(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

nieustannie poszukujemy
interesujących ludzi,
którzy swoją osobowością,
doświadczeniem i profesjonalizmem
mogą wnieść nową
wartość do witalnych

zastanów się,
może szukamy właśnie Ciebie?

poszukujemy trenerów do współpracy

Dla doświadczoneg trenera prowadzenie szkolenia nie stanowi wyzwania. To sytuacja, w której czuje się komforotowo, a pełna sala szkoleniową jest dla niego zapowiedziedzą sukcesu, a nie powodem stresu. Ale co jeśli przychodzi organizowac szkolenie? To zadanie do łatwych nie należy.

Od 2002 roku zajmujemy się przygotowaniem, organizacją oraz przeprowadzaniem szkoleń dla Klientów indywidualnych oraz firmowych. Mamy doświadczenie oraz zaplecze organizacyjne, które pozwala z powodzeniem docierać do różnego typu Klientów.

co możesz zyskać współpracując z witalnymi?

Wsparcie w opracowaniu programu szkolenia

Chętnie pomożemy Ci opracować i przygotować Twój program szkoleniowy, tak aby zainteresować nim potencjalnych odbiorcóww. Wspólnie zastanowimy się jak Twoją wiedzę i doświadczenie przenieść na sale szkoleniową.

Projekty materiałów promocyjnych, dydaktycznych oraz szkoleniowych

We własnym zakresie projektujemy materiały promocyjne szkoleń oraz materiały dla uczestników oraz prezentacje szkoleniowe. Chętnie pomożemy Ci przygotować wszystkie materiały, tak aby były przystępne w odbiorze.

Działania promocyjne produktu oraz Twojej osoby w nowych mediach

Będziemy promować Twoje szkolenia, jak i pomożemy budować Twoją marke osobistą jako Trenera.

Dostęp do szerokiej grupy klientów

Współpracując z Witalnymi masz dostęp do dużej grupy zadowolonych klientów, którzy wielokrotnie już skorzystali z naszych usług.

Kampanie marketingowe w celu pozyskania grup uczestników na szkolenia otwarte

Sprzedaż szkoleń otwartych dla wielu firmy i Trenerów to nadal duże wyzwanie. Wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych i sprawdzonych kanałów komunikacji z rynkiem.

Marka Witalnych i wypracowane standardy usług szkoleniowych

Profesjonalizm i Jakość usług to kluczowe wartości którymi się kierujemy. Od 2002 roku budujemy Markę Witalnych w oparciu m.in o te i inne wartości.

Udział w różnych projektach z członkami Zespołu Witalnych

Pracując z nami, masz okazję uczestniczyć w różnych projektach szkoleniowo-doradczych, realizowanych z pozostałymi członkami zespołu. Zdobywasz nowe doświadczenia, wiedzę i umiejętności.

Wzajemne wsparcie merytoryczne – cykliczne szkolenia pt „Witalni dla Witalnych”

Organizujemy cykliczne szkolenia pt „Witalni dla Witalnych” – uczymy się nowych umiejetności wzajemnie od siebie.

dlaczego warto z nami być?

W wyniku współpracy z Trenerem, wspólnie omawiamy i projektujemy konkrenty produkt edukacyjny, jakim jest szkolenie otwarte. Zastanawiamy się i dajemy wskazówki co do zakresu merytorycznego, metod i narzędzi pracy z grupą.

Jednym z pierwszych etapów współpracy jest przygotowanie indywidualnego folderu szkolenia, który zawiera najważniejsze informacje na temat oferowanej usługi.

 

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Zaangazuj mnie, a zrozumiem”.

Sir John Harvey-Jones