(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Baza Usług Rozwojowych

Poznaj szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych (BUR)!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń realizowanych w formie otwartej, które dostępne są w Bazie Usług Rozwojowych i obiętę możliwością uzyskania dofinansowania. Jeśli interesuje Państwa uzyskanie dofinansowania na szkolenie dedykowane (wyłącznie dla Państwa firmy lub organizacji) – prosimy o kontakt z nami. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę z wybranym przez Państwa zakresem tematycznym, które również możemy zamieścić w Bazie Usług Rozwojowych.

Kategorie szkoleń wpisanych do Bazy Usług Rozwojowych:

test mtq-48

Czym jest BUR – Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych to duży serwis, który zarządzany jest i prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). W Bazie Usług Rozwojowych znaduje się wykaz ofert szkoleniowych oraz usług doradczych, które oferowane są przez różne instutucje szkoleniowe. Niektóre instytucje szkoleniowe (w tym Witalni – posiadają odpowiedni certyfikat (np. Standard Usługi Szkoleniowej – SUS 2.0), który potwierdza stosowanie wysokiej jakości standardów szkoleniowych i umożliwia świadczenie usług z dofinansowaniem. Baza Usług Rozwojowych jest kontynuacją serwisu inwestycjawkadry.pl.

Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia w BUR?

Przygotowaliśmy dedykowaną stronę, która szczegółowo opisuje i wyjaśnia proces pozyskania dofinansowania na szkolenia przez przedsiębiorce, na której dostępny jest również szczegółowy informator PDF – zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

przeplyw srodkow

Wszystkie szkolenia Witalnych, które realizowane są w formie otwartej (dla osób indywidualych, firm, organizacji) – objętę są dofinansowaniem i wpisane są do Bazy Usług Rozwojowych. Na stronie danej usługi rozwojowej, dostępny jest link do zapisu przez BUR.

Podpisałeś już umowę z operatorem i szukasz interesujących szkoleń?

Poznaj terminy szkoleń, które wpisane są do BUR!

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila

Dedykowane usługi szkoleniowe

Dla tych z państwa, którzy poszukują produktów szkoleniowych dopasowanych do potrzeb organizacji, oferujemy wszystkie nasze programy w ofercie dedykowanej – przygotowanej indywidualnie według państwa oczekiwań.

dedykowane

 

TREŚĆ DOPASOWANA DO POTRZEB

Wybierając szkolenia dedykowane zyskują Państwo możliwość dostosowania treści merytorycznych do Państrwa potrzeb. Dzięki temu możliwe jest łączenie tematów z różnych programów lub stworzenie indywidualnego zestawu tematycznego, który pozwoli wyćwiczyć konkretne kompetencje.

TRENING DOSTOSOWANY DO ZESPOŁU

Dedykowana oferta umożliwia wybór oczekiwanego charakteru treningu oraz metod szkoleniowych. Zależnie od planowanego efektu, a także liczby pracowników, możemy elastycznie dobrać grupy, zaproponować sesje treningowe oraz rozłożyć je w czasie dla uzyskania najlepszych efektów.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Każdy projekt szkoleniowy traktujemy indywidualnie, dlatego starannie dobieramy trenerów z naszego zespołu, uwzględniając charakter Państwa firmy oraz potrzeby. Realizując szkolenia nietypowe lub z rozszerzonym zakresem tematycznym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu projekty z dwoma lub więcej trenerami jednocześnie.

SZKOLENIE W OPTYMALNYM CZASIE

Dedykowane projekty umożliwiają Państwu realizację cyklów szkoleniowych w wybranym terminie w Państwa siedzibie lub w innym, dowolnie wskazanym miejscu. To optymalne rozwiązanie, które pozwoli ograniczyć ewentualne wyzwania organizacyjne i uzyskać najlepsze rezultaty.