{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/","headline":"Szkolenia biznesowe","datePublished":"2016-07-12T18:25:00+02:00","dateModified":"2021-11-10T14:41:33+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"admin-kuba","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/admin-kuba\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/da6a19fc8f519ac41f23ef88f6c4da70?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Szkolenia biznesowe

SZKOLENIA BIZNESOWE WEDŁUG KATEGORII

Szkolenia biznesowe to kluczowa działalność Witalnych. Wyraża naszą misję, jaką jest przekazywanie wiedzy i praktycznych narzędzi, które stoją za sukcesem personalnym, zawodowym oraz organizacyjnym naszych Klientów.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam organizowanie szkoleń biznesowych w każdym miesiącu i na terenie całej Polski, z tematów dotyczących zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta, umiejętności interpersonalnych oraz usprawniania funkcjonowania firm.

Nie zależnie od treści i merytoryki szkoleń stawiamy na wysoką jakość organizowanych szkoleń, dlatego zawsze wybieramy obiekty hotelowe o sprawdzonym standardzie, z wykorzystaniem pomieszczeń dedykowanym spotkaniom biznesowo-edukacyjnym.

Poniżej prezentujemy poszczególne produkty edukacyjne w podziale na kategorie tematyczne.
[kkstarratings]

potrzebujesz zorganizować szkolenie dla Twojego zespołu?

Dedykowana oferta umożliwia wybór charakteru treningu oraz metod szkoleniowych. Zależnie od planowanego efektu, a także liczby pracowników, możemy elastycznie dobierać grupy oraz rozłożyć sesje szkoleniowe w czasie.

Przejdz do formularza szkolenia dedykowanego