O witalnych

MISJA

Misją firmy Witalni jest przekazywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w formie dopasowanej do potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu - skutecznie wyposażamy naszych klientów w narzędzia, które umożliwiają rozwój ich organizacji.

Szczególnie zwracamy uwagę na treść merytoryczną szkoleń, jakość i profesjonalizm

Dynamika i styl prowadzenia szkoleń, interaktywność - to obszary które nas wyróżniają

Stale rozwijamy nasz warsztat i poszerzamy kompetencje w swoich specjalizacjach

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową działającą od 2002 roku. Głównym obszarem naszej oferty są szkolenia dla firm i instytucji, które organizujemy zarówno w formie otwartej (open) , jak i zamkniętej (in company) . Usprawniamy funkcjonowanie organizacji i firm naszych Klientów - prowadząc konsultacje, audyty, procesy rekrutacyjne oraz programy doradcze. Inspirujemy naszych klientów do wprowadzania zmian, ponieważ to właśnie one umożliwiają rozkwit organizacji.

Witalnych tworzy zespół złożony z trenerów i specjalistów posiadających wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie. Znajomość różnych branż pozwala nam odnieść się do problemów naszych klientów w nieszablonowy sposób. Każdy produkt edukacyjny projektujemy w oparciu o rzeczywiste potrzeby klientów - proponujemy tylko sprawdzone narzędzia. Ściśle pracując z klientami dochodzimy do praktycznych rozwiązań dopasowanych do ich sytuacji.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów

Albert Einstein.

Historia Witalnych:

Firma Witalni działa na rynku usług szkoleniowych i doradczych od 2002 roku. Zaczynaliśmy (tak jak wiele innych firm) od skromnego biura i zespołu liczącego dwoje trenerów.

Aktualnie firma to zespół kilku trenerów, ekspertów, doradców pracujących wyłącznie  pod marką firmy WITALNI oraz zaplecze w postaci kilkunastu ekspertów zapraszanych do realizacji konkretnych zadań i projektów szkoleniowo – doradczych.

Ideą powołania firmy była chęć połączenia środowisk pracobiorców i pracodawców „dostarczając” tym pierwszym zasoby w postaci kompetencji handlowych oraz menedżerskich a tym drugim wykwalifikowanych pracowników. Permanentnie realizujemy tę ideę poprzez szkolenia otwarte i wewnątrzfirmowe.

Doświadczenie wyniesione ze współpracy z przedsiębiorstwami, w sposób naturalny pozwoliły nam na rozszerzenie działalności o doradztwo w zakresie m.in. naboru kadr, strategii handlowych i porządku organizacyjnego. Obecnie Witalni to firma posiadająca strukturę, w ramach której obok Działu Szkoleń i Doradztwa rozbudowane zostały Dział Sprzedaży i Dział Marketingu, które niezależnie od  realizacji swoich głównych funkcji stanowią wewnętrzny Inkubator dla przyszłych trenerów sprzedaży.

WITALNI W LICZBACH

ikona_tysiace_certyfiikatow

ikona_certyfikaty_dziennie

ikona_certyfikaty_rocznie

ikona_dzialalnosc_firmy

ikona_dzialanosc_w_calej_polsce

ikona_zespol_witalnych

ikona_pozytywne_opinie

ikona_opinie_wagowo

ikona_opinie_ilosc

ikona_ilosc_firm

ikona_projekty_doradcze

ikona_wspolpraca_z_branzami