{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/wspolpraca-trenerska\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/wspolpraca-trenerska\/","headline":"Współpraca trenerska","datePublished":"2017-07-10T09:18:19+02:00","dateModified":"2021-03-10T11:48:05+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"description":"nieustannie poszukujemy interesujących ludzi, którzy swoją osobowością, doświadczeniem i profesjonalizmem mogą wnieść nową wartość do witalnych zastanów się, może szukamy właśnie Ciebie? poszukujemy trenerów do współpracy Dla doświadczoneg trenera prowadzenie szkolenia nie stanowi wyzwania. To sytuacja, w której czuje się komforotowo, a pełna sala szkoleniową jest dla niego zapowiedziedzą","author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

nieustannie poszukujemy
interesujących ludzi,
którzy swoją osobowością,
doświadczeniem i profesjonalizmem
mogą wnieść nową
wartość do witalnych

zastanów się,
może szukamy właśnie Ciebie?

współpraca trenerska

poszukujemy trenerów do współpracy

Dla doświadczoneg trenera prowadzenie szkolenia nie stanowi wyzwania. To sytuacja, w której czuje się komforotowo, a pełna sala szkoleniową jest dla niego zapowiedziedzą sukcesu, a nie powodem stresu. Ale co jeśli przychodzi organizowac szkolenie? To zadanie do łatwych nie należy.

Od 2002 roku zajmujemy się przygotowaniem, organizacją oraz przeprowadzaniem szkoleń dla Klientów indywidualnych oraz firmowych. Mamy doświadczenie oraz zaplecze organizacyjne, które pozwala z powodzeniem docierać do różnego typu Klientów.

co możesz zyskać współpracując z witalnymi?

plis

Wsparcie w opracowaniu programu szkolenia

Chętnie pomożemy Ci opracować i przygotować Twój program szkoleniowy, tak aby zainteresować nim potencjalnych odbiorcóww. Wspólnie zastanowimy się jak Twoją wiedzę i doświadczenie przenieść na sale szkoleniową.

plis

Projekty materiałów promocyjnych, dydaktycznych oraz szkoleniowych

We własnym zakresie projektujemy materiały promocyjne szkoleń oraz materiały dla uczestników oraz prezentacje szkoleniowe. Chętnie pomożemy Ci przygotować wszystkie materiały, tak aby były przystępne w odbiorze.

plis

Działania promocyjne produktu oraz Twojej osoby w nowych mediach

Będziemy promować Twoje szkolenia, jak i pomożemy budować Twoją marke osobistą jako Trenera.

plis

Dostęp do szerokiej grupy klientów

Współpracując z Witalnymi masz dostęp do dużej grupy zadowolonych klientów, którzy wielokrotnie już skorzystali z naszych usług.

plis

Kampanie marketingowe w celu pozyskania grup uczestników na szkolenia otwarte

Sprzedaż szkoleń otwartych dla wielu firmy i Trenerów to nadal duże wyzwanie. Wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych i sprawdzonych kanałów komunikacji z rynkiem.

plis

Marka Witalnych i wypracowane standardy usług szkoleniowych

Profesjonalizm i Jakość usług to kluczowe wartości którymi się kierujemy. Od 2002 roku budujemy Markę Witalnych w oparciu m.in o te i inne wartości.

plis

Udział w różnych projektach z członkami Zespołu Witalnych

Pracując z nami, masz okazję uczestniczyć w różnych projektach szkoleniowo-doradczych, realizowanych z pozostałymi członkami zespołu. Zdobywasz nowe doświadczenia, wiedzę i umiejętności.

plis

Wzajemne wsparcie merytoryczne – cykliczne szkolenia pt „Witalni dla Witalnych”

Organizujemy cykliczne szkolenia pt „Witalni dla Witalnych” w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu – uczymy się nowych umiejetności wzajemnie od siebie.

dlaczego warto z nami być?

co mówią o nas trenerzy, którzy dołączyli do zespołu:

plis

Z Witalnymi znalazłam wspólny język na poziomie profesjonalizmu dostarczanych szkoleń. Bardzo cenię sobie dobrą jakość, ja dbam o nią na poziomie merytorycznym – przygotowania i prowadzenia szkolenia. W Witalnych spotkałam się z wysokim poziomem przygotowania szkoleń od strony organizacyjnej. Materiały, sala, jedzenie, dostarczanie informacji klientowi – jako trener mogę mieć w tych obszarach spokojną głowę i skupić się na szkoleniu. Mam pewność, że firma zadba o klienta, bo on jest dla Witalnych najważniejszy. ”

Małgorzata Henke
Trener Witalnych od 2017r

plis

Witalni to dla mnie takie miejsce gdzie skuteczność spotyka się z równie wysokimi standardami etycznymi. Chciałem podjąć współpracę z organizacją, która realnie wspierając sprzedaż moich szkoleń, będzie jednocześnie miejscem bliskim mi zarówno kulturowo jak i biznesowo. Dlatego uważam, że to świetne środowisko dla doświadczonych trenerów o wysokich umiejętnościach, którzy w swoich działaniach, podobnie jak Witalni, postawili na jakość i profesjonalizm. Skuteczne działania promocyjne działu marketingu i sprawnych sił sprzedaży, gwarantują dużo pracy dla trenera a pakiet dodatkowych korzyści uzupełnia obraz całości.

Dawid Marecki
Trener Witalnych od 2017r

W wyniku współpracy z Trenerem, wspólnie omawiamy i projektujemy konkrenty produkt edukacyjny, jakim jest szkolenie otwarte. Zastanawiamy się i dajemy wskazówki co do zakresu merytorycznego, metod i narzędzi pracy z grupą.

Jednym z pierwszych etapów współpracy jest przygotowanie indywidualnego folderu szkolenia, który zawiera najważniejsze informacje na temat oferowanej usługi.

opinie ze szkoleń
klienci biznesowi
wydane certyfikaty
programy doradcze
certyfikaty ukończenia szkolenia

„powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Zaangazuj mnie, a zrozumiem”.

Sir John Harvey-Jones