{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-interpersonalne\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-interpersonalne\/","headline":"Szkolenia interpersonalne","datePublished":"2016-07-19T20:09:30+02:00","dateModified":"2018-08-08T09:53:47+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Szkolenia interpersonalne

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach interpersonalnych firmy Witalni?

Niezależenie od wiedzy i umiejętności technicznych, umiejętności miękkie są niezbędne do tego, aby osiągnąć sukces zawodowy, oczywiście definiując sukces jako stan zamierzony, realizowany w przeciągu jakiegoś czasu, który ma prowadzić do określonych celów.

Wypalenie Zawodowe

Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu?

Jak przywrócić energię?

Poznaj szkolenie

Umiejętności interpersonalne to klucz do sukcesu.

Umiejętności miękkie są niezbędne w interakcjach biznesowych z innymi. Naucz się odczytywać intencje rozmówcy, rozwijają umiejętności komunikacyjne w tym, np. umiejętność skutecznego słuchania, umiejętności prezentacji, czy asertywności w relacjach z innymi.

Umiejętności miękkie mogą przyczynić się do zmiany naszej postawy i zachowania w określonych sytuacjach. Właściwe zarządzanie czasem i rozwiązywanie problemów w odpowiedni sposób, może pomóc w odczuwaniu większej satysfakcji z realizowanych celów. Wzmacniając inteligencję emocjonalną możesz zręczniej radzić sobie z nowymi sytuacjami i być bardziej pewnym siebie.

Szkolenia interpersonalne organizowane przez Witalnych rozwijają różnorodne umiejętności osobiste oraz kompetencje komunikacyjne. Oferujemy programy pomagające, m.in.: zarządzać stresem w pracy, efektywnie zarządzać czasem, organizować pracę, budować autorytet oraz przyjmować asertywną postawę, negocjować i umiejętnie bronić swoich decyzji oraz interesów, skutecznie diagnozować swoje umiejętności oraz postawy. Ponadto, szkolenia interpersonalne pomagają rozwijać świadomość własnej mowy ciała podczas spotkań i wystąpień publicznych, pozwalają opanować emocje w trudnych sytuacjach, komunikować i krytykować w sposób konstruktywny.

Programy szkoleń opracowaliśmy z przeznaczeniem dla  osób zatrudnionych w różnych branżach. W trakcie wykładów oraz treningów posługujemy się realnymi przykładami, które dopełniają się z doświadczeniami słuchaczy, co stanowi praktyczną zaletę naszych szkoleń.