{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/baza-uslug-rozwojowych\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/baza-uslug-rozwojowych\/","headline":"Baza Usług Rozwojowych","datePublished":"2018-03-22T10:16:32+01:00","dateModified":"2021-12-22T11:26:19+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Działalność Witalnych","description":"Poznaj szkolenia Witalnych wpisane do Bazy Usług Rozwojowych","author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Baza Usług Rozwojowych

Poznaj szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych (BUR)!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń realizowanych w formie otwartej, które dostępne są w Bazie Usług Rozwojowych i obiętę możliwością uzyskania dofinansowania. Jeśli interesuje Państwa uzyskanie dofinansowania na szkolenie dedykowane (wyłącznie dla Państwa firmy lub organizacji) – prosimy o kontakt z nami. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę z wybranym przez Państwa zakresem tematycznym, które również możemy zamieścić w Bazie Usług Rozwojowych.

Kategorie szkoleń wpisanych do Bazy Usług Rozwojowych:

test mtq-48

Czym jest BUR – Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych to duży serwis, który zarządzany jest i prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). W Bazie Usług Rozwojowych znaduje się wykaz ofert szkoleniowych oraz usług doradczych, które oferowane są przez różne instutucje szkoleniowe. Niektóre instytucje szkoleniowe (w tym Witalni – posiadają odpowiedni certyfikat (np. Standard Usługi Szkoleniowej – SUS 2.0), który potwierdza stosowanie wysokiej jakości standardów szkoleniowych i umożliwia świadczenie usług z dofinansowaniem. Baza Usług Rozwojowych jest kontynuacją serwisu inwestycjawkadry.pl.

Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia w BUR?

Przygotowaliśmy dedykowaną stronę, która szczegółowo opisuje i wyjaśnia proces pozyskania dofinansowania na szkolenia przez przedsiębiorce, na której dostępny jest również szczegółowy informator PDF – zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

przeplyw srodkow

Wszystkie szkolenia Witalnych, które realizowane są w formie otwartej (dla osób indywidualych, firm, organizacji) – objętę są dofinansowaniem i wpisane są do Bazy Usług Rozwojowych. Na stronie danej usługi rozwojowej, dostępny jest link do zapisu przez BUR.

Podpisałeś już umowę z operatorem i szukasz interesujących szkoleń?

Poznaj terminy szkoleń, które wpisane są do BUR!

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila

Dedykowane usługi szkoleniowe

Dla tych z państwa, którzy poszukują produktów szkoleniowych dopasowanych do potrzeb organizacji, oferujemy wszystkie nasze programy w ofercie dedykowanej – przygotowanej indywidualnie według państwa oczekiwań.

dedykowane

 

TREŚĆ DOPASOWANA DO POTRZEB

Wybierając szkolenia dedykowane zyskują Państwo możliwość dostosowania treści merytorycznych do Państrwa potrzeb. Dzięki temu możliwe jest łączenie tematów z różnych programów lub stworzenie indywidualnego zestawu tematycznego, który pozwoli wyćwiczyć konkretne kompetencje.

TRENING DOSTOSOWANY DO ZESPOŁU

Dedykowana oferta umożliwia wybór oczekiwanego charakteru treningu oraz metod szkoleniowych. Zależnie od planowanego efektu, a także liczby pracowników, możemy elastycznie dobrać grupy, zaproponować sesje treningowe oraz rozłożyć je w czasie dla uzyskania najlepszych efektów.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Każdy projekt szkoleniowy traktujemy indywidualnie, dlatego starannie dobieramy trenerów z naszego zespołu, uwzględniając charakter Państwa firmy oraz potrzeby. Realizując szkolenia nietypowe lub z rozszerzonym zakresem tematycznym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu projekty z dwoma lub więcej trenerami jednocześnie.

SZKOLENIE W OPTYMALNYM CZASIE

Dedykowane projekty umożliwiają Państwu realizację cyklów szkoleniowych w wybranym terminie w Państwa siedzibie lub w innym, dowolnie wskazanym miejscu. To optymalne rozwiązanie, które pozwoli ograniczyć ewentualne wyzwania organizacyjne i uzyskać najlepsze rezultaty.