{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia-dla-firm\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia-dla-firm\/","headline":"Szkolenia dla firm","datePublished":"2017-11-14T17:09:20+01:00","dateModified":"2018-02-09T11:05:09+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/e93ec8c99c74e9b63e1e6d6142113fab?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Szkolenia dla firm

SZKOLENIA DLA FIRM WEDłUG MIEJSCOWOśCI

Interesująca tematyka szkolenia, ciekawe doświadczenie i sylwetka osoby prowadzącej, odpowiedni termin i harmonogram zajęć, wartość inwestycji na rozsądnym poziomie – to prawie wszystkie kryteria, które decydują o zakupie i udziale w szkoleniach biznesowych i szkoleniach dla firm. I nawet jeśli, wszystkie powyższe kryteria spełniają Państwa oczekiwania – pozostaje jeszcze jedno, które może czasami zaważyć o wszystkim: miejsce i lokalizacja.

W przypadku szkoleń dla firm organizowanych przez Witalnych, miejscem szkoleń zawsze jest hotel lub obiekt hotelowo-konferencyjny, który spełnia standard m.in. 3 i 4* gwiazdek, a sala szkoleniowa jest dobrze oświetlona oraz przygotowana w układzie podkowy. Lokalizacja szkoleń to na ten moment kilka dużych miast w Polsce: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk i Łódź, Katowice i Opole.

Mamy nadzieję, że zróżnicowana tematyka (szkolenia sprzedażowe, interpersonalne, szkolenia dla menadżerów), wiele zaplanowanych terminów w także coraz lepiej skomunikowane ze sobą miasta, pozwolą Państwu znaleźć ciekawe szkolenia dla swojej firmy, oczywiście w odpowiednim czasie i miejscu. Lista lokalizacji naturalnie nie jest zamknięta i mamy nadzieję, że w przyszłości również nasza szkolenia pojawią się w innych częściach Polski.

Tymczasem, zachęcamy do zapoznania się z terminami szkoleń w poszczególnych, poniższych lokalizacjach. Dostępna tematyka to m.in szkolenia sprzedażowe, które dostarczają wartościową wiedzę handlową, pozwalają zrozumieć procesy sprzedażowe; szkolenia interpersonalne z zakresu zarządzania czasem, zarządzania stresem, asertywności; a także programy szkoleń dla menedżerów z dopasowaniem do poziomu posiadanych kompetencji, potrzeb oraz doświadczenia. W ofercie mamy również szkolenia z zakresu wystąpień publicznych, kreatywności i innowacyjności, a także szkolenia dla menedżerów z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Wszystkie i kursy i szkolenia dla firm prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w swoich specjalizacjach.

potrzebujesz zorganizować szkolenie w twojej okolicy?

Dedykowane projekty umożliwiają Państwu realizację szkoleń w wybranym terminie w siedzibie Państwa firmy lub w innym, dowolnie wskazanym miejscu. To optymalne rozwiązanie dla większych grup szkoleniowych.

Przejdz do formularza szkolenia dedykowanego

Szkolenie dedykowane mapa