma szkoleniowa, działamy w całej Polsce. Jesteśmy obecni w większości dużych miast w Polsce, w każdym kwartale organizując nawet kilkanaście wydarzeń w formie szkoleń otwartych. Prowadzimy asysty doradcze, projekty rekrutacyjne, warsztaty rozwojowe nawet dla najmłodszych. Zapraszamy Państwa na szkolenia otwarte w Gdańsku, Opolu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Dla każdego z tych miast planujemy indywidualne kalendarium warsztatów. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem, którego nie ma w rejonie zachęcamy do kontaktu, co pozwoli Nam uwzględnić zapotrzebowanie w kolejnym terminarzu. Dla tych z Państwa, którzy mają szczególne potrzeby oferujemy indywidualne rozwiązania o których więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

Historia Witalnych

Historia Witalnych Rozwijanie kompetencji ma zawsze cel, za którym stoi osiągnięcie korzyści. Szkolenia oraz produkty rozwojowe muszą być skuteczne. Ta myśl wyznacza sposób w jaki działamy. Nasze szkolenia odpowiadają na potrzeby Klientów i pozwalają przekuwać zdobyte doświadczenia w korzyści biznesowe. Misją Witalnych jest przekazywanie wiedzy w przystępny i dostępny

 • 2018
  Nowe kategorie szkoleń

  Uruchamiamy nowe kategorie szkoleń i usług dedykowanych.

 • 2017
  PIFS, Baza usług rozwojowych

  Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

 • 2017
  Standard Usług Rozwojowych 2.0

  Przechodzimy audyt i otrzymujemy certyfikat SUS 2.0., który umożliwia nam m.in. świadczenie usług dofinansowanych.

 • 2016
  Nowe Witalni.pl

  Uruchamiamy nową odsłonę Witalni.pl i zaczynamy promocje i sprzedaż szkoleń w Internecie, zmieniając wcześniejszy model sprzedaży

 • 2012
  Kolejni Trenerzy dołączają do zespołu

  Zespół Trenerski liczy już 5 osób, i realizujemy ponad 20 programów tematycznych

 • 2007
  Zaczynamy organizować szkolenia otwarte

  Uruchamiamy pierwsze szkolenia otwarte i cykliczne spotkania z Klientami w ramach różnych Akademii

 • 2005
  Przenosimy biuro

  Zmieniamy biuro na większe, powiększamy Zespół trenerów do 3 osób i uruchamiamy dział handlowy

 • 2004
  Pierwsze 1000 certyfikatów

  Za nami pierwsze 1000 osób, które mieliśmy okazję Gościć i poznać na sali szkoleniowej

 • 2002
  Uruchamiamy Witalni.pl

  5 września 2001 roku rejestrujemy domenę Witalni.pl i kilka tygodni później uruchamiamy stronę firmową 🙂

 • 2002
  Początek Witalnych

  W kwietniu 2002 roku rozpoczynamy działalność jako początkująca firma szkoleniowa, zaczynając od skromnego biura i zespołu dwóch Trenerów sprzedaży.

Inwestujemy w rozwój

Witalni rozpoczęli działalność w kwietniu 2002 roku, zaczynając od skromnego biura i zespołu dwóch Trenerów. Aktualnie firma to zespół kilku trenerów, ekspertów, doradców pracujących wyłącznie pod marką firmy WITALNI oraz zaplecze w postaci kilkunastu ekspertów zapraszanych do realizacji konkretnych zadań i projektów szkoleniowo – doradczych.

Ideą powołania firmy szkoleniowej była chęć połączenia środowisk pracobiorców i pracodawców „dostarczając” tym pierwszym zasoby w postaci kompetencji handlowych oraz menedżerskich a tym drugim wykwalifikowanych pracowników. Permanentnie realizujemy tę ideę poprzez szkolenia otwarte i wewnątrzfirmowe.

Doświadczenie wyniesione ze współpracy z przedsiębiorstwami, w sposób naturalny pozwoliły nam na rozszerzenie działalności o doradztwo w zakresie m.in. naboru kadr, strategii handlowych i porządku organizacyjnego. Obecnie Witalni to firma posiadająca strukturę, w ramach której obok Działu Szkoleń i Doradztwa rozbudowane zostały Dział Sprzedaży i Dział Marketingu, które niezależnie od realizacji swoich głównych funkcji stanowią wewnętrzny Inkubator dla przyszłych trenerów sprzedaży.