Recenzje

Zawsze zwracamy się do uczestników naszych szkoleń o ich opinię na temat produktów. Wiemy jak bardzo ważne jest zaufanie oraz satysfakcja, dlatego chcemy podzielić się tym, co sądzą o nas nasi klienci.

Dodaj opinie
21 czerwca 2017

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Warunki do nauki znakomite, zarówno pod względem miejsca, jak również przesympatycznej atmosfery. Jeżeli chodzi o plan zajęć, to zawsze był czas na (...)

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Warunki do nauki znakomite, zarówno pod względem miejsca, jak również przesympatycznej atmosfery. Jeżeli chodzi o plan zajęć, to zawsze był czas na wolne wnioski mimo rozpoczętego tematu. Zdecydowanie polecam wszystkim takie szkolenie, ponieważ jestem pewny, że poprawiło to moje kompetencje oraz umiejętności sprzedażowe.

Wywieranie wpływu w Sprzedaży - 13-14.06.2017, Poznań

Michał Wabno Handlowiec | STOBERG

18 czerwca 2017

Szkolenia "Wywieranie wpływu w Sprzedaży" pokazuje znane zagadnienia w praktycznym świetle. Wiedza poparta masą przykładów z praktyki, pomaga zrozumieć teorię, ćwiczenia umożliwiają zmierzenie się z (...)

Szkolenia "Wywieranie wpływu w Sprzedaży" pokazuje znane zagadnienia w praktycznym świetle. Wiedza poparta masą przykładów z praktyki, pomaga zrozumieć teorię, ćwiczenia umożliwiają zmierzenie się z tematem twarzą w twarz, a bardzo sympatyczna atmosfera i pomocne materiały szkoleniowe sprawiają, że ta wiedza zostanie na dłużej. W razie co, zawsze będzie można do niej wrócić.

Wywieranie wpływy w Sprzedaży - 13-14.06.2017, Poznań

Filip Szulski Przedstawiciel Handlowy | Tomafi

16 czerwca 2017

Oczekiwania spełnione. Informacje przekazane na wskroś profesjonalnie i jasno. Z całą pewnością będę jeszcze uczestniczył. Polecam.

Wywieranie wpływu w Sprzedaży - 13-14.06.2017, Poznań

Oczekiwania spełnione. Informacje przekazane na wskroś profesjonalnie i jasno. Z całą pewnością będę jeszcze uczestniczył. Polecam.

Wywieranie wpływu w Sprzedaży - 13-14.06.2017, Poznań

Mikołaj Wawrzynowicz Dyrektor Sprzedaży | MDM Group

3 czerwca 2017

Dawid ma bardzo dużą wiedzę - również popartą wieloletnią praktyką, przez co bardzo trafiają do mnie jego tezy. Szkolenie bardzo ciekawe, inspirujące - na pewno przydatne w mojej (...)

Dawid ma bardzo dużą wiedzę - również popartą wieloletnią praktyką, przez co bardzo trafiają do mnie jego tezy. Szkolenie bardzo ciekawe, inspirujące - na pewno przydatne w mojej pracy. Wiedza przekazywana w bardzo interesujący (zapamiętywalny) sposób - SUPER! Moim zdaniem mogłoby być więcej scenek do przećwiczenia.

W roli głównej: Negocjator - 30-31.05.2017r, Kraków

Marzena Serafińska Prezes Zarządu | DENTAL COLOR

2 czerwca 2017

Szkolenie bardzo ciekawe. Dużo informacji merytorycznych. Prowadzący potrafi zaciekawić słuchacza, odpowiada na wszystkie pytania. Chętnie dzieli się doświadczeniem osobistym, które uwierzytelnia informacje ze szkolenia. (...)

Szkolenie bardzo ciekawe. Dużo informacji merytorycznych. Prowadzący potrafi zaciekawić słuchacza, odpowiada na wszystkie pytania. Chętnie dzieli się doświadczeniem osobistym, które uwierzytelnia informacje ze szkolenia. Bardzo przyjemne, ciekawe i kreatywne ćwiczenia. Prowadzący umiał odpowiednio zachęcić do udziału oraz tak wpłynąć pozytywnie na osobę, że nawet jak obawiał się, lub czuł lęk przed występem publicznym i tak brał udział w zadaniu.

W roli głównej: Negocjator 30-31.05.2017r, Kraków

Ewelina Ziebura specjalista ds. zamówień publicznych i gospodarki odpadami | SG Synergia Sp. z o.o. S.K.A.

2 czerwca 2017

Pan Dawid Marecki wykazał się dużym zaangażowaniem w trakcie szkolenia i często wchodził w kontakt z uczestnikami (wciągając ich do rozmowy). Z mojego punktu widzenia, (...)

Pan Dawid Marecki wykazał się dużym zaangażowaniem w trakcie szkolenia i często wchodził w kontakt z uczestnikami (wciągając ich do rozmowy). Z mojego punktu widzenia, szczególnie II dzień szkolenia przyniósł informacje, jakich oczekiwałem - praktyczne sytuacje - ich symulacja i proponowane zachowanie w kontakcie z partnerem negocjacji. Uważam, że jeszcze lepszym byłoby prowadzenie szkoleń dla grup osobowych z jednej branży. Wówczas jeszcze lepiej można by dopasować (zamodelować), sytuacje występujące życiu uczestników szkolenia.

W roli głównej: Negocjator - 30-31.05.2017r, Kraków

Paweł Babiarz Specjalista ds. wycen i rozliczeń | ECO-BAZA PW

1 czerwca 2017

Wysoka autoprezentacja prowadzącego, bardzo dobre przygotowanie do prowadzenia szkolenia, zaangażowanie i kompetencja. Tematyka ciekawa i różnorodna zorientowana na zagadnienia psychologiczne. Oczekiwał bym może nieco więcej (...)

Wysoka autoprezentacja prowadzącego, bardzo dobre przygotowanie do prowadzenia szkolenia, zaangażowanie i kompetencja. Tematyka ciekawa i różnorodna zorientowana na zagadnienia psychologiczne. Oczekiwał bym może nieco więcej zagadnień merytorycznych.

W roli głównej: Negocjator 30-31.05.2017r, Kraków

Norbert Szczepanek Właściciel | PG-PRO

26 maja 2017

Kompetentnie przeprowadzone szkolenie. Ciekawa tematyka. Trener ma dużą wiedzę. Uzyskałem nowe informacje podczas szkolenia, choć brakowało stresujących scenek, lecz to nie było zbyt istotne.

(...)

Kompetentnie przeprowadzone szkolenie. Ciekawa tematyka. Trener ma dużą wiedzę. Uzyskałem nowe informacje podczas szkolenia, choć brakowało stresujących scenek, lecz to nie było zbyt istotne.

Kompetencje Menedżerskie 23-24.05.2017r, Warszawa

Czesław Brzeziński Kierownik | Vinderen sp. z o.o.

22 maja 2017

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "W roli głównej: Negocjator" we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do wykorzystania w (...)

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "W roli głównej: Negocjator" we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do wykorzystania w praktyce. Polecam, ze względu na prowadzącego, który stworzył świetną atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kompetencji.

Paweł Szponik Przedstawiciel Handlowy | CzeMar Sp. z o.o.